• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOOMIX: taky si pořád nemůžu zvyknout na velikost Redmi Note 4 :( zvlášť, když ho sem tam musím ovládat jednou rukou.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jak tak na to koukám, tak Redmi 5 je proti Redmi 3 Pro o cca 1cm vyšší a o cca 3 mm širší. Což na první pohled není moc, ale když jsem si to nakreslil na papír, je to už docela dost. Ach jo
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Nepoužívá někdo tu kameru Xiaomi Yi do auta? Případně nerýsuje se nějaký nástupce, který by třeba měl integrované GPS...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Kdyz jsem poprve koukal na pocitaci na fotky z Redmi 4X, tak jsem si rikal, jak jsou hnusny, oproti fotkam z Redmi 2. Jenze kdyz jsem pak vzal oba telefony najednou, vyfotil s nima stejnou scenu, tak venku v dennim svetle melo Redmi 4X vyrazne vic detailu (mensi vyhlazovani) a to, ze fotky vypadaly "hur" bylo jen tim, ze je tolik ne(pre)saturuje. Redmi 2 melo proste libivejsi barvy, i za cenu toho, ze to neodpovidalo skutecnosti. Mirne horsi bylo Redmi 4X v mistnosti se spatnym osvetlenim (ale tam jsou oba dva telefony proste mizerny)
    Takze fotak u Redmi 4X mi nijak nevadi (i kdyz chapu, ze uzivatel vyssi a drazsi modelove rady telefonu je s tim nespokojeny).
    Daleko vic mi na Redmi 4X vadi mnohem horsi zvuk na sluchatkach, nez byl na Redmi 2. Z toho jsem byl ze zacatku dost zoufaly. Pak jsem si poridil jina sluchatka a v nastaveni zvuku zapnul nejaky ten Xiaomi enhancer, nebo jak se to jmenuje a tim se to tak nejak zacinalo vyrovnavat staremu Redmi 2.

    Ted mi jeste vadi, jak jsou osekane nektere funkce v MIUI 9 (takze zustavam na 8.5) a jestli se za 2 - 3 roky neco zasadne nezmeni ve smerovani Xiaomi / MIUI, tak je to asi muj posledni Xiaomi telefon. Pres 5" proste nepujdu. Nechci misto telefonu tablet.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOOMIX: 5GHz umí už Redmi Note 4, z kterýho to vychází.
    Foťák není nic moc, ale taky stojí pár korun. A baterka dá 2-3dny při 7-9hod SOT.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: skoda, ze to tak strasne foti. Mne ted vratili ze servisu opravenou Galaxy S7 a kdyz sem ty fotaky srovnal... to je neco jako kdyz se kouknes na kompakty pred sesti rokama vs lonsky modely zrcadlovek.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tak se asi budu muset smířit s 5.99" u Redmi 5 Plus se 4GB RAM a 64GB úložištěm. Super je, že už umí 5GHz wifi, ale ta velikost... :-/

    Xiaomi představilo „celodisplejové“ novinky za bezkonkurenční ceny - iDNES.cz
    https://mobil.idnes.cz/...mi-redmi-5-a-redmi-5-plus-dde-/telefony.aspx?c=A171207_163515_telefony_ada
    DYNK
    DYNK --- ---
    Zacinam se smirovat s tim, ze Xiaomi opravdu nema telefon, kterej by me oslovil. Pres desitku za telefon davat nechci, obri displej taky nechci. Jediny Redmi 4X byl zajimavej kandidat dokud jsem nevidel jak to foti. To bych si oproti mi2s moc nepolepsil. Takze sbohem MIUI, bylo mi s tebou dobre.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FATBOZZ: protože 18:9 je teďka in :-/
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Proč má sakra redmi serie 5,7 palců a nějaký nesmyslný poměr stran.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Dělali jsme si z toho srandu ale WTF ? V realu ?


    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: tak to jsem pak v prdeli, protože nemám náhradu za Redmi 3 Pro do cca 6000kč
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Pokud to ve skutecnosti bude tak, jako je to na obrazku, tak to porad jeste bude o nekolik cm vetsi, nez je Redmi 4. Protoze ta uhlopricka odpovida tomu, jak je velky cely Redmi 4, prlus k tomu musis pripocitat velikost tech ramecku.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: pokud bude rozměrově jako Redmi 4 nebo 3 tak budiž, to možná překousnu
    QUIP
    QUIP --- ---
    DYNK: Protoze obvykly pomer je 16:9
    DYNK
    DYNK --- ---
    Je nejakej duvod proc uvadej pomer stran 18:9 a ne treba 6:3, nebo nedejboze 2:1?
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: What? Proc, proboha.. na to meli Note. :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Sakra 5.7" je na Redmi 5 moc

    Potvrzeno datum vydání Xiaomi Redmi 5 a Redmi 5 Plus - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/11/29/potvrzeno-datum-vydani-xiaomi-redmi-5-redmi-5-plus/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: tady ty hodnoty, ještě navíc to takhle pěkně svítí :)

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FATBOZZ: na Redmi 5 jsem moc zvědavej, potřebuju nahradit Redmi 3 Pro
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam