• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BESTIEVSAMETE: v pokročilém nastavení Wi-Fi je vypínání v režimu spánku
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    ahoj. mám xiaomi redmi note a potíže se spotify. když telefon jako že usne,přestane to hrát. a já za bič na světě nedokáží najít kde nastavit,aby se to nevypinalo? neví to prosím někdo? díky!!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: já taky nereagoval na tebe:)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: já ten telefon mam :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MIKROM: Dohady a doměnky jsem zvládnul i sám, ale dík:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    REDSNAKE: kromě toho že už je to asi dost out featura, ji asi nebude mít low-end telefon
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: oznamuju.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: to mi oznamujes, ze ma jen reciever nebo se me snazis opravovat? Chtel jsem si vysilat pres fm mp3 do radia v aute. Vim, ze nektery mobily to meli, ale Redmi asi ne...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: receiver :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nevíte náhodou, má Redmi 1S zabudovaný FM transmitter?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    TOOMIX: plus rom upravena od Sonica by mela umet imho 3g na obou sim
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DYNK: Redmi TD-SDCMA neumí naše 3G, TD-WCDMA umí i naše 3G, ale jen v jendom slotu ;)
    DYNK
    DYNK --- ---
    Vzpominam si dobre, ze u Redmi 1 byly dve verze - jedna, ktera fungovala plne v CR a druha, ktera mela lehce jiny frekvence? Vedel by nekdo podrobnosti?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nejde v tom defaultnim prohlizeci nejak deaktivovat tu funkci gesta, kdy v podstate prstem roluju stranku dolu a tim tu stranku obcas zavru? Je to hrozne otravne az na pest...
    ADM
    ADM --- ---
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RAINBOF: Asi jsem úplně slepý, ale nejsem schopný se k tomu profiltrovat:-(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THOMASMORTA: adm to tu nekde popisoval :) jde to
    ADM
    ADM --- ---
    THOMASMORTA: ja pouzivam telefon presne tak jak popisujes bez googlu, najdi si muj starsi prispevek v tomhle klubu
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Vy děláte, jako bych potřeboval každý týden stáhnout alespoň jednu aplikaci: Po chytrém telefonu chci, aby uměl přehrávat hudbu po složkách (na to by mi stačil VLC), když už se to umí připojit k internetu, tak tam chci mít Firefox s ghostery a adblock pluginem (což lze pro android sehnat), na mapy bych ocenil nějakou verzi seznamáckých mapy.cz, ovšem s tím, že opravdu nechci, aby mě to lokalizovalo - když někdy budu chtít něco najít, tak si počáteční pozici rád zadám ručně.
    Potom chci, aby to mělo budík, kalendář (ovšem, nějaký, který není ukládaný na serveru - i kdybych si takovou aplikaci měl sám napsat), zkusil bych nyxdroid, Libre Office na čtení dokumentů - na PDF možná Adobe Acrobat Readera, ale netrvám na něm; a něco na čtení epubů, případně mobi. A potom ještě aplikaci pro ovládání LEGO mindstorms. To přeci nemůže být takový problém, abych to rozběhal, aniž bych si musel založit lustrační složku u Googlu (respektive mu do ní přidávat další údaje)?
    ADM
    ADM --- ---
    DARUMA: nesmel by do cyanogenmodu instalovat gapps protoze ty obsahuji google play services, aplikacemi mimo google play nevim co myslis - kazda aplikace z google play se da stahnout (apk-dl.com) a instalovat rucne. kdyztak si najdi muj prispevek v tomhle klubu kde jsem to popisoval
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    ADM: Mohl by teoreticky odinstalovat google play a instalovat aplikace ručně s povoleným rootem, ale to je tam kde byl, protože aplikací mimo google play není moc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam