• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: tak to vidím na zálohu dat a reklamaci no.
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: Tak jsem to včera nakonec rozjel a dnes přijdu do práce a znovu.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    QUIP: nejde o chybu, opravdu jsou dvě verze. Ta Global je se Snapdragonem
    QUIP
    QUIP --- ---
    KALTY: Aha, tak to byla chyba na jednom webu, kde jsem si naklikal srovnani nekolika telefonu a u Note 4 to psalo, ze je tam Mediatek. Diky za info!
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: no tak mám to v záruce...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    QUIP: jak píše KALTY + Mediatek nepodporuje B20 800MHz u LTE. Je tam nějaký drobný rozdíl ve výkonech, ale osobně jsem preferoval Global verzi právě kvůli LTE a GPS.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: hmm tak pak bych to viděl na servis a nejspíš výměnu celého konektoru :(
    KALTY
    KALTY --- ---
    QUIP: V Note 4 je Snap. Podsvícení má a GPS bez jakéhokoliv problému.
    BUNDA: nepomohlo ani plastovým párátkem ani stlač.vzduch.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Dotaz na nekoho, kdo mate Redmi Note 4 - ma to podsviceni tlacitek a funguje tomu dobre GPS?
    A jak je na tom rozdil mezi procesorem Mediatek (ktery je udajne v Note 4) a Snapdragonem z Redmi 4X?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: nejdříve vyfoukání nebo bych zkusil opatrně párátkem či něčím plastovým, ale tak abys to tam nezlomil. Může tam být prach, bordel atd.
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: Aha. Tak máš pravdu. Ikona nezmizí. Zkusit profouknout jsem zkoušel. Zkusím ještě stlačeným vzduchem a jinak co? Rozebrat a projet kontakty?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: ikona sluchátek zmizí po jejich vytažení?
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: ale mě ze sluchátek hraje vše. Z reproduktoru jen vyzvánění a budík. Media ne
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: bordel v konektoru na sluchátka?
    KALTY
    KALTY --- ---
    Dnes se mi stala nemilá věc.
    Ráno jsem ještě poslouchal z twitteru nějaké video nahlas. Pak jsem si dal sluchátka a šel do práce. A v práci mi už nešlo přehrávat Spotify nahlas. Pouze ve sluchátkách. Napadlo mě, že zhasl reproduktor, ale vyzvánění funguje.
    Mám hlasitost medií na max a nepřehraje to nic. Spotify, Hudba ani přes FB.
    Restartoval jsem, nahodil znovu stejnou ROM. Poslední týdenní 7-12-7 MIUI 9.1 - Note 4 Global
    Nějaké nápady?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: mě se tím palcem, kterým ho držím, mód zapíná blbě. Málokdy to dám na poprvé.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Já si na Note 4 zvykl vcelku rychle. A když potřebuji ovládat jednou rukou tak si zapnu mod ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BUNDA: no a jak tak na to koukám, tak bych stejně chtěl Redmi 5 Plus, která má 4GB+64GB, ale to je 5.99" kráva
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOOMIX: taky si pořád nemůžu zvyknout na velikost Redmi Note 4 :( zvlášť, když ho sem tam musím ovládat jednou rukou.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jak tak na to koukám, tak Redmi 5 je proti Redmi 3 Pro o cca 1cm vyšší a o cca 3 mm širší. Což na první pohled není moc, ale když jsem si to nakreslil na papír, je to už docela dost. Ach jo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam