• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: teď mám Redmi 3 Pro a 5" je max, co dám
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: To uz bych si nekoupil :) Prechazel jsem z Redmi 2 na Redmi 4X a je tech 5" je maximum, ktere jsem ochoten nosit. Jestli nekoho napadne prestat vyrabet i ty 5", tak se vratim na stary Siemens ME45 - do dnes funkcni :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: a já měl za to, že má 5.25
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Redmi 4X je 5" a dela se i ve variante se 64GB pameti
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FEDAJKIN: jenže A1 nemá MIUI :-/ zatím je jediná volba 4x, ikdyž má větší displej
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TOOMIX: hm, to je dilema, Redmi 4x (3,5k) by Ti sedělo na ten displej a ram, Mi A1 na pamět a stáří (5,5k)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Potřeboval bych nějaký nový 5" s 3-4GB RAM a 64-128GB paměti do 6k, snad něco bude
    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    TOOMIX: hrozně zbytečnej model
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Rozpačitý pokus s vlastním procesorem. Test Xiaomi Mi 5c - iDNES.cz
    https://mobil.idnes.cz/recenze-xiaomi-mi-5c-0oh-/telefony.aspx?c=A171031_213239_telefony_maly
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    SWIST: Smíšenou. Vada neuznána (furt se sám vypínal a nechytal signál), ale do 14 dnů nahráli novej SW, který závadu na nějakou dobu odstranil, a nic si neúčtovali.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SWIST: I u CZC.cz to trvá 30 dní. což je pěknej voser.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Máte někdo zkušenosti s reklamací u xiaomimobile.cz? Telefon mi přestal dobíjet a potřeboval bych to vyřešit co nejdříve..
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    zdar, nejak nemohu na MIUI forech najit reseni, tak to zkusim tady... chtel bych si odemknout bootloader (REDMI 4X) abych mohl pouzivat developer ROM a udelat ROOT. v tel byla predinstalovana MIUI8 stable od miuios.cz tu sem preinstaloval global verzi. na miuios jsem si nasel navod jak bootloader odemknout a pri dodrzeni postupu se dostanu az k odemykani telefonu. V poslednim kroku se mi vzdy napise ze ucet neni sparovany s telefonem.... (samosebou jsem ve vyvojarskych moznostech priradil tel k uctu (vzdy mi to napise ze byl telefon sparovan s uctem), odemkl moznost s OEM a ladeni pres USB, stare telefony jsem z uctu smazal). ucet na en.muiu.com mam, uz nekolik let, povoleni k odemceni taky, uz kurva nevim co s tim... Nemate nekdo radu pro zoufalce?

    Dik
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Po 3/4 roce problémů s baterkou u Mi4C jsem si pořídila novej Redmi 4X a ten svůj koněčně poslala do servisu :D dneska do Beryko dorazil a za pár hodin psali, že mi dali novou baterku a mobil mi posílají zpět, příští týden ho tu mám.
    Měl-li by tedy někdo zájem o Redmi 4X kupovaný 09/2017, tak se ozvěte do pošty, bude tam samozřejmě adekvátní sleva. Možnost osobního předání v Praze nebo poslání poštou.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZOOSEX: až to objevíš, dej vědět. hledám něco takového roky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZOOSEX: prijde mi ze vyrobcum jeblo, nic malyho skoro nikdo nevyrabi ...
    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    FATBOZZ: kdyz sme u toho- sry za lehkej OT ale mate nekdo poneti o dobrym smartu v rozmerech mi2s nebo iphone se? chysta se neco od xiaomi?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Sakra to se prestavaji delat male telefony ? 5 palcu max ? Asi fakt skoncim na A1 s NFC nalepkou z banky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    hm...
    Uniklo foto Xiaomi Redmi 5 v bílé barvě - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/10/25/uniklo-foto-xiaomi-redmi-5-bile-barve/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj,
    muzu poprosit o radu, jak do Windows 8.1 nainstaluju ovladace na Xiaomi Redmi 4X?
    Zkousim hledat na xiaomi

    jde mi o to, ze bych potreboval spustit pres adb terminal prikaz na vypnuti kontroly pravopisu a bohuzel ono se to musi pres terminal.


    rad bych provedl toto:
    turn on developer options - OK
    turn on usb debugging - OK
    on your PC downlolad and install minimal adb and fastboot OK
    connect your device via usb to your PC, wait 2 minutes until adb drivers have been installed
    (zde to zacne blbnout, zadne ovladace se nenainstaluji (viz obrazek)
    - run the installed adb link in your start menu, a cmd window opens op
    enter: adb shell - zde to napise, ze neexistuje zadne pripojene zarizeni
    - enter: settings put secure spell_checker_enabled 0
    - close cmd, disconnect phone, spell checking is disabled

    dokazal by nekdo pomoct pls? diky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam