• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYNepodmíněný Základní Příjem
    KANG_KEK
    KANG_KEK --- ---
    Tak to jsme si ale nedomluvili, že se bude zakazovat Amazon!
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    JUNIPETRUS: Dovoluji si položit otázku. Uznávám, že na diskusním serveru je to věc velice troufalá a zjevně jsem přestřelil, za což se pochopitelně poníženě omlouvám. Přeci jen nechci, abys nás všechny ignoroval a musel si založit nový samomluvný klub, kde si budeš muset denně vlepit desítky příspěvků o nezbytnosti NZP a následně strávíš zbytek dne tím, že si k nim budeš zase jednotlivě přitakávat. To by sice byla záslužná činnost, ale ještě nemáme ten nezbytný NZP.

    FESTER: Nebojuj za mě, tvůj exil by byl marnou obětí. Já už jsem učinil pokání.
    GORG
    GORG --- ---
    MANFRED: Tak v cinskem Foxconnu taky ne - dokonce sli zamestnancum vstric a nainstalovalipod okny protisebevrazedny site, aby si tu pomalou smrt mohli vychutnat co nekdyl :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JUNIPETRUS: Nomen omen :-)
    KANG_KEK: Pokud jim ty roboty nevymyslíme, makat za ně nebudou :-)
    JUNIPETRUS: Jo, za čas překvapivě zjistíš, že s Tebou všichni s kym se bavíš souhlasej:-)
    GORG: Tak není to tam strašný, vždyť o zaměstnance nemají nouzi. Mi nevykládejte že hrdí chytří zaměstnanci by lezli někam, kde by to stálo za hovno.
    FESTER: Ti by nebyli, proč by kradli, když by dostali NZP 11000 ? Stejně jako nekradou dobře placení lidé (politici, soudci, horní patra státního aparátu) :-)
    FESTER
    FESTER --- ---
    _BENNY: perfect :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    JUNIPETRUS: takze odkaz pro retardy. diky za info.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    _BENNY: ty radsi na nic neklikej, ty je nepochopis
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    JUNIPETRUS: nez na to kliknu, rad bych vedel... jsou to odkazy jenom pro retardy nebo je pochopi i normalni mentalne zdravy jedinec?
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    Tak jeste neco k te zlocinecke organizaci zvane amazon
    Amazon Warehouse Staff In 'Slave Camp' Conditions, Workers Say
    http://www.huffingtonpost.co.uk/2013/11/25/amazon-staff-investigation_n_4335894.html
    My week as an Amazon insider | Technology | The Observer
    http://www.theguardian.com/...ology/2013/dec/01/week-amazon-insider-feature-treatment-employees-work
    I Was a Warehouse Wage Slave | Mother Jones
    http://www.motherjones.com/politics/2012/02/mac-mcclelland-free-online-shipping-warehouses-labor
    FESTER
    FESTER --- ---
    KANG_KEK: OK rozdejte si navzajem to co neni :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    a zase nic. mozna je to na nej prece jenom trochu slozitejsi nez dovede pobrat.
    KANG_KEK
    KANG_KEK --- ---
    PHAILO: Hajzle nevychovanej, a teď si tě škrtáme, nedostaneš ani korunu, tvůj NZP si rozdělíme s Gorgem.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    JUNIPETRUS: prebytky, to je takova ta vec, z ktere chces brat finance na NZP.
    FESTER
    FESTER --- ---
    JUNIPETRUS: pro tebe mozna debilni otazky ale furt jsi nam nevysvetlil kde na to vzit prachy
    neodpovidas pac nevis
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    ja sem o prebytcich systemu vubec nemluvil.
    Aby bylo jasno - na debilni otazky neodpovidam.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    JUNIPETRUS: takze by ses podilel jen na prebytcich systemu a na jeho ztratach uz ne? takhle to je?
    FESTER
    FESTER --- ---
    PHAILO: a mas to :) tu vychovu... :)
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    PHAILO: co si to dovolujes?
    Jdes na ignore list, a je vas tam uz vic. Uzitecna funkce ten ignore list
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    FESTER: Musime ho spolecne prudit tak dlouho, dokud si ho nevychovame :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    PHAILO: ten neodpovi nikomu... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam