• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    Ségra shání novej telefon a tak jsme zakotvili u Redmi 3 a Mi4. Zkušenosti? Do čeho jít a proč?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    JUGI: jestli to bylo na mě, tak oba moje Xiaomi jsou modrý.
    JUGI
    JUGI --- ---
    Tak hlavně že měli růžovej.. :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Nakonec jsem do toho šla a pořídila Xiaomi Mi4C 32GB/3GB. Dojmy proti prvogeneračnímu Redmi – je trochu lehčí, velikost stejná, drží se lépe, ale stejně mu chci pořídit nějaký ochranný obal (ráda bych sehnala bumper, ale na Beryko kde jsem kupovala ho nemají). Že by byl nějak extra rychlejší se říct nedá, mě ten Redmi pořád švihá dobře a vypadá jako nový bez jediného škrábance. Nenatahovala jsem si tam žádná data ze záloh na Redmi, ale stahuju věci z MICloudu - fotky, nastavení wifi atd.
    Zasouvání SIMkaret je fajn, aspoň vím že se mobil při pádu klasicky nerozletí – teda snad :D mě se teda nerozletěl nikdy, díky super obalu, ale kdysi HTC každou chvíli :D

    Mno a ten svůj Redmi ve skvělém stavu asi budu nabízet k prodeji, pořád je to super kousek na dvě SIMky lepší než nějakej posranej Samsung za 3500, tak kdyby měl někdo zájem, nechť se ozve, případně pak udělám fotky a hodim to do tržiště.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIKOTEK: ja myslim ze na redmi edicich je pomerne zlata cesta najit si fw ktery beha a nesahat na to.
    Ja to na tom mnou zatracovanem redmi vyresil tak ze jsem si koupil externi wifi LTE internet a data jsem vypnul protoze uz mne chytal nerv z toho jak se mi nikdo nemuze dovolat. od toho momentu jsem mel klid telefon vydrzel věky na baterku.
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    RAINBOF: Aha, dekuji. Ja mam prave redmi note 3. Tak snad se nejak neposere.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    KABIS: stava se mi to u poslednich slov zpravy. podeziram ty kytickovou funkci, ale ta je pryc a jebe se to porad.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIKOTEK: zpracovani (hlavne), sw chyby.

    pak je tam spousty drobnych detailiku konstrukcniho typu jako rychlejsi a vetsi vnitrni pamet, pocitove i citlivejsi radio ale muze to delat fakt ze baseband nebo jak se tomu nadava je trosku aktualnejsi na MI nez na redmi.
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    RAINBOF: Muzu se zeptat jaky je v tom rozdil? Nemusis nijak obsahle, treba jen v bodech. Dekuji.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    proste mi a redmi se neda srovnavat :)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    KABIS: Za mě je to Mi4, do čeho bych šel dneska já. (mam Mi3)
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    RAINBOF: RAINBOF: fastboot nefunguje, nic se nedeje, kousne se a musim dlouze podrzet power aby se vypl
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    obecne vzato ale tuhle chybu resi i reklamace.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PETR_TNT: jedine pres fastboot. to jsem zapomel dodat.
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    RAINBOF: prehrani softwaru bude dost hardcore, kdyz se mobil po SW strance zhrouti behem minuty.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PETR_TNT: no tak na to se doporučuje (dle google-fu) přehrát software. pokud to nepovede nezabere je to na opravu desky což si nejsem jist zda u nás doopravdy někdo dela.
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    Nejde mi najít ani Swipe device
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    RAINBOF: MMI test : Fail PCVA test : Fail a zbytek je krom "AT mode" rozsypanym cajem
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    PETR_TNT: Funguje v pásmech 1800mHz a 2600mHz, takže záleží kde se nacházíš a jaké tam má operátor porkytí. Nemá 800mHz, což je asi nejčastěji používaná frekvence.

    Než jsem zjistil jaký mám reálně od operátora FUP, tak mi tahle absence u Xiaomi vadila :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PETR_TNT: mrkni do tecovery jsou tam nejaky testy zda ti nefailuje vnitrni pamet. jinak casto je to pametovkou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam