• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    HARPER: ano
    HARPER
    HARPER --- ---
    redmi 9 je ted u czc v akci pro bleskmobil za 2590,-... zene umrela jeji x4, bude tohle dobra nahrada?
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    CHEWBACCA: Tak to zkopirovali iwatch, tam je to uplne stejny, brusle jenom na cas
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    narazil sem na prvni zadrhel u Mi Watch. je sice krasne ze maji na vyber meteni 117 sportovnich aktivit od rybateni pres serm po tanceni v parku nebo balet, ale ze netrackuji ujetou vzdalenost pri vyberu aktivity koleckove brusle, to me trosku rozesmutnelo dnes
    FAT
    FAT --- ---
    BRKODLAK: Tak to jsem nějak nedal.
    :-)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    FAT: ale ja nemluvim o apce ale o hodinkach, zepp jsem používal už predtim, hodinky jsou ted naprosto čistý, žádný moje data, zadny apky, zadnej amazmod. a nejak se mi nedaří do nich zase ten amazmod dostat. nechapu.
    FAT
    FAT --- ---
    BRKODLAK: Nevím úplně přesně jak je to dlouho, ale je nahrazen apkou Zepp. Zkus ji stáhnout a přihlásit se jako do Amazfitu.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    par mesicu jsem kvuli absenci reminku nepouzival amazfit. dnes po zapnutí se ukázalo, ze vsechny data jsou fuc, uplne. to je normální?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KORKMAZ: a jestli teda myslis X Mi Watch
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KORKMAZ: umi. dnes jsem je koupil a hned prvni aktivitu mi to automaticky exportlo na stravu. jestli myslis tim exportem toto.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    zdravim. vlastni tu nekdo xiaomi Mi watch?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    RADDINO: Jsem někde četl, že nedávno vyšel update a ta data se otevřela pro aplikace třetích stran.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    KORKMAZ: https://www.youtube.com/watch?v=DgNSMOjQe8U podle videa (2:40) to neumí, ale sám hodinky nemám.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Uvažuju nad hodinkama tak za 3k. Líbí se mi Xiami watch, ale nedaří se mi zjistit, zda už umí export dat na stravu. Nemá někdo? Díky
    PYRO
    PYRO --- ---
    IXTREMIST: a v nastavení to jde vypnout. Klíčové slovo vzhled ovladačů
    PYRO
    PYRO --- ---
    IXTREMIST: swipe na levé úplně obrazovky - notifikace
    Na prave půlce nastavení

    Chvíli jsem si zvykal ale vlastně dobrý
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    nejnovější aktualizace MIUI. Kterýho blba proboha napadlo dát notifikace na vedlejší screen, aby člověk musel vždycky udělat jeden swipe navíc, kdykoli je chce vidět??? velký špatný
    SITH
    SITH --- ---
    Mám 10T pro a když mám přes bluetooth spojeny auto, tak po zastavení a vypnutí motoru a odpojení bt se z telefonu ozve šumění podobné tomu když se na starém rádiu ladily frekvence a nic se nenašlo. Stává se někomu?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Skoro nic uz dneska nema jacka, ani jini vyrobci.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Tak jsem na poslední chvíli objednal MI 10 lite 6/128 . Pomalu už nejsou, je to doprodej. A nová verze už nemá 3.5 Jack :-/
    Dám pak recenzi, amoled jsem ještě neměl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam