• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: miui 7.3 a pod tím je 6.3.17 týdenní.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: co tam máš za verzi MIUI?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RAINBOF: mě jen teda překvapuje, že moje předchozí dva xiaomi s tím problém neměly, tenhle mám pět měsíců, používám je stejně. Baterie se vyndat nedá, mobil není možné otevřít.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA:
    prdel si nedělám. jak si myslíš že mobil ví kolik procent energie má ještě baterka?
    má prostě zmereno statisticky a pak má naperi kam když to klesne už nesmí jít aby bateku neznicil. a u tvy baterky je všechno vpohode a najednou konecna, pokles pod povolenou mez.

    a je to bud baterka v háji (coz muže už po půl roce) nebo to ze proste si to ze v zimě baterie má nižší napětí a tedy letní statistika neplati.

    většinou staci baterií vyndat. a pak vybit/nabit.

    pokud ti to stále není jasný a přijde ti to jako moc nova a uzasna informace precti si něco o nabíjení baterii článku v češtině je opravdu hodně.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Tak se mi to právě teď stalo znovu. Vesele si surfuju, mám skoro 20 procent baterky, a najednou šlus, mobil černo, bliká červeně dioda. Dlouze podržím power, strčím do nabíječky, zapíná se miui, baterie hlásí 14 procent.

    Taky mi velmi často, teď opět, nefunguje regulace automatického jasu, prostě svítí naplno. Několik restartů nepomohlo, pak to jednou šlo, teď to zase nejde.

    Zkusila bych teda holt tovární nastavení a všechno si znova nastavit, až na to bude o víkendu čas. Ale popravdě... Mě to dost sere a nechce se mi do toho. Má smysl to reklamovat? Co by mi tak asi nabídli? Asi to samý co udělám sama, akorát si na to vezmou měsíc někam to povezu :-/
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RAINBOF: wtf?? To si jako děláš prdel nebo mi vysvětlíš co je tím myšleno? Každopádně kámošovi tohle mobil dělá už druhý měsíc.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: zima. zmenila se charakteristika nabijeni telefon to nevi.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    BUNDA: Jo máš pravdu. Redmi 3S a Note 3 Pro mají stejnou baterku 4000mAh.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DARUMA: myslíš špatně. Prodává se právě Redmi 3S s českým LTE a to je 5 palec navíc s rozumnou baterkou. Jedno mám doma pod stromek pro holku.
    SARGO
    SARGO --- ---
    MIUI má takového iphonovského ducha - buď jsi s námi na jedné vlně, nebo máš smolíka :-D
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Však pro Xiaomi existují CM ROMky. MIUI sice hezky vypadá, ale je trošku těžkopádné.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SARGO: Mno, balast... To se dá říct o celém slavném MIUI taky, dost mě sere :-/
    SARGO
    SARGO --- ---
    MIKEKT: To jsou ale zato výtečné telefony. Jen vnitřního balastu je poněkud víc, než na kolik mívá běžný smrtelník náladu :-/
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    je to pruser. jediny rozumny 4,3 jsou snad xperia z compact rady
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    MIKROM: oproti mi2s je to asi docela rozdil, ale ja prechazel z mi3 na honora 8 (ten ma 5,2) a diky mensim rameckum je vetsi fakt jen o trosku, navic je treba lehci...ten huawei system je fakt totalne okopirovany miui, coz mi dost vyhovuje....
    jinak jsem ted absolvoval podobnej vyber pro zenu, ktera ma dost malou ruku a fakt nechtela petipalec, nakonec sem ale nic normalniho nenasel a proste dostane petipalec no
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DARUMA: je, jenže to je o 2,5cm větší telefon, brrr. jsem silně nalomenej na Huawei, protože je to obšlehlý miui a nemají problém s LTE, jenže i ty P8/P9.. jsou prostě velký :((
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MIKROM: Zase takový pádlo to není. ;-) Je to jen o zvyku. Je to myslím momentálně jediné Xiaomi s podporou českého LTE.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DARUMA: note zavání pádlem a já fakt 5+" nechci! :/
    SARGO
    SARGO --- ---
    MIKROM: Ten můj model (redmi 3S lte)ho prý má, jen jsem se ještě nějak nedostala k tomu, abych si skutečně ověřila co a jak. Nicméně net zatím fungoval všude, tak snad jo :-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MIKROM: Díval ses na Note 3 Pro Se? Ten má LTE. IMHO super telefon.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam