• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRACONIK: Redmi 3S, ale ta má jen 3GB RAM
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JUGI: bez LTE jen krabička, která nevyužije potenciálu, kterého by mohla...
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Proc se ptam - nejvice mi ze vsech Xiaomi vyhovovala MI4. Velikost, rychlost, vse v pohode. Co tak koukam na nove MI modely, tak se mi uplne nepozdava prave velikost. Takze bych vlastne chtel MI4, idealne s 4GB Ramky a kompletni LTE siti :) Mam nadeji?
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Ktere Xiaomi MI podporuje vlastne na 100% ceske/evropske LTE site?
    JUGI
    JUGI --- ---
    Asi ho chci a nevim ani proč :)

    First Know Xiaomi MI6 Design, Specs, Price, Release Date, Review and More Before Press Conference
    https://www.igeekphone.com/...sign-specs-price-release-date-review-and-more-before-press-conference/
    WAKI
    WAKI --- ---
    WOJTISHEK: jo to mam zakoupeno, ale nenasel jsem zatim cas na pohrani si s nastavenim..
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WAKI: jj, Mi Fit (aplikace pro ovládání Bandu) přihlašuješ skrze MI účet, nicméně další komunikace je už skrze bluetooth a na účtu více méně nezávislá :)

    a jak jsem už tady kdysi doporučoval - až budeš mít spárováno, utrať pár desítek korun za Mi Band Tools od českého vývojáře, silně posouvá funkčnost a použitelnost Mi Band :)

    https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools
    WAKI
    WAKI --- ---
    WOJTISHEK: Dekuju za odpoved, nedoslo mi, ze se prihlasujes pres mi ucet a ne pres cislo simky.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WAKI: mám MI5 a MiBand 2 a funguje spolehlivě na obě simky. Ono vlastně samotné oznámení na Bandu funguje na úrovni aplikace Telefon, ne simky.
    WAKI
    WAKI --- ---
    Ahoj dotaz na uzivatele dual sim telefonu a mi bandu. Zvazuju koupi mi6 pokud bude dual sim a chci se zeptat, zdali funguje mi band upozorneni na obe sim karty nebo musim mit pro kazdou zvlast nainstalovanou aplikaci + ruzny naramky? Dekuji
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    14 dni jsem instaloval bambilion romek nez jsem nasel tu co funguje bez potizi.
    Favorit (pro redmi note 3) je nakonec Lineage 14.1
    Je to proste prace na x hodin najit co funguje pro konkretni kus.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BUNDA: Tak to by mě taky zajímalo. Když jsem něco hledal před půl rokem, tak jsem z toho nebyl úplně nadšený.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ERIKK: když se to tu zmiňuje je čistej android k dispozici i pro Redmi 3S Global LTE?
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: tak MIUI je jen klasická nástavba na androidu. Každá značka má svojí, viz rozdíl mezi samsung, sony atd prostředím.
    Spíš když uz kupuješ xiaomi, můžeš využít toho že se dá snadno rootnout a nacpeš si tam jakej android chceš. Ale nic tě k tomu vyloženě nenutí.
    Jako klem 5k si mylsím že Redmi 3s výborná volba i s originál MIUI
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ERIKK: jaj, na rootnotí MIUI jest úplně zapomněla... je to pro amminku co je zvyklá na Android, takže bych jí nechtěla děsit něčím jiným...
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: já mám Redmi note 3 (je větší) s rootnutý s custom romkou (čistej android, MIUI mi nevyhovovalo) a jsem spokojenej uplně. Kolega má Redmi 3s , a je spokojen taky Žádné potíže s aplikacema ani prostředím nemá. Jen mu občas zlobí čtečka otisků. Má v tom origo MIUI8.
    MIUI obecně jde hodně dopředu ten vývoj a současné verze jsou super. Oproti androidu co vypouští renomovaní výrobci jako samsung, sony atd...
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    PSILOCYBER: Mi3 used měla, předala jsem bratrovi, ale štvalo mě, že na tom už nešly aktualizace a celé se to nějak zasekalo... jemu to po několikerém uvedení do továrního nastavení a naformátování funguje, ale zase je tam problém se stahováním aplikací, je tam jen dedikované místo, je to tak i u ERIKK ?
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: ja uz mam tretim rokem Mi3 a poruchovost nula. ovsem nepridas SD kartu a neni LTE. coz me osobne naprosto v nicem neomezilo a neomezuje ani nadale ;)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Redmi 3s
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Ahoj, přicházím zase se zvídavým dotazem.

    Mamince odešel telefon (asus) a potřebuje rychle nový. Chci jí koupit Xiaomi, ale už se nevyznám v tom, jaké za to stojí, tak přicházím pro radu.
    Telefon by měl splňovat následující:
    Displej o velikosti okolo 5 palců, ale ne zase menší jak 3.5
    Interní pamět alespoň 32 gb s možností rozšíření o SD
    Nízká poruchovost
    Trvanlivost alespoň rok, dva :D


    Díky předem za tip
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam