• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    Ahoj, někdo zkušenost se službou mdnsd a mediaserver žeroucí nehorázným způsobem baterku? Všude čtu že je to hudebním přehrávačem, ale já používám jen Google Music, tak nevím. Zkoušel jsem smazat cache, ale pomůže to vždy jen dočasně. Z diskuzí na webu jsem zjistil že wipe nepomůže taky, tak já nevím. Mám Redmi Note LTE. Díky za každou radu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    v cine si proste s trademarkama hlavu nelamou :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FEDAJKIN: jotak.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    RAINBOF: kódové označení. redmi série značí Xiaomi podle slavných značek, top modely podle zvěrokruhu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    proč se redmi 1s říká armani ?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Já jsem z Redmi 1S přešel na Jiayu S3, kvůli LTE a velikosti displeje, ale Redmi 1S má super podporu od různých vývojářů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKEKT: rozhodně. já si ho koupil. měl jsem ho předtim výdrž dobrá, ovládání taky. když mě nasere schytá cyanogenmod
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Kam na nejlacinější a nejspolehlivější Redmi 2 Pro?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MIKEKT: imo je to porad jeste dost slusnej telefon a vykonej i pro deti
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    RAINBOF: Ma to cenu jeste kupovat, kdyz uz je na trhu 2s? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    datart ma redmi 1s za 2990 :)
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    SHARKSYK: Mel jsem tenhle problem s Mi2S (uz ho nejakou dobu nemam), ale vyresilo se to nekterym z dalsich updatu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DZANDIS: popisoval jsem tu u mi2s podobnej problem, a vyresila to kupodivu jen vymena baterky za jinou. Nastesti jsem teda mel jednu navic, kupoval jsem ho rovnou s tvou vetsi kapacitou, takze jsem tam proste vratil originalni - nakonec je mala kapacita pro ingress jeste i vyhodnejsi, takze spokojenost...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    skoro bych řekl, že po dnešním updatu je na mi2s v6 proximity zase ok!
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    myslel jsem misuite.
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    BUCCI: díík ... teď ještě sehnat pc, kde můžu miflash nainstalovat :o)
    Smaže se asi všechno, co?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BOBULIX: spoj si partition přes mi-flash a bude, nedochází ti místo na storage, ale na user-data, která je fakt malá...

    respektive v době uvedení telefonu na trh bylo vše OK, ale dnešní Gapps mají 1éti násobek původních hodnot, napři i FB+messenger zaberou i 400MB...
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Taky vám na MI2S po MIUI 6 pořád dochází místo na disku, i když tam skoro nic nemáte?
    TOMAN
    TOMAN --- ---
    TOMAN: Update - po poradě na pár fórech jsem jim poslal výhružnej email, že pokud reklamaci nevyhoví tak si nechám udělat posudek od soudního znalce na elektroniku a budu chtít vrátit peníze včetně nákladů na posudek a když ani pak nebudou ochotný to vyřešit tak půjdu do občanskoprávního sporu.

    Načež mi druhej volal nějakej jejich manažer a sáhodlouze se omlouval, že k takovéto politováníhodné situaci dochází jednou, maximálně dvakrát za deset let a ve finále mi dali úplně novej telefon.

    Když si představím kolik lidí se na to vykašle s tím, že jim to nestojí kvůli pár tisícovkám sáhodlouze řešit a nechaj to bejt tak je to smutný. Takže se nenechte odbýt!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ohledně xiaomimobile doporučuji obezřetnost. nemohu otevřené říct víc. kontrolujte co je v protokolu při příjmu do opravy, trvejte na správném vyplnění. v obchodě před předáním si udělejte foto přístroje pokud máte tu možnost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam