• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DARUMA: tohle všechno jsem udělal... kabel mám, v EDL byl a miflash ho detekoval... a nainstaloval, dokonce ho detekuje i mi pc suite, akorát definitivně nenajede... zůstává při zavádění androidu...

    telefon nabitej je (zelná ikona a 100% baterie) se zobrazí v DL modu
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: tak jen info, nenajelo to... furt píše powered by android a 3 tečky který problikávaj...

    po restartu to samý, po restartu do download modu se připojí mi pc suite - a nabídne update, kterej ale spadne na 67% při stahování (po manuálnim stažení celý rom ze en.miui.com ho instaluje ale spadne na 56%)

    nový EDL a přes miflash znova instalace fastboot rom (momentálně aktuální 7.2.9. - mi pc suite píše, že je aktuální, místo download menu tam je EN bootloader s menu reboot, wipe data, miassistant) - ale systém stejně nenajede... zůstane na 3 tečkách, který problikávaj... už cca zase hodinu
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: to jsem ti chtěl právě napsat, že to musíš dělat přes EDL, a ne fastboot
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: nechci přejdímat, ale zveřejněnej návod na miuios.cz pomocí EDL kabelu vypadá, že zafungoval... ale ještě to nabíhá... tak jsem zvědavej
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    mám tu mrtvý Xiaomi Redmi Note 3 Global (Pro) - kenzo...

    majitelka dělala update a protože jí to přišlo "moc" dlouho, tak ho vyškubla od kabelu a restartovala... od tý doby bootloop (logo MIUI)

    vypadá to, že to bude první telefon, kterej neoživim... protože už nevim...

    Pomocí tlačítek (Power+vol down) se dostanu do fastbootu (králík se šrroubovákem a nápisem fastboot)
    Pomocí tlačítek (Pover+vol up) se dostanu do režimu, kdy vidim telefon s kabelem - ale dál to nereaguje
    Do bootloaderu se nemůžu dostat vůbec

    MiPC suite ho najde, ale nemůže updatovat
    MiFlash ho najde pouze ve fastbootu, ale nejde tam cokoliv nainstalovat (končí to errorem)
    Adb sideload - sice ho najde, ale nic nenainstaluju
    Fastboot příkaz z pc tam normálně flashne twrp recovery, ale nedostanu se do něj v telefonu...

    poradí někdo nějakej postup?
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    PRUSATKO: tak jsem to znovu porychtoval, pomohl jsem si kusem plastu viz video https://www.youtube.com/watch?v=cJcCK5ZVSAY a pomohlo to. jehlou jsem se předtím nedostal za port (ve videu cca 3:18) a po vyčištění tohoto místa kablík zase drží. Díky za tip.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RADDINO: u mě to pomohlo, jen s jedním kabelem to zlobí, protože konektor má vycvachtane takové ty pojistky
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    SGNLR: vyřešilo to vyčištěním konektoru? mám podobný problém, dřív v pohodě a teď když mám mobil v nabíječce a pracuji s ním v ruce, tak kabel vypadne. Nabíjet powerbankou za chůze nemožné. Zkusil jsem to trochu porychtovat jehlou, vyškrabal jsem vcelku dost bordýlku, ale problém stále stejný.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    ANDELICEK_ANDY: Cinska normalne od Google na Google Play. Zadny cinsky rasismus, protoze najit analogicky japonskou nedalo moc prace :)
    ANDELICEK_ANDY
    ANDELICEK_ANDY --- ---
    HVJ3R: jo, kamarádka řikala, že čínskou našla, tak jsem to svedla na čínský rasismus,...uvidíme. Je nějaký web kde to stáhnout? Ať jí to ulehčím
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    ANDELICEK_ANDY: Nevim jak japonskou, ale cinskou jsem si musel extra stahnout (podobne jako aplikaci).
    ANDELICEK_ANDY
    ANDELICEK_ANDY --- ---
    čau, je to pro kamarádku, chce si na xiaomi přidat japonskou klávesnici a prý ji nemá v nabídce, možná byla ve špatném menu. já osobně telefon neviděla (ani z vlaku) a nevím, kde konkrétně koukala. nějaká hodně duše mi stručně může napsat kam kouknout? jakože nastavení -> xx -> xx -> přidat jap klávesnici.
    dík
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JUNGLEBOY: buzení mám nastavený na první... nikoliv to klouzavý
    spánek monitoruje relativně přesně i když ignoruje takový to válení se když už jsi ráno vzhůru... přes den nemám šanci usnout tak nevím jak přes den... ale předpokládám že ano
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    umi Mi band 2 merit spanek i ve dne? nekde jsem cetl, ze jsou s tim problemy. A umi opravdu spolehlive vzbudit ve fazi lehkeho spanku? je to hlavni duvod proc si to chci poridit. diky
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    RAINBOF: Mi Mix - první telefon pro černý trh :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FEDAJKIN: tvl cernoch na cernym pozadi to je uz cernej humor ne ?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Hehe

    Vzpomínáte na černocha z letáku Lidlu? Teď se stává tváří smartphonu Xiaomi Mi Mix – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...-ted-se-stava-tvari-smartphonu-xiaomi-mi-mix/sc-4-a-1337373/default.aspx
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Něco podobného mi taky dělá asi 3/4 roku stará Mi4, de facto ale už po dvou měsících od nákupu. Měl jsem k tomu i výpadky signálu. Dost pomohlo přehrání OS na verzi 8, teď už je to fakt minimálně.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Mně tohle dělal iPhone. To jakože nevím, jestli změna stáje pomůže úplně... samo se to spravilo, což mě vede k myšlence, že to můžou být softwarový bugy
    RUM
    RUM --- ---
    AOTEAROA: aha takže s novým bych si nemusel pomoct... díky za tip s tím počkáním před dalším zapnutím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam