• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    DYNK: díky
    DYNK
    DYNK --- ---
    GLACIER: xiaomimobile.cz by meli mit servis. Jsou v nejakym zapadlym baracku na Praze 6.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Kdyz jsme u toho - uz dvakrat v jednom tydnu se mi stalo, ze po me telefon chtel opakovane zadat PIN pro SIMkartu. Tim nemyslim pri zapnuti, ale kdyz byl normalne v provozu, pak vyndam telefon z kapsy, kouknu na ne "Emergency call only" a musi se zadat PIN. Zadam PIN, chvilku vyhledava signal a zase vyhodi dialog na zadani PINu. Tohle se nekolikrat zopakuje a PIN / signal porad nic. Pokazde se mi to stalo, kdyz jsem byl nekde v budove / sklepe, kde je spatny signal. Pak vylezu ven na ulici, zadam PIN a chytne se.
    (Xiaomi Redmi 2 - 2014813)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GLACIER: stalo se mi to kdyz odesla baterka
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Hoši....už se někdy někomu stalo, že se mu začal jentak občas restartovat systém? Můžet to být špatným updatem a bugem v nem? (mám Mi4)

    S tím souvisí otázka, zda je v Praze servis na Xiaomi? Vím, že je v Brně. A v Praze by to měla dělat mobilní pohotovost, ale to je banda KRETENU kterym to nechci vubec davat do ruky...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GLACIER: akorát to stojí 2500
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: co takhle pouzivat search blondýno?

    [ TOMAN @ Xiaomi a MIUI ]
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    kolegyni se rozbilo sklo (klasický pavouk) na Redmi Note, který má třetí den. Nemáte někde tip kde nechat zalevno vyměnit (telefon ve výsledku stál 3,5 tis, tak aby nedala za opravu 2 tis) nebo jak to zvládnout "doma"?

    Díky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JULIAN: nejjednodussi je proste si tam dat theme co uz ma neco animovaneho, to je nejrychlejsi cesta jak zjistit, ze to vlastne nechces... :-) Treba ted to novy oficialni podzimni od Xiaomi.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    QUIP: ok, diky za nasmerovani ve spravnem smeru, testnu
    QUIP
    QUIP --- ---
    JULIAN: Pokud teda neexistuje nejaka jina cesta... tak jedina, co jsem tak vycetl ruzne po forech, je vytvoreni vlastniho Theme a abys ho dostal do telefonu, tak k tomu asi budes jeste potrebovat registraci na MIUI Theme designer account.
    Nemusis delat cely theme, staci ten lockscreen a ten uz si pak v Themes nastavis k jakemukoliv jinemu theme.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    takze to asi nebude tak lehke coz? :(
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Rád bych si dal na lockscreen něco animovaného, poradite prosim nějakou nejjednodušší cestu? Mám mi4 na miui a kromě hodin nepotřebují nic dalsiho
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Mam wcdma Hongmi, posledni 2 buildy v6 konci pokus o instalaci xposed chybou, nema nekdo tip co s tim?

    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    MIKROM: "Čínský trh s chytrými telefony je bezpochyby ten největší na celém světě a až doposud mu zdánlivě neohroženě kralovala společnost Xiaomi. "

    Neohroženě kralovat = 5 let stará společnost co se teprve loni dostala na první příčku v prodejích.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Huawei králem čínského trhu, sesadilo Xiaomi
    http://www.svetandroida.cz/huawei-xiaomi-trh-201510
    KALTY
    KALTY --- ---
    SGNLR: Já měl z ibuygou a byl jsem spokojen. V ČR bohužel netuším.
    Jinak mám doma jeden s rozbitým sklem, kdyby někdo chtěl (uměl si vyměnit sklo).
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    nevite de v CR koupit OPRAVDU ORIGINALNI display na Mi2s?diky

    za posledni mesic jsem uz jednou menil a ten neoriginalni nejenze ducharil, bal tmavej a jsou pres nej pruhy, ale i po malinkym "padu" z 10cm na desku drevenyho stolu sel hned doprdele..
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Pres Xposed + Plak to nastavit jde :)

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: na MIUI jdeou ikony dávat jen 4x4 nebo 4x5
    QUIP
    QUIP --- ---
    PETR_TNT: No ale to je porad jen do 4 sloupcu. Me jde o to, aby se zarovnavaly do vice sloupcu - aby se jich na home veslo vic.

    Zatim jsem k tomu nasel tohle
    PLAK 1.8 Overview
    https://www.youtube.com/watch?v=VB3hyuPDfAg

    Plak | Xposed Module Repository
    http://repo.xposed.info/module/hello.dcsms.plak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam