• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    U některých tel. bývá často problém s GPS. Někdy to vyřeší aktualizace MIUI, někdy ne. Například na své staré Mi4 jsem s tím měl fakt problémy a to jsem zkoušel všechny možné verze. Po půlroci občasných povzdechnutí, že matce na telefonu ta GPS "nějak zlobí" jsem se na to podíval a zjistil, že na jejím Mi4C také nefunguje. Vidí málo satalitů, lockne se po dlouhé době a přesnost +-40 m. Při jízdě autem ještě víc, skáče to a není možné se locknout. Máte někdo zkušenost s reklamací u Alzy s nefunkční GPS? Podle mě tam jenom přehrají systém a pošlou zpět bez testování. Podařilo se to někomu takto třeba 4x vrátit (a získat zpět peníze)? Dík
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    SMOOKE: všechno bylo vypnuté. to sem ověřoval. někdy zlobí to zpnuté vyhledávání. Ale je mi to fakt záhadou. Vyprdl sem se na to. bochul sem tam MIUI 8 a ten telefon do roka nebo dvou stejně známý rozfláká. takže je to vesměs fuk :) Nenávidím MTK processory. flashe sou vždy komplikované se zamknutým BL
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    SIBERIAN:nevim jestli to neni uplne blba pripominka, ale povzpinat veskere synchronizace a vyhledavani ztraceneho telefonu a treba zkusit i jinej ucet. Me nakonec pomohlo udelat unlock na jinem PC (predpokladam ze ovladace a BL unlocker mas posledni verze).
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    SMOOKE: ok, mažu se.diky za ujištění
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    PETR_TNT: nema
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    PETR_TNT: Jelikoz Redmi 1S je pomerne starej tel tak doufam ze ta flaska vina je archivni :)
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    BRKODLAK: delsi dobu adaway se superSU, ted jsem presel na unified hosts adblock od magisk
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    pánové, nemáte někdo SP flash tool pro RN3 MTK s globalním překladem s MIUI 9? :D našel sem jen MIUI 8 nějakej rok a pul starej. Nechce se ta sviňa odemknout. Proto musím přes SP flash.
    ( ano, povolení je, před odemčením se telefon restartuje a unlock neproběhne - proto nemůžu nahrat twrp a system z miuiosu) díky za rady :D

    btw- mám sp Flash tool ale je konfigoravaný na MIUI 8 a nevím jestli si poradí s flashem noveho MIUI
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Mam starsi miui, ale po kliknuti na zatrzitko se dostanu na kartu ukolu.

    RADDINO
    RADDINO --- ---
    NINE_OF_NINE: a ukazuje ti to moznost odkliknout hotovo/snooze z notifikaci? Na play to ve screenshotech maji, ale me to nejde.

    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    RADDINO: splendo
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Jakou app používáte na správu úkolů/tasků? Používal jsem Tasks, ale v poslední době je to brutálně zasekaný, tak hledám náhradu. Pár jsem teď zkušebně nainstaloval, ale u všech mi chybí když vyskočí notifikace rychlá možnost odkliknout splněno/odložit o X min/hod. Možná je to zas nějaká super vychytávka Miui, že to ukáže obyčejnou notifikaci s proklikem do appky a musí se to někde zapnout apod. Poradíte?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Pouzivate neco proti reklamam?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Smažeme anketu, když se nám nelíbí výsledky? Pro Xiaomi žádný problém! - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2018/02/13/smazeme-anketu-xiaomi/
    JUGI
    JUGI --- ---
    Díky, pánové, vážím si vaší nabídky. Přeci jen, pro osmiletý dcery si myslím, že mi2 je fajn telefon.
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    JUGI: kdyby kamos nahodou selhal, muzu se zkusit angazovat
    JUGI
    JUGI --- ---
    SIBERIAN: díky, jestli selže kámoš.. :)
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Jugi: no Smooke má pravdu. jeslti v tom máš vyšším miui nebo android, tak je zamklej BL a je potřeba ho odemknout. Potom nahrat twrp a dát systém z miuios.cz nebo globalní (http://en.miui.com/download-2.html#4) s aktualizacema. kdyby sis nevěděl rady, dej vědět
    JUGI
    JUGI --- ---
    SMOOKE: mi2 sc je cinska verze, došly mi síly to řešit, oba dva jsou v servise u kámoše, co umí všechno. Pokud to bude na dlouho, oba někomu rád věnuji na hraní, díly, cokoliv. Už mě to sere i řešit. Ale dík :)
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    JUGI: mam takovej pocit ze Mi2 nepotrebuje odemknuti BL (pravdepodobne zalezi na vezi MIUI) a asi blbej dotaz, ale udelal jsi FR? po tom by jsi mel mit telefon prosty temer vseho :) a nahrat si tam muzes cokolivek....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam