• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    MIKROM: udělal jsem to stejný jako tvůj kolega po x letech s mi2s a mi3
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    IXTREMIST: problém je v tom, že WOODMAKER je zvyklej na opačnej extrém naprosto čistýho androidu. kdyby měl zkušenost s domrvenejma nadstavbama jiných výrobců, tak nad miui zaplesá :)
    ale LTE je stále hlavní dealbreaker, kolega si po mi2s koupil huawei, kde je ta nadstavba v podstatě okopčený miui a má lte.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    WOODMAKER: nevidím jediný důvod měnit MUI na jiný OS. Vyzkousej, pak teprv měň.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    čus, zrovna jsem objednal mi5 a teprve pak jsem objevil tenhle klub. Zajímalo by mě, jestli jsem neudělal chybu, jestli nemám zrušit objednávku apod.

    Objednal jsem mi5 32GB jako náhradu ztraceného nexus5x. Cena objednaného mi5 je nějakých 10000. Ten telefon bude neustále napojený na internetu, prakticky ho nedám z ruky. Bydlím v Brně a každý víkend jezdím na vesnici a chci mít možnost kdekoli poslouchat hudbu, nebo sledovat videa (která si klidně stáhnu předem).

    Vím, že jste tu probírali, že to má pomalé vesnické připojení a tahle věc mě táhne ke zrušení objednávky.

    A taky jsem se chtěl zeptat, jestli je možné z toho telefonu pak odstranit ten jejich custom os, nebo se prostě musím smířit s tím, že když Xiaomi, tak MIUI.

    Dík :)
    WAKI
    WAKI --- ---
    CHEWBACCA: no uplne asi nemelo no.. max si ji stahnout do interni pametu, ale melo by se te to zeptat, jestli chces restartovat tel a provest aktualizaci. nevim jiste. ja aktualizuji rucne kazdy tyden, tak tezko rict, jestli to takhle probiha standartne..
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    WAKI: to by asi nemelo probihat bez meho svoleni, byl jsem na plazi a mel 10% baterky a to neni uplne idealni stav na aktualizaci systemu bez meho svoleni. Nekde sem videl nejaky video kde se nejakou klavedovou kombinaci spustilo neco prave s romkou.
    WAKI
    WAKI --- ---
    CHEWBACCA: asi vydani nove verze operacniho systemu (update) ktery se ti stahl automaticky. :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Jsem v tom uplnej neznalec predesilam. Ted jsem nesl mobil nesikovne v ruce protoze jsem nesl jeste neco a polozim mobil na stul a zniceho nic cerna spousteci obrazovka a stahovani a instalace rom. Na to je nejaka klavesova zkratka nebo drzeni nejakeho tlacitka aby se to spustilo a co to znamena ze se mi stahla a nainstalovala nejaka rom?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CHEWBACCA: udelej si ve vlc playlist a tam si to nahaz jak chces.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Recenze Xiaomi Mi Notebook Air 12,5: napoprvé a do černého | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/clanky/recenze-xiaomi-mi-notebook-air-125-napoprve-a-do-cerneho-30975
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    CHEWBACCA: To sem řešil taky, ale bez úspěchu. Nakonec sem si zaplatil poweramp a sem spokojenej :)
    WAKI
    WAKI --- ---
    Ahoj mam dotaz, treba to nekdo taky resil. dnes jsem preinstalovaval telefon. a pri prihlaseni do mi cloudu se mi nechce synchronizovat sms a seznam volani. pise, ze si to neni jiste dokoncenim synchronizace. nebo co.. nevi nekdo jak to zprovoznit, aby se mi obnovili vsechny zpravy?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    tak sem se na to podival jeste vic do detailu a kdyz si zobrazim tracky v pc tak jsou dokonce ocislovany 1,2,3 atd ale mobil tyhle cisla ignoruje a řadi je podle abecedy dle prvního písmenka :-(
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Dotaz: kdyz mam hudebni set ale roztrackovanej. Hudba mi to automaticky radi a prehrava podle abecedy tudiz to nenavazuje. Kde prosim nastavim aby se mi to neradilo dle abecedy ale dle original tracklistu?? Dekuji
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PAPRIKODLAK: diky.. presne, mam zajem o to same, tedy o ten flip predevsim, ale rad si to vezmu vsechno.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PAPRIKODLAK: Sklo mám (rovněž bez výřezu). Ten flip by mě celkem zajímal, ale počkám, až se vyjádří kolega, co se hlásil jako první
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    PSILOCYBER: KORKMAZ: https://www.dropbox.com/s/08ksbepbo9hzuut/2016-08-19%2014.38.15.jpg?dl=0
    Sklo je úplně nové, akorát mu chybí výřez na přední kameru, ty průhledné obaly nedrží úplně perfektně, ten černý už je trochu jetý, a ten bílý flipový je skoro nový a drží dobře.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PAPRIKODLAK: Taky bych to kdyžtak adoptoval
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PAPRIKODLAK: zdar, mam zrejme zajem , posles fotku? diky
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Reklamoval jsem Mi4 na nefunkční GPS a přešel na Nexus.

    Věnuju někomu pražskému úplně nový Mi4 screenshield a nějaké obaly. (když nikdo nebude mít zájem, tak to vyhodím)
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    FEDAJKIN: Bylo by na case,ale s jasanim bych pockal do oficialniho potvrzeni ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam