• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    E42: ne nemam, zase tak retardovanej nejsem
    E42
    E42 --- ---
    BRKODLAK: To asi bude to zmíněné "nastavit [...] jestli se to ohriva, nebo uvari a pak ochlazuje", ne? Zřejmě to máš nastavené na tu druhou možnost, tedy aby se voda nejdřív převařila.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    LOPIN: ja nastavil teplotu na osmdesat a kdyz jsem to zapl tak se to stejně uvarilo na sto...
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    BRKODLAK: nastavit teplotu a jestli se to ohriva nebo uvari a pak ochlazuje, plus sledovat teplotu. zapinat to pres app nejde
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    LOPIN: normalne pres xiaomi home? ja ji spároval ale jinak se mi nedaří ji ovladat na dalku. co s ni všechno muzes delat pres app?
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    použivate nekdo chytrou konvici?
    SWIST
    SWIST --- ---
    TOOMIX: pardon tady jsem to smazal a přesunul do víc relevantního vlákna.. Ale díky, každopádně tohle mám zapnuté..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SWIST: Chrome to má přímo v sobě

    QUIP
    QUIP --- ---
    Docela me zaujaly Amazfit Neo
    https://www.aliexpress.com/item/1005001337681085.html?
    3 (ne)známé produkty Xiaomi: chytré hodinky, zvlhčovač a čistička vzduchu
    https://xm.cz/blog/3-nezname-produkty-xiaomi-chytre-hodinky-zvlhcovac-a-cisticka-vzduchu/

    Zatim je to jen presale a nikde jsem nevidel fotku realneho produktu, jenom rendery z oficialnich podkladu.
    Pokud byste na realne fotky (recenzi) nekdo narazil, tak budu rad za info.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BUNDA: byl sem donucen k upgrade BIP na BIP S :(
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SIBERIAN: to sice ano, ale nikoliv s BIP S :(
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    BUNDA: mi fit funguje dál... když se podíváš na seznam aplikací huami, tak vidíš že tam figurují dvě společnosti. Jedna je Huami INC. a druhá je Anhui Huami inforation technology. sou to dvě firmy- si myslím... takže no, zvrhlost pane je to
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SIBERIAN: Hlavně ta appka Zepp/Amazfit mi pije krev. MiFit celkem fungoval, ale zde je mix češtiny a angličtiny, na hlavní stránce se zobrazují jiné údaje (hodnoty) než v detailní stránce prostě neodladěnej čínskej paskvil :(
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Přátelé, rád bych koupil na jednom místě tvrzená skla na amazfit verge, redmi 8 a redmi note 8 pro, aliexpress ne, chci to rychle. Doporucite eshop/obchod?
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    ach bože.....Nevím kde svět androida tohle bere ale trochu si to cucá z prstu. Huami zavádí novou řadu Zepp k jejich řadě Amazfit (prostě škodovka krom řady Fábia a ruzných motorizací vychází nově s řadou Octavia). Aspoň takhle sem to pochopil od Alexe co by zástupce Huami, který je žije vedle v Rajchu. Doslova píše:" and integrate two brand into one app" ...." so we changed amazfit name into zepp app" první hodinky z řady ZEPP budou představeny brzo. (Je tajemný jak hrad v Karpatech). Jestli to spojí i s těma chytrejma zařízeníma na golf, fotbal....tak to bude až krok xyz. Zatím je to všechno rozdělené (ono se to stejně neprodává :D ). Nejdřív budou nové řady hodinek. :) Co je trochu divočina je, že Zepp tahá infromace z Mi Fitu. Takže nějak nerozumím te politice. ale co už..
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    taky se vam po aktualizaci na android deset změnila appka amazfit na zepp?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Co já bych dal za RGB diodu, co mělo už první Hongmi nebo třeba Redmi 4A
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    SWIST: mi band pořídiš 3tí generace jetý za 200 a na alze voňku za 500czk. Potom můžeš hlavně vypnout i ty (pro mě zas*rané) vibrace. Můj telefon je zásadně potichu
    Dioda je všeobecný fail. Ale nedávají ji tam právě proto, že už většina má nějaký smart náramek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam