• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SGNLR: jde to, ale na hovno, tavičku tu nikdo nemá, musíš objednávat celý... :-/
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    zdravim.koupil jsem si novy lcd na MI2 a prislo mi bez toho cernyho ramecku.jde to nejak vymenit?respektive ze staryho lcd vyloupnout ten obvodovej ramecek a dat do nej pouze to novy lcd?diky
    VITECH
    VITECH --- ---
    BUNDA: mě to tak nebaví studovat :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    VITECH: jsem na tom podobně, ale minimálně do odemčení bootloaderu dám šanci MIUI.
    koukni sem: https://www.miuios.cz/xiaomi-redmi-note-4-qualcomm-global-4x-366/ je tam pár témat i s návody.
    VITECH
    VITECH --- ---
    Ahoj, mam týden starý Redmi Note 4 Global a moc mi nevyhovuje MIUI. Nasměruje mě někdo na custom rom s čistým androidem? Ještě se moc neorientuji...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    tak se ke mně dostalo další xiaomi. Xiaomi redmi 3s. odblokoval jsem bootloader a nainstaloval twrp, ozkousel skoro všechny nougat co nejvíc čisté Rom a mohu doporučit resurrection remix a opengapps: https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/land/
    vše funguje a je naděje na updaty. jen zakažte aktualizaci google camera a ponechte verzi 2.7 z opengapps, to ještě nemají vychytaný. konečně je telefon použitelný. ;-)
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Díky. No, mapu pokrytí jsem studoval, jeví se to jako Praha a Brno zastanou 4G, střední Čechy jsou nejasné, silně nerovnoměrné pokytí pro 3G a zbytek už nelze zjistit... A tak nevím, zdali třeba v mimo tyto informačně dostupné lokality mohu očekávat 2G nebo nic... Nemluvě o zahraničí. Mne opravdu láká obří displej, ale abych si tím telefonem nepřivodil nečekané nepříjemnosti, proto pak i zvažuju Sony Xperia XA1 Ultra.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    SRNECEK: Lidove receno, na venkove "hovno", tedy Edge :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    SRNECEK: Ale účet bych si být tebou založil. Dostaneš nějaké ty GB v cloudu a může ti to zálohovat nastavení plochy, aplikací, fotek a všeho (sms, hovory, poznámky, historie prohlížeče)...
    + Google účet a máš všechno vyřešené
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SRNECEK: města cajk, ale problém je mezi nimi. 3G ubývá a tak máš často buď LTE (města) nebo jen EDGE (vesnice a prostor mezi městy).
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    SRNECEK: odkazal bych Te na mapu pokryti Tveho operatora, ja uz bych xiaomi bral jen v global verzi (plna podpora lte), edge na vesnicich je v dnesni dobe pro me hrozny pravek
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    LACHAUER: Dekuji.

    Tak se jeste optam, zdali nemate nekdo zkusenost s Xiaomi Mi Max 2 a obecne s nepritomnosti "band 20". Vim, ze Praha a Brno ma patricne pokryti pro jine frekvence LTE, ale co mohu ocekavat od zbylych mest...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    SRNECEK: Samozřejmě že můžeš. A ten jejich si ani nemusíš zřizovat.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím Vás, pokud bych zakoupil Xiaomi, tak nemohu užívat můj Google Play účet, ale musím přecházat na jejich?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Provozujete někdo Redmi Note 4 Global s LineageOS? Předem díky za zkušenosti.
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    LOPIN: diky za tip, vyzkousim :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zdravím bratry a sestry v rejži. Opět tu mám problém se samovolnými restarty na Mi4 LTE a následným problémem se signálem - nechce naskočit dokud to třeba 5-10x nerestartuju či nevypnu. Mám OS 8.2.1.0 stabilní a občas mi vyskočí v notifikacích náká rejže a modré logo Xiaomi, ale zdráhám se na to kliknout. Poradíte co s tím? Je to v záruce u lionmobilu, ale s reklamacema u nich mám mizernou zkušenost (ta potetovaná slepice ze mě tahá hesla a pak tvrdí, že mobil je v pohodě)
    JUGI
    JUGI --- ---
    Co mě teda nebetyčně sere je neotáčení plochy při otočení displeje. Neotáčí se ani došlé sms, až když začnu psát. MIUI sem měl a mám asi na pěti přístrojích a dělají to všichni. Nechápu, nechápu, nechápu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja mam na Mi4 docela napicu GPS, strasne dlouho trva nez se to chytne a updaty pozice nejsou zrovna nejlepsi. Zkousel jsem kdejaky rady, ale prd pomohlo :(
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    TECZKO: Asi to znas ale s GPS jsem mel problem u redmi4x na strave, ze se mi killovala, odstranil jsem to timhle nastavenim, fix rychly, presnost +- jak garmin forerunner 305 http://www.gizchina.com/2016/07/01/fix-strava-gps-miui-xiaomi/
    KALTY
    KALTY --- ---
    TECZKO:
    1. zatím jsem nejezdil na kole. Ale v autě funguje bez problému a fix rychlý
    2. funguje
    3. ano
    4. ano
    5. jistě

    Měl jsem Mi3 jako ty a vše mi fungovalo taky (krom LTE). Ale měl jsem MIUI 7 stable než mi ho někdo ukradl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam