• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SIVER
    SIVER --- ---
    QUIP: dočetl jsem se že by to mohlo dělat systémové oznámení i to že je připojena wifi? je to možné?
    SIVER
    SIVER --- ---
    QUIP: jo a když odešlu sms tak mi přijde do ručenky zvuk vše ok a pak po minutě nějaký zvuk,který nedokážu popsat jak kdyby něco spadlo neumim to lépe vysvětlit, netušíš c o by to mohlo být? přitom žádné oznámení nepřijde žádné aplikace jen nějaký divný zvuk :-/
    QUIP
    QUIP --- ---
    SIVER: Nevim, jak na desitce, ja mam osmapulku mIUI a tam to jde - otevri si nejakou SMSku, kde vidis ty zpravy seskupene, podrz tlacitko menu, otevre se ti nastaveni SMSek a tam je "Group by time - Group messages that are received within a minute iof each other together"
    SIVER
    SIVER --- ---
    QUIP: takže s tím nic nejde udělat?
    QUIP
    QUIP --- ---
    SIVER: ta "logika" vetsinou funguje tak, ze SMS odeslane / prijate v blizkem po sobe jdoucim case datum proste nezobrazi. Zobrazi se jen u te prvni ... a ano, taky me to irituje. Stejne jako na ruznych webovych forech atd. se misto datumu a casu zobrazuje "pred 3 hodinami", "pred 2 dny", "pred 8 mesici".
    SIVER
    SIVER --- ---
    Zdravím, mám jeden dotaz. Vlastním mi8 miui 10 a zajímalo by mě dá se nějak nastavit aby každá sms obsahovala datum a čas ? Ukazuje mi to jen u některých a nepřišel jsem na to proč? Má to tak být? Nebo lze nějak nastavit čas u každé sms? díky
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    FLUFFY: náušnice s kamínkem nebo jiné šperky? Prostě něco tvrdého.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    FLUFFY: displex dělá i verzi pro dotykový sklo... ale za 16€
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    BUCCI: skrabance jsou mimo, a sklo to je = fakt nechapu jak se ji to povedlo. Zkousel jsem do toho ryt tenkym sroubovakem - bez sance, neposkrabu to at se snazim jak chci. Drahe polovicce se to povedlo takhle znicit za tyden noseni doma...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: ale podle fotky je ten škrábanec hlavně mimo display na rámečku ne?

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUNDA: no právě já si to pamatuju z doby plastovejch, tlačítkovej telefonů, protože moje Nokia 2110 byla tehdá na odpis, protože přes škrábance nebylo vidět na display... a tohle mi dost pomohlo, sice v některym úhlu to bylo lehce vidět, že tam něco bylo, ale jinak čistej a lesklej display...

    ... tu dotykovost nevim... zavolal bych do Sunnysoftu, když to nabízí, aby ti poradili, co to může udělat... ono to bude na bázi naleptání vrchní vrstvy plastu, takže záleží, jak je tam udělaná ta dotykovka, což by právě mohl být problém...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BUCCI: čtu tam: Přípravek je určen pouze na nedotykové displeje (staré telefony, MP3 a podobné). Jsi si jist, že to bude možné použít? AmazFit Bip jsou dotykové.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    FLUFFY: hele, jestli je to plast, tak kup tubičku displex (taková malá kolem 200) a použij fakt malinko a rozlešti to... ani to nebude vidět

    DISPLEX odstraňovač škrábanců Plastic Repair Polish na plastové displeje | Sunnysoft
    https://www.sunnysoft.cz/...ALnNoK1iqvaddKiqWQnRRaiQbE1Kq5_2IeqUb2iWEHSCTsifpSiqDpprvckaAgbVEALw_wcB
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Posílám odkaz na ověřeného prodejce doplňků k amazfit bip hodinkam, třeba se někomu hodí :) rychle dodání a vše super - objednávala
    jsem kryty, náramky
    i ochranné folie
    https://s.click.aliexpress.com/e/1uFeuay
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Mam dotaz- co říkáte na amazfit verge?
    HARPER
    HARPER --- ---
    BUNDA: kdyz fotim v WA a nastavim si fotak nejak, to nastaveni zustane jen pro WA, kdyz z WA vypadnu a otevru fotak, ma svoje nastaveni, kdyz se vratim do WA a dam fotit, je tam zase nastaveni z WA...
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    Ok, takze beru ze tohle je bud padelek, nebo uz je s Gorila Glass nedelaji/byt vesele porad tvrdi ze ano. Zitra to zkusim reklamovat, tohle mi neprijde normalni.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    FLUFFY: párkrát jsem s nima dost trisknul o futra a nic..
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    to nevim, pri uplne normalnim pouzivani doma. Tohle fakt neni sklo:

    BUNDA
    BUNDA --- ---
    FLUFFY: hele nevím, ale nosím je přes půl roku a zatím cajk. Sundavám jen před sprchou, bazénem a saunou). Od čeho jsou poškrábané?
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    Hele kdo mate Amazfit Bip - material ma byt Gorilla Glass 3, ale po tydnu pouzivani doma to ma draha polovicka fakt hnusne poskrabane. Jako - fakt nechutne meky neodolny plast, zadne sklo. Mam to reklamovat? Neni to nejaky padelek?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOOMIX: tam odtud jsem je bral i já.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam