• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIR_PROMOE: taky ne, to spíš bude otázkou konkrétní emailový aplikace, jestli to umí
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    TOOMIX: takže takovej Samsung apod by to dokázal ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIR_PROMOE: tohle v MIUI nepůjde
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    Zdravim. Neporadíte mi někdo prosím zda je možné konkrétně u Xiaomi Redmi Note 8T nastavit u jednoho konkrétního kontaktu nastavit rozlišné oznámení příchozího emailu z tohoto jednoho konkrétního mailu ? děkuju
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    LOJZEE: no neboj, ony to pochopi velmi rychle, to je ze zacatku furt a na co mi to bude a ja to nepotrebuju a pak jsou jak puberatacky (vidim na sve 60+ matce, ktera taky cca 2 roky zpet dostala mobil a ted s nim i plati)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SMOOKE: ok, dik, tak v tom mam zas maglajz.. stejne mi prijde, ze oba ty mobily jsou pro starsi pani jako prvni smartphone overkilly, ale co se da delat, kdyz je to tak levny vsechno.. ja mam uz asi 6 let honor8, co jsem kupoval za 12 a ted je to uz celkem shit proti temhle a bohate si s tim vystacim.)
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    LOJZEE: co treba poco F3 NFC a zkus to pres https://facebook.com/groups/1422436354681148/ jsou ti tam schopni vygenerovat další slevu-sice jsou to cinani ale sklady maji v evrope (mame jsem tam kupoval tel taky a vse cajk)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOPIN: asi radsi novej, a tech 5-6 je stropaz, takze asi teda vezmu to, co jsem posilal.. dik
    zitra vecer to budu kupovat, kdyby nekoho napadlo neco lepsiho za tu cenu, rad jeste vyslechnu jiny nazor..
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    LOJZEE: nejakej redmi note 10
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ahoj, chtel bych pro mamku, ktera nikdy nemela chytry telefon a ted ho potrebuje, nejaky poridit.. ma strach, ze se to nenauci ovladat, ale myslim si, ze za par mesicu to da.. jen nevidim duvod utracet moc, ona by ani nechtela, ale zas nechci nejvetsi smecko na trhu.. dulezite je asi jen, aby to melo trosku lepsi fotak, ale zas ne nutne zadny zazrak.. libi si mi Xiaomi znacka diky pomeru cena/kvalita, ale tech mobilu je nepreberne mnozstvi uz, ze se v tom nevyznam.. zacinaji nekde na dvou tisicich, ale ja bych sel klidne o par tisic vys, je tu nejaky, ktery muzete hned doporucit, abych se nemusel hrabat v parametrech, jen mi rict, co koupit? :)
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    mate nekdo problem, ze kdyz volate skrz wapp a otevrete search google widget, ze to killne microfon a druha strana nic neslysi, deje se to na partnercine mi 11lite 4g na 12.5. jeste jsme neprisle na to jak to opravit
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Xiaomi MI 10 lite:
    Existuje nějaká možnost, jak naučit fb Messenger, aby prioritne nabídl fotky z foťáku, ne všechny obrázky co mám v telefonu, pokud chci nějaký sdílet?
    HARPER
    HARPER --- ---
    tak porizeno s flip pouzdrem s pruhlednym flipem, zena spoko, na me te to moc velke padlo
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    HARPER: To samé na electroworldu.

    Já dycky kupuju silikonové pružné pouzdro (na Ali) a to vydrží dost, plus pak i tvrzené krycí sklo.
    HARPER
    HARPER --- ---
    dik, vezmu ho, tip na nejaky odolnejsi obal na nej? vetsina mobilu ji umre na rozflakani :/
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    HARPER: ano
    HARPER
    HARPER --- ---
    redmi 9 je ted u czc v akci pro bleskmobil za 2590,-... zene umrela jeji x4, bude tohle dobra nahrada?
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    CHEWBACCA: Tak to zkopirovali iwatch, tam je to uplne stejny, brusle jenom na cas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam