• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    WAKI
    WAKI --- ---
    Ahoj mam dotaz, treba to nekdo taky resil. dnes jsem preinstalovaval telefon. a pri prihlaseni do mi cloudu se mi nechce synchronizovat sms a seznam volani. pise, ze si to neni jiste dokoncenim synchronizace. nebo co.. nevi nekdo jak to zprovoznit, aby se mi obnovili vsechny zpravy?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    tak sem se na to podival jeste vic do detailu a kdyz si zobrazim tracky v pc tak jsou dokonce ocislovany 1,2,3 atd ale mobil tyhle cisla ignoruje a řadi je podle abecedy dle prvního písmenka :-(
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Dotaz: kdyz mam hudebni set ale roztrackovanej. Hudba mi to automaticky radi a prehrava podle abecedy tudiz to nenavazuje. Kde prosim nastavim aby se mi to neradilo dle abecedy ale dle original tracklistu?? Dekuji
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PAPRIKODLAK: diky.. presne, mam zajem o to same, tedy o ten flip predevsim, ale rad si to vezmu vsechno.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PAPRIKODLAK: Sklo mám (rovněž bez výřezu). Ten flip by mě celkem zajímal, ale počkám, až se vyjádří kolega, co se hlásil jako první
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    PSILOCYBER: KORKMAZ: https://www.dropbox.com/s/08ksbepbo9hzuut/2016-08-19%2014.38.15.jpg?dl=0
    Sklo je úplně nové, akorát mu chybí výřez na přední kameru, ty průhledné obaly nedrží úplně perfektně, ten černý už je trochu jetý, a ten bílý flipový je skoro nový a drží dobře.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PAPRIKODLAK: Taky bych to kdyžtak adoptoval
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PAPRIKODLAK: zdar, mam zrejme zajem , posles fotku? diky
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Reklamoval jsem Mi4 na nefunkční GPS a přešel na Nexus.

    Věnuju někomu pražskému úplně nový Mi4 screenshield a nějaké obaly. (když nikdo nebude mít zájem, tak to vyhodím)
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    FEDAJKIN: Bylo by na case,ale s jasanim bych pockal do oficialniho potvrzeni ;)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Na světě jsou další Xiaomi s „českým LTE“. Tentokrát levný Redmi a špičková Mi 5 – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...ym-lte-tentokrat-levny-redmi-a-spickova-mi-5/sc-4-a-1335336/default.aspx
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: stačí obyc čokoláda oříšková obyc, jezdím trasu Kačerov Hostivař, okolo pate ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO:
    no typicky se pohybujou docky na 2ku kolem 1,5 eura se shippingem; asi bych navrhnul pade nebo pivko az dve v pekny hospode v centru :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: taky se mi doma vali dock pro jedničku, zítra nebo v pa Praha, cenu navrhni ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TECZKO: ahoj bohuzel se zdrzuju v praze.
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    RAINBOF: tak dock pro Mi Band 1 bych mel a muzu ti prihodit i cernej pasek (modul jsem nekde ztratil a tohle mi zustalo). Pokud jsi z Brna,muzu ti to nekde predat...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    TEAPACK:
    TETREV: kontakty se mi zobrazují, o nás mi vyhazuje chybu serveru.
    TETREV
    TETREV --- ---
    TEAPACK: stránky fungujou v pohodě, asi VPN
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Ahoj, nakupujete někdo přes xiaomi-store.cz ? chtěl jsem se tam kouknout na nějakou sekci "O nás" nebo "Konstakty" ale internety mi tvrdí, že ty stránky jsou úplně prázdný... je to VPNkou z práce, nebo tím e-shopem? O.o
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KALTY: já právě jinej než tu svojí 1ku neviděl ale znamená to nejspíš že si holt musim pošéfovat ten správnej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam