• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYNepodmíněný Základní Příjem
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Exekuce na mzdy - otrokářské povinnosti zaměstnavatelů - Agentura STUDENT – Aktuální informace. Aktuální informace Agentury STUDENT. Co se u nás děje.
    http://www.student.cz/...ktualni-informace/229-exekuce-na-mzdy-otrokarske-povinnosti-zamestnavatelu/
    Ono ve skutečnosti jde spíš o tohle...
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    VYHULENY_UFO: To už tu testujem dost dlouho taky na partě "Vybraná skupina občanů", zatim teda dost bez výsledku....
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Zaručený příjem pro všechny. Finsko ho otestuje jako první stát EU - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...em-pro-vsechny-finsko-d6a-/zahranicni.aspx?c=A160826_062000_zahranicni_pas
    Projekt je součástí volebních slibů, se kterými přišel centristický premiér a bývalý podnikatel Juha Sipilä. Předseda vlády doufá, že zavedení všeobecného základního příjmu přispěje ke zvýšení zaměstnanosti a zjednodušení systému sociálních dávek.

    //jo populismus, to zname. u nas slibi socialni demokracie raj do 3 let, nekdo zase koblihy a funguje to
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    VYHULENY_UFO: Ano. Snažil jsem se zrekonstruovat pocity z druhýho břehu. Vzdávám se.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ALMAD: to je solidni picovina, kterou si napsal... holky vzdycky chtej drzouny a prachace, jinak musis hledat mezi jinym typem divek napriklad na psytrance party, kde lidem nejde o realitu, ale spirit...
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    _BENNY: Myslim, že z pohledu těch lidí co to neuměj definitivně. Ale víšjak, jednou ty ženský prozřou, odhoděj všechny vejtahy a doceněj je! :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Jobs.cz: Jak zníte, když žádáte o zvýšení platu
    https://www.youtube.com/watch?v=CLy7M5OnbI0
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ALMAD: Jo. Tak to prostě chodí.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _BENNY: jasne nekteri i vicekrat :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ALMAD: kluci co umi sbalit holku taky diskriminuji ty, kteri ji sbalit nedovedou?
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    MANFRED _BENNY: Já mám pocit, že je to spíš proto, že se tou vyjednanou mzdou diskriminují lidé, co neumí vyjednávat.

    Noa protože vyjednávání neni práce, ale takovy skorohumanitní schopnosti, tak by se to mělo eliminovat.

    (Jakožto ajťák mívám s těmahlectěma soft skillama taky problém, takže myslim že trochu vidim, odkaď se to bere :) )
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    _BENNY: Čímž vylučuješ z procesu kde si dva, zaměstnanec a zaměstnavatel vystačí někoho, kdo by určoval a co není "spravedlivá mzda" a "poctivá práce" tedy nějakého vydařeného levotoče, případně jeho předůležitý ouřad. S hromadou chytráků pobírajících za svoji poctivou práci spravedlivou mzdu :-). Minule mu to nějak moc nevyšlo.
    Ono dycky to dopadne stejně, náš odborový boss taky nikdy nebojuje za nadprůměrné ba ani průměrné, ale za ty líný lemry...pochopitelně z pohodlí svý kancelářičky :-)

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ja bych teda spravedlivou odmenu urcite nechtel. ja chci odmenu pokud mozno nejvetsi, zatimco muj chlebodarce by ji chtel pokud mozno nejmensi. zbyva jen otazka kdo koho vic potrebuje.
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    PETER_PAN: Proč nesouhlasíš z NZP? Co znamená narovnání podmínek? Věříš v "poctivou práci" a "spravedlivou odměnu" za ní v formě mzdy?
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Zkušená návštěva: Tomáš Tožička — Průvan — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...37-pruvan/216562254300005/obsah/471999-zkusena-navsteva-tomas-tozicka
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PETER_PAN: Tenhle zbabělý přístup nutně vede k tomu, že důvěra v tvé příběhy se bude limitně blížit nule. To si asi uvědomuješ. Co by mě ale opravdu zajímalo je, proč jsi sem tu debatu zavedl.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PETER_PAN: ale jen se rozepiš, tady trvdíš jak žijeme v sociální bublině jako boháčský zasranci, a když řeknu, že mám menší příjem, než 80% země a stejně zvládnu pofetovávat úplný spokojenosti, tak to ani nestojí za komentář. Já s mojí prací ani příjmem nemám problém, pokud chceš, dohodím ti stejnou pozici, recepčních sháněj všichni furt mraky.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Mno, zas nic? Slušnej člověk se za svůj job nestydí., tak to vidím na OVB nebo ten feminismus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam