• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    tak trea to bude nejakej jinej problem nez sem mel ja. nicmene kdyz sem mel nastaveno pouze 3G tak sem mel polovicni nebo tretinovej signal a on mel tendenci vypadavat uplne uprostred hovoru
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Jak jsou staré simky? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SIRLOON: to je super takze useless. ze jsem se na to... :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    RAINBOF: pujde mu jen edge. ja mel podobnej problem a musel sem obetovat rychlost netu za signal
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SIRLOON: no a pak mu ale nepude net ne ? jezdi s tim mapy.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    RAINBOF: at da natvrdo 2g sit
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: ne :) ja jsem take vpohode ale svara si to poridil do taxiku a zda se ze to byl krok vedle.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: čus, já jsem v pohodě, ale to ti asi moc nepomůže, co.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    resite nekdo problem spatneho signalu na redmi 1s ? klidne polovicni signal nezli jinej telefon (plzen)
    telefon 14 dni starej. volba site je na auto.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: uz tlacej 2ku se 2gb ram no.
    KEL
    KEL --- ---
    REDSNAKE: zrovna jsme si s 1s rikal, ze je to povedena aktualizace. Obecne jaka kazda ale tady je par novejch fajn vychytavek.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Co rikate na novou verzi miui redmi 1S 5.7.31

    Po aktualizaci se to cely seka jak svin, kdo jeste neaaktualizoval doporucuju spis pockat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXAGE: no já to vyřešil takhle: SM-V101F
    Samsung, hotspot, mobil hotspot, 4G, SM-V101F
    http://www.samsung.com/se/consumer/mobile-devices/accessories/others/SM-V101FDWANEE
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    PAYAXY: Teď mám telefon bez 4G a tak nějak mi to je jedno.. mimo to mám i služební JáTelefon 6 a že bych pociťoval nějaký extra rozdíl aby mi vadila absence 4G, to ne. Spíš mi jde o predikci budoucího stavu. Aby operátoři 3G nezařízli a nezůstalo mi GPRS a 4G LTE na který se nechytnu. Lze tohle odhadnout? :-/ Mimo mi4 totiž moc nevím kde brát:

    LG G3 má knoflíky na zadní straně, což mi přijde pitomý, navíc cokoli jsem měl od LG tak se odporoučelo i opakovaně.
    OnePlus 2, bude zase na pozvánky a přes 9000.. :-/
    Mi5 v nedohlednu.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    EXAGE: záleží kde se pohybuješ, mimo město je to většinou buď 2G nebo LTE, a to je pak sakra rozdíl. 3G pokrytí už pokud vím žádný operátor ne rozšiřuje. Tohle je pro mě třeba deal breaker, a důvod proč je pro mě Xiaomi k ničemu...
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Ahoj všem, zvažuji koupi Mi4, má cenu kupovat LTE verzi? Měla by umět 2100/1800 to znamená u O2 bych měl LTE 1800 využít v Brně a Praze. Zbytek O2 pokrývá 800, kterou Mi4 neumí.
    Jaký je scénář do budoucna? Operátoři 3G zaříznou a pojede už jen 4G LTE a 2G? Chci telefon alespoň 2-3 roky, tak bych nerad abych si ho za rok naložil do octa. Díky. :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BESTIEVSAMETE:
    link2sd, zapnout root a pak ho smažeš velmi snadno.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    ZYAN: Já Spotify smazala a instalovala zas a ted (tuk tuk tuk) fachá :)
    Ale sere mě ten jejich přehrávač, co tam maj. Nedokázals ho smazat?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    BESTIEVSAMETE: Koukni, jestli nemáš natavení automatické čištění RAM a zkus si tu aplikaci zamknout (v přehledu jí posuneš dolu a objeví se zámeček).
    Mě ale Redmi Note LTE také blbne při přehrávání po zamknutí. Mají prostě špatné ovladače zvukovky a vykašlali se na aktualizaci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam