• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Redmi Note 5, Redmi Note 5 LTE, Redmi Note 5 Global je pro našince stejný telefon. Jedná se o upgrade čínské "lepší" verze a jediný rozdíl je v tom, že umí všechna naše LTE pásma. Na indickém trhu se prodává Redmi Note 5 Pro, který má horší fotoaparát. Dost dlouho jsem to studoval a ten telefon mám doma.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX:

    Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB Blue - Mobilní telefon | Alza.cz
    https://www.alza.cz/xiaomi-redmi-note-5-lte-64-gb?dq=5281050&o=4
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Koukám, že Alza má předobjednávky na Redmi Note 5 LTE.

    Dle porovnání na GSM arena to je Xiaomi Redmi Note 5 AI Dual Camera pro Indonesii, Malajsii a Vietnam.
    Jediný rozdíl oproti Redmi Note 5 Pro je ten, že to má Android 8 místo 7.1 a horší selfie kameru

    Compare Xiaomi Redmi Note 5 Pro vs. Xiaomi Redmi Note 5 AI Dual Camera - GSMArena.com
    https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8893&idPhone2=9120#*,indonesia,*
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SIBERIAN: Blbost. Indická verze s původním označením Pro má horší fotak. Čínská a Global verze mají lepší fotak a rozdíl mezi nimi je v tom, že Global verze umí B20 LTE.
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    No je v tom bordel. Přilblej apple má pět a půl telefonu a vše je jasný a předem dané. Je mi jasné, že lidi budou prskat že si objednali něco a z Číny přišlo něco jiného ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIBERIAN: jako by nemohli udělat Redmi Note 5 pro Čínu, Redmi Note 5 India a Redmi Note 5 Global
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    trochu Vás uvedu do toho kolotoče s Redmi note 5. Jsou 3 typy.
    RN5 - pro čínský trh, RN5Pro- pro indický trh a RN5 pro globální trh.
    Čínský má jeden singl foťák uprostřed nad čtečkou a jiné tělo s LCD displejem. Zato Indie a Globál má ten iphone foťák a stejné přední lcd panely ( nezkomal sem procesory atyhle věci) Velký pozor tedy když nědo bude brát LCD z aléka nebo tvrzené sklo, aby neměl tu čínskou verzi.
    KABIS
    KABIS --- ---
    QUIP: super, jdu do toho )) Dik!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TOOMIX: Jo to je ono. Xiaomi opět udělalo bordel v názvech.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARUMA: pro verzi nenacházím, jen tuhle

    Xiaomi Redmi Note 5, 64GB, černá 18139 + Xiaomi kredit na další nákup v hodnotě 300 Kč | CZC.cz
    https://www.czc.cz/xiaomi-redmi-note-5-64gb-cerna/232156/produkt
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TOOMIX: Zvažoval jsi Redmi Note 5 Pro?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FEDAJKIN: zas vypláznout 5k navíc za keramiku, bezdrátové nabíjení a o kousíček lepší foťák mi přijde dost
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TOOMIX: 5 Plus praktickej obyč foun, Mix 2 frajerskej, kámoši budou závdět, ale ne moc praktický. Každopdáně bych spíš šel do Mix 2s, s každým upgradem tam vychytávají mouchy.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jedině počkat na A2, ale to bude tuším 5.5" s čistým Androidem. Já pořád přemýšlím, jestli mám vzít Redmi 5 Plus nebo Mi Mix 2
    QUIP
    QUIP --- ---
    KABIS: aktualne se nic mensiho nez Redmi 5 nechysta. Ja jsem prechazel z Redmi 2 na Redmi 4X a taky mam pocit, ze Redmi 4X je velikostni maximum, co jsem ochoten akceptovat.
    Se 4X jsem spokojenej (i kdyz se mi designove a velikostne vic libi Redmi 2). KOlem me ma 4X jeste par dalsich lidi a nikdo s nim zatim nemel problem.
    KABIS
    KABIS --- ---
    Ma smyslsi ted jako novej telefon porizovat Redmi 4X LTE anebo se chysta neco dalsiho? (Redmi 5 je na me velky, aktualne mam dvojku, ale uz blbne a potrebovala bych vymenit)
    QUIP
    QUIP --- ---
    Provozujete nekdo jeste Redmi 2? Telefon mi uz vic jak pred rokem umrel, ale zustalo mi tu nejake prislusenstvi (pouzdro, ochrane folie / sklo), kdybyste to nekdo uzil. K vyzvednuti Praha 7. Kdyztak posta.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Prodam novou baterku do Xiaomi MI3S (z ceskeho obchodu), pripadne i s troskami MI3S.
    W3R
    W3R --- ---
    GONZA223, TOOMIX: lecos jde dostat do "disable" stavu, ne vse od googlu a od xiaomi ale dost k moji spokojenosti
    How To Delete/Disable Unwanted Apps In MIUI Without Root - Technicles
    http://technicles.com/how-to-deletedisable-unwanted-apps-in-miui-without-root/
    nevim jestli to pujde univerzalne na vsem, snad jo - myslim ze cilem je dostat se do tohodle systemovyho seznamu aplikaci, ktery miui schovava a prebiji vlastnim. kdyz jsem to mel novy (mix2), tak jsem dokonce stahnul nejakej "activity launcher" kterym jsem tenhle seznam nasel a zobrazil, netusil jsem ze do nej vede tahle krkolomna cesta z napovedu play storu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam