• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    JAKUBMOKRIS: mam 3/32
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Nemáte někdo Redmi 6 4/64?
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Lidi předem se omlouvám za spam.
    Tento týden u nás vyjde nová pozice na Geeka pro Xiaomi. Náplň práce je o všem psát co se kde šustne, budou k dispozici novinky ( momentálně R6,R6A atd...)Plat netuším - včera to dostala HR na stůl. Jen víme že musí být zapálený do značky. Bude spolupracovat s produktovým i marketingem a bude řazen nejspíš pod marketing. Ostatní ve zprávách :)
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    ano, proto se těžko dostává zpátky na 9.5.... od toho je beta verze. Prtoo se do hotových telefonu dava stabilní. sice i ta je někdy dojeb*ná, ale ne tak zásadně :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ: imho neni, protoze MIUI 10 je tusim zatim beta a ne stable, takze ji maj jen ti, co si ji tam dali sami
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TOOMIX: Je nějaké riziko, že se to omylem stane? Ptám se, protože jsme to teď koupili tchýni a nerad bych řešil další telefon.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: s downgradem byla vždycky potíž
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Svet se v prdel obratil, kdyz uz si uzivatel nemuze ani svobodne rozhodnout o tom, jakou verzi systemu chce mit na telefonu. Dost smutne.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Pozor na downgrade z MIUI 10 zpátky na 9.5 na telefonu Redmi Note 5, brickne to telefon

    Important Announcement about Updating of Redmi Note 5 Pro/Redmi Note 5 - Redmi Note 5/Pro - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/thread-3156438-1-1.html
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BRKODLAK: Wordem pro Android
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    BRKODLAK: Google Drive by to měl zvládnout
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Čím otevíráte docx soubory? Zkusil jsem dvě nějaké appky a ani jedna to nedává, přestože by měla.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    TOOMIX: objednano, uvidime :)
    FAT
    FAT --- ---
    TOOMIX: Aha, jako vždy. Ďábel je ukryt v detailu...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FAT: ale je to matoucí. V seznamu skladeb to po stisknutí Náhodné přehrávání začne přehrávat náhodnou písničku místo toho, aby to změnilo nastavení


    FAT
    FAT --- ---
    TOOMIX: Díky.
    :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FAT: mám stable 9.5.14 z miuios.cz na Redmi Note 5, otevřu písničku a vlevo dole vedle tlačítka pro předchozí skladbu


    FAT
    FAT --- ---
    Zdravím a jdu si pro radu. Prosím, jak si mám navolit přehrávání skladeb v řadě za sebou a nikoliv náhodně? Mám Xiaomi Redmi 3S, MIUI 9.5.8 a Android 6.0.1. Hledal jsem už víckrát, předpokládám, že to někde musí být, ale nenašel jsem to.
    Díky za pomoc.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SAMGARR: nebral bych nic s tou černou barvou. Jen čiré sklo. Tátovi jsem na jeho Redmi 4X pořídil tohle a nestěžuje si

    Newest High quality 9H HD for Xiaomi Redmi 5 3s Tempered Glass Redmi Note 3 4 5a pro redmi 4x Mi5 Phone Screen Protector Film
    http://s.aliexpress.com/YNv6ZVrA?fromSns=Copy to Clipboard
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tip na sklo pro Remix 4X? FULL cover, idealne vcetne tech zkosenych hran. Tohle se neosvedcilo, na slunci se leskne jak zrcadlo, ghost touch kazdy druhy dotyk a navic je na svetle videt nejaka teckovana mrizka. Diky!
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Po předminule aktualizaci jsem mel radost, ze mi konecne zacly fungovat notifikace z fb lite a mohl jsem konecne odinstalovat messenger, ale po posledni aktualizaci to uz zase nejde, a dokonce i notifikace z nyxdroidu prestaly fungovat. Deje se vam to nekomu? Nevite co s tim? Redmi 4x.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam