• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SKYE
    SKYE --- ---
    Možná jsem vyjímečně pozitivní, ale s Mi2s jsem pořád sakra hodně spokojená. Fachá pořád dobře...ehm, nastrkat si tam GB hudby mi přijde stupidní v době platforem jako gugl mnuzik plejr aj. ale to je kazdeho vec, do toho s tim pri nakupu founu prece jdete ne...tak pak nefnukejte :)
    Navic krasne facha i s novym miui v5 i po deseti padech, i po navlhceni ze z neho tekla voda, baterka furt stejna, nahradni fakt neshanim:))
    Tj. kdyz chce nekdo nadupanej foun, tak si holt priplatte :) přítel má mi3 a taky abnormalni spokojenost...tot muj primitivni amatersky nazor :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    mě taky Mi2s sere...
    když to trochu víc rozeberu (jsem power user) :
    miui je dementní systém s restrikcema, a problémama, který na jiných ROM nejsou. sice je to CM based, ale miui je nepoužitelná. wiui lepší, ale když wajk skončil s vývojem, CM byla jasná volba.
    4.1 verze androidu ještě do nedávna i když to má Bluetooth 4.0 (podpora až od androidu 4.3)
    špatný řízení časovače a dost dalšího řešilo právě wiui / cm. miui 6 jsem vydržel sotva den. imho krok zpět. možná dva

    co se týče hw, tak to není zlý. obdivuji odolnost. ten telefon mi už tisíckrát spadl na zem. jde to na něm vidět, ale displej drží jak islámský fanatik drží kalašnikov.
    chybí mi voděodolnost, lepší displej (taky mi vadí to, že ten můj má výrobní vadu, kdy jsou některý části jakoby zmáčknutý)... lepší dotyková vrstva (příliš mnoho ghost touch, nachylnost na vlhko). konektivita sítě je taková prapodivná,obcas bez netu/signalu, ale nemám možnost porovnat, ale mám pocit, že mám v Praze příliš často jen 2G. chybí mi už dost LTE. a dneska je to už poměrně cihla. vždyť vemme v potaz, že je to konkurent iPhone 4(s).

    tl;tr - je to skvělej skvělej telefon za levný prachy, ale modla to rozhodně není! ve svý době extra super,ale ta doba je už pryč.
    F89
    F89 --- ---
    BLEVAJZZ: jeste ho porad mam!:)) nevim, ale posledni dobou me ty detaily desne vytaci no...tak me hned nevyhanejte, "fanatici". :)))
    KALTY
    KALTY --- ---
    JULIAN: Mám 32gb a díky muzice sakra málo
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PRUSATKO: nebo si koupit 32GB verzi
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    JULIAN: jsou, asi byl myslen ulozny prostor, mne 16GB + cloud bohate staci
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    vsak na mi2s jsou 2G, ne?
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Mám redmi a ta velikost paměti je doopravdy tristní. Nechápu proč tam cpou tak malo, kdyby tam dali 2gb tak se cena zvedne o 500 a hned by to byla jiná písnička.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Já jsem s Mi2 spokojen. Krom velikosti paměti
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    F89: tak dej unbook totoho klubu, ty malověrná! :-)
    F89
    F89 --- ---
    no ja si rikala, ze jestli novej telefon, tak Xiaomi uz asi ne.. :(
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    F89: Za rok už budeš mít miXs :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZYAN: počkat na něco lepšího ;)
    F89
    F89 --- ---
    na foru sem koukala, ze lidi nakupujou ve velkym nahradni baterie na mi2s, ale nemela sem moc cas procitat celou tu diskuzi. To mi chcete rict, ze jako za rok treba uz tu baterku nesezenu?)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Co myslíte o Redmi 2?
    Mě příjde špatn áta 1GB RAM :(
    Xiaomi Redmi2 Qualcomm Snapdragon 410 Quadcore 64-bit 1.2 GHz Processor 1GB RAM, 8GB ROM 4.7 Inches Display with 8 MP Back Camera FDD-LTE Version With Original Xiaomi Piston Earphone
    http://www.ibuygou.com/...back-camera-fdd-lte-version-with-original-xiaomi-piston-earphone-6465.html
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOX: vyber si tady ;)

    MIUI CZ&SK • Licencované eshopy
    http://www.miuios.cz/eshopy.php
    KOX
    KOX --- ---
    Zdravím, min týden mi ukradli Mi3ku.. Nějaké doporučení kde pořídit nový? Krom toho na nástěnce? :) Dík
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ERVIN: podržíš home tlačítko, a stáhneš aplikaci dolu, místo nahoru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam