• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SIVER
    SIVER --- ---
    BUNDA: ještě by to chtělo ten noční režim
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SIVER: to nějak nepozoruju, ale když fotím přes WA tak je to zazoomované a po vyfocení má fotka často barevný nádech. Jinak jsem s fotkama spokojenej.
    SIVER
    SIVER --- ---
    BUNDA: mě zase přijde že AI ve foťáku občas blbě rozpoznává scény a někdy to trvá
    SIVER
    SIVER --- ---
    Whats up nepoužívám, takže netuším
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SIVER: máš Mi8? Používáš WhatsUp? pokud ano jak ti fotí přímo přes WA? Přijde mi, jako by vybral nějaký špatný režim a fotky se nedají srovnat s těmi focenými přímo aplikací fotoaparát.
    SIVER
    SIVER --- ---
    nevíte kdy vyjde aktualizace na fotak? noční režim pro mi8?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BUNDA: Smůla pro Xiaomi, už jsem ho vrátil. Ale díky za info.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BUNDA: update v aktuálním MIUI 10.1.1.0 Global v levém horním rohu už na okamžik zobrazí alespoň ikony notifikací, ale vejde se jich tam jen pár :(
    CHIX
    CHIX --- ---
    zdravim
    mam MI note3 - praskly display.
    a ten co se mi dostal vcera do ruky byl vetsi... o 2mm.
    nejake napady kde se to da koupit ? praha . ne eshop ale kameny kram kde tohle maj. ?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    A1 zatím nic :-/
    AGGU
    AGGU --- ---
    dnes Mi A2 upgrade na Pie
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    JAKUBMOKRIS: bohužel nová móda :( Už jen kvůli tomu nemám rád Apple. Na MI8 s tím mám taky problém, ale tak nějak si asi zvyknu, že notifikace nevím na první pohled no.
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    Jo, to je takove - protoze moda, musime se taky opicit. IMHO nejde a je to dost nasiraci. Jinak za ty penize vybory telefon, velmi mile prekvapil fotak - oproti Note 4 obrovsky pokrok, celkove je to slusne... ale drahe polovicce se libil vic nez 5, tak ma tohle, no... Aha! Vidite, notch funguje....
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    FLUFFY: Hele, tím notchem to dost zkazili mi připadá. "Příšerný" je asi silné slovo, ale proti Redmi Note 5 je to dost krok zpět. Otázka: jde tam nějak udělat aby byly vidět notifikace pod horní hranou displeje, když je telefon odemčený nebo ne?
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    JAKUBMOKRIS: jakou konkretne? Proc prisernemu?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Redmi Note 6 - má tu někdo? Měl bych k tomuhle příšernému telefonu otázku.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SIVER: pro mě použitelně, ale já preferuju na focení (zvlášť v horších podmínkách) foťák, takže nebudu ten správný recenzent. Měl jsem předtím Redmi Note 4 a oproti tomu je to velký skok v kvalitě foťáku.
    SIVER
    SIVER --- ---
    zdravím mám dotaz jak fotí xiaomi mi8 je to dobrá koupě ohledně focení? neni zbytečně velký ten telefon? měl sem chvíli lite 8 a ten fotil při šeru a večer příšerně.
    HARPER
    HARPER --- ---
    bylo i par anket na app drawer jako alternativu a lidi byli 70/30 pro a stejne nebude :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam