• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BUNDA: fajn. a co to znamena pro mobil..
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    RAINBOF: jak píše SRNECEK. Mimo města je LTE na 800MHz.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SRNECEK: noa ? na yt se podivas vpohode. co ti nebude fungovat ?
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    RAINBOF: Ale LTE 800 Mhz.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    SRNECEK: Xiaomi je v poměru cena / výkon dobrá volba, pár jsem jich měl. Pokud ti stačí 5.5 displej a chceš kompletní české LTE, koukni třeba na Xiaomi Redmi Note 4 Global
    Xiaomi Redmi Note 4 Global (3GB/32GB) | Beryko.cz
    https://www.beryko.cz/Xiaomi-Redmi-Note-4-Global-3GB-32GB.html
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BUNDA: to uz moc neplati lte uz je skoro vsude
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SRNECEK: pokud vyjedeš mimo město, tak očekávej spíše Edge než 3G
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím Vás, máte někdo zkušenost s tímto telefonem? Pokud jsem našel recenze, tak se dost různí, obecně se shodují na ne příliš odolné konstrukci, ale např. by mne zajímala kvalita fotografií a zvuku (poslech hudby). Dále vím, že telefon nepodporuje 4G - 800 Mhz, ale pouze 1 800, 2 100 a 2 600 Mhz, mobilní operátor mi potvrdil jejich podporu pro 1 800 a 2 600 Mhz, tudíž mohu očekávat LTE v Česku nebo nikoliv? Co jsem pátral, tak větší města (Praha, Brno) by měla podporovat 1 800 Mhz, tudíž pokud bych vyjela mimo ně, tak bych přešel na 3G. Děkuji za reakce.

    P.S. Doporučujete Xiaomi produkty nebo raději mám zvažovat jiné značky? Vyhovuje mi nízká cena a velký displej, který nenaleznu u konkurence. Pokud někdo máte doporučení na smartphone s zhruba 6'' LCD (ne méně než 5.5''), který není příliš drahý (max. 10 K Kč), tak budu rád - v této cenové kategorii tam např. spadá LG G4, který bude pravděpodobně daleko kvalitnější.

    Xiaomi Mi Max
    https://xiaomimobile.cz/xiaomi-mi-max.html
    JUGI
    JUGI --- ---
    RAINBOF: na xiaomi routeru jo, ale po poslednim updatu mi to nefacha..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pouzivate nekdo na xiaomi redmi vpn ? pred casem tchanovi prestala po updatu fungovat obycejna pppoe
    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: na mě je to moc malý, kdysi sem si takhle rozcupoval jednu mi2, pak si koupil tu samou :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    WOJTISHEK: jasan per to sem.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JUGI: měl jsem tě poslechnout :) po přebalení displej v hajzlu, při pokusu o opravu jsem si urval konektor k anténě z desky...takže RAINBOF, chceš MI5 na laboraci?
    HORA
    HORA --- ---
    MIKROM: No jde mi přesně o to. Ten objektiv zaprvé vyčnívá a u toho zaoblení je to fakt dost. Navíc je to ostrá hrana, tak mi to fakt přijde divný. Nemá tady někdo tenhle model, aby mi to potvrdil/vyvrátil prosím? Díky.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    HORA: pokud ti jde o to, že foťák je rovný, kryt se zaobluje a tak to vypadá, že to je šejdrem, tak dle tý fotky to má i ten kus na recenzi, takže je to asi ok.
    HORA
    HORA --- ---
    MIKROM: Jak tomu mám rozumět? :)
    HORA
    HORA --- ---
    Dnes mi přišel Mi4c, přepokládám, že tohle asi nebude normální...


    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MATT: neboude to s tím fingerprintem jako u apple? že je to musí být nějak HW párovaný s MB?
    MATT
    MATT --- ---
    Tested LCD screen display + Touch digitizer For Xiaomi Mi5 Mi5 M5 white/ black/ gold Free shipping-in Mobile Phone LCDs from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...Touch-digitizer-For-Xiaomi-Mi5-Mi5-M5-white-and-black/32624980915.html
    25 dolaru? ale ​​fingerprint is only have back function and no fingerprint function!!!!!!!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam