• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    WAKI
    WAKI --- ---
    DRAGON: jen ze zvedavosti, jak casto fotis pod vodou. aby se ti to vyplatilo. vim ze mas nejakou z serii uz nevim jakou.. jen jestli to vyuzivas?
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    DRAGON: Xiaomi zatim vodotesnej telefon nevyrabi
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: tuším, že žádnej takovej není. A pozor Xiaomi nepodporuje 800 a 900MHz LTE.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, google mi neodpovida: je nejakej mobil od Xiaomi (novejsi model, aby byl rychlej) vodotesnej?
    dik
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: mám. špatnou. nejdříve jsem kupoval i s rámečkem (výměna za 5 minut) a začal se odlepovat (bráno z nějakého českého shopu). známý kupoval taky s rámem z aliexpresu a začal se mu odlepovat asi po týdnu. pak jsem bral z bakru jen displej s dotykem a měl ghost touch, vyreklamovaný kus má nerovnoměrné podsvícení... :/
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zdar, nažím se zžít s androidem 6.0 na Xiaomi Mi4 a celkem mi to i jde, ale v jedný věci trochu tápu: Témata. Líbí se mi, jak se to dá snadno stáhnout a upravit tim vzhled celýho sytému (něco takovýho se mi kdysi dost líbilo na starých sony ericssonech) a že se mi automaticky obměňují spořiče atd, ale dost mě štve, že ten obrázek na pozadí (tuším, že shodný jako spořič) se propisuje i do pozadí když telefonuju a co hůř, když přijímám hovor. Ve finále teda na první pohled nevím, kdo mi volá a kde je ta ikonka pro příjem hovoru, jelikož pokaždý je tam jiný obrázek a barevně splývá třeba ta ikona nebo jméno/číslo volající. Takže: dá se nějak nastavit, abych při volání měl třeba jednobarevnou obrazovku a i nadále využívat těch dynamických témat nebo je jedno s druhým neslučitelný? Další věc...Dá se tam nějak nastavit, aby displej nezhasína když na něj koukám...na starym samsungu jsem to měl a bylo to fajn. Díky
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ma nekdo zkusenost s neorigo Mi2 displayema?jde mi o to, aby nebyl moc tmavej-u tec neorigo se svetelnést dost lisi a znamej mi naopak rikal, ze jeho neorigo display sviti vic, nez ten puvodni origo.diky
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MIKROM: a bylo by to vidět tady? tam je prd. musim si to rootnout, abych nahodila ten wakelock detector, jestli něco najde.





    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: pro začátek bych se podíval do využití baterie v nastavení, může to být i mediascanner co se drbne na nějaké poškozené fotce nebo videu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: nainstaluj wakelock detector a zjistíš, co to žere ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    napadá někoho, proč mi u toho Mi4C strašně rychle ubývá baterka? je to horší než 2 roky stará baterie u Redmi...
    vypnula jsem si automatickou synchronizaci, ale nevypadá to že by to pomohlo, teď jsem ještě zkusila vypnout automatický jas, ale to přece není řešení, navíc ten telefon svítí o dost méně než Redmi... takže místo na 30% to na stejnou světelnost musí být tak na 70%. divné.

    jelikož se v tom nedá ani vyměňovat baterka, musela jsem si objednat powerbanku, ale že by se mi chtělo ji furt tahat s sebou...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    jo vidis, toho jsem se jeste nezbavila :) a vubec mi tma jeste zbylo neco malo ty rejze, i kdyz vetsina apek jde jednoduse vyhodit
    FARIN
    FARIN --- ---
    jj Redmi 3 je fajn, jedina drobnost je ze linky z webu na app store oteviraji v tom cinskym app storu a ne v google play. Tohle asi bez rootnuti nejde zmenit, nebo ano? (ale nejak moc me to netrapi, novou apku neinstaluju kazdy den ze jo)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    EAT_ME: mam redmi 3 uz nejaky ten patek a zatim je to supr telefon :) prijde mi, ze je svym vzhledem ale takovy opravdu zensky :)) kazdopadne vsechno slape rychle, pri beznem pouzivani vydrzi i dost dlouho, nemam mu nejak co vytknout. Mozna trochu slabsi fotak.
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    PRUSATKO: To mají oba společný,ne?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    nemate nekdo diplay na Mi2s nebo tip, kde ho asap v Praze koupit, aniz bych musel neco objednavat a cekat?diky
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    PRUSATKO: konecne to někdo správně pojmenoval. Neskutečně mě iritujou ty suverenove pod každou recenzi o Xiaomi na mobilenetu co po přečtení nadpisu jdou palit moudra typu PROC VUBEC RECENZUJETE TELEFON BEZ LTE!!!

    Prostě frekvence 1800mhz a 2600mhz skrtame, žádné lte to nemá.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    EAT_ME: jedine minus je absence mimomestskeho lte
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    Ségra shání novej telefon a tak jsme zakotvili u Redmi 3 a Mi4. Zkušenosti? Do čeho jít a proč?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam