• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAAutomatický trading/boti/burzy
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    dopadl jsem podobne, akorat jsem skoncil o trochu driv
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ja ten cryptotrader taky pomalu vzdavam... nedokazala jsem z toho udelat nic uzitecnyho a subscription je drahy. mozna zkusim znovu http://tradewave.net/ az spusti, uvidime
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KRISHNA: hmm, kašlu na to, za 24 dní udělal z 820$ 660$, to nic moc skore..
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    A nezjistili jste někdo, jakej je minimální tick time, před tim, než vás btc-e odloguje? A když to budu zkoušet třeba z pěti různejch adres stejnýho rozsahu?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Nevíte, jak zjistit 24h volume z Huobi?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    HOUMLES: nedokazu takhle rict, vyzkousej a uvidis, jestli budes mit nejakej technickej zasek, posli, a mozna budu umet poradit
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FRONEMA: myslis, ze je velka ptakovina mit bota, kterej se bude ridit ciste podle heiken-ashi svicek? ... kdyz se na to podivam v grafech tak to vypada, ze by to docela mohlo fungovat treba na 1H..
    snazim se na cryptotraderu vykrast kod z tech "mililonovych" botu kde to pouzivaj jako tridu, ale pouze jako parametr k ichimoku a trosku v tom tapu abych to nejak rozchodil a moh se sam presvedcit.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    FRONEMA: aha...mohl bych te pozadat o toho, ktery je urceny k obchodovani? v diskuzi jsi zklouzla mimo dohled
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CUBBA: precti si ten komentar nahore, tohle jsem udelala jen abych predvadla nekomu ze prodavat striktne nad nakupni cenou je pitoma strategie. kdybys jeste k tomu pridal procento navic tak uz vubec ne.
    tohle NENI bot urceny k jakemukoli pouzivani
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CUBBA: precti si ten komentar nahore, tohle jsem udelala jen abych predvadla nekomu ze prodavat striktne nad nakupni cenou je pitoma strategie. kdybys jeste k tomu pridal procento navic tak uz vubec ne.
    tohle NENI bot urceny k jakemukoli pouzivani
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CUBBA: linkni prosim ve ktere verzi to ctes, ja uz si to takhle nevybavim
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    FRONEMA:
    Tak jsem si nasel cas az ted v nedeli vecer a koukal jsem na tveho bota na btc-e...mel bych k nemu otazku

    Kdyz kupujes, tak nastavis
    context.buyprice = ema

    nemelo by tam byt spis
    context.buyprice = instrument.price * (context.difptc + 1)
    kdyz s context.buyprice pak porovnavas pri prodeji s aktualni cenu?
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    FRONEMA: ja toho bota pustil na live test a behem dvou dnu mi z 4 ghs udelal 20...alespon tak to chodilo na mail...

    pak jsem se podival primo na cryptotrader a bot nakoupit vzdy za minimalni cenu s v te svici a prodal o hodne vys nez bylo high v te same. Do realu je nepouzitelny
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    IFANDAI: ten clovek je hodne podezrelej tim co v tech diskuzich predvadi, doporucuju toho jeho bota nepoustet na vetsi castky nazivo...
    IFANDAI
    IFANDAI --- ---
    Cryptotrader
    https://cryptotrader.org/topics/448532/whalebot-cex-io-with-live-trading-example
    Tady se někdo chválí botem, který mi přijde podobný (ne-li stejný) jako ten od Fronemy :) Někdo se s ním vsadil, že bot během tří dnů prodělá :D

    Co jsem tak zkoušel a co jsem viděl v backtestech, tak ten bot hodně často prodává za míň než nakoupil, takže mně to nepřijde jako výhra.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SOONIC: Tohle zalezi na tvy osobni preferenci. Jestli jses nedockavej a nechces cekat den na trade ebo jestli ti nevadi pockat si. Take se zamysli, jakou mas chut riskovat a s jakym kapitalem do toho pujdes. Kdyz investujes 10$ muze ti byt relativne jedno, jestli je prodelas. Kdyz investujes 10k$ muzes si dovolit risknout max 2% na trade a radsi vsadit na jistotu.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    Néjaká rada na to, kterého bota si vybrat ? Sleduju u nich tři věci:

    Úspěšnost, kolik ze všech tradů budou profitové
    Skutečný výnos = profit×úspěšnost
    počet tradů v backtestu

    No a mám varianty cca,že:
    5× profit na 100%
    12x profit s jistotou 73%
    a cokoli mezi nima bych určo našel. To jenom tak na ukázku, že kde se to pohybuje.

    Kolik nejistoty by jste přijali za jakou cenu ? Nebo bych se měl na to jít jináč ?
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    FRONEMA: ja na to prave ted koukal, cena padala, on se snazil prodat tak dlouho az byla cena uz fakt dost dole, tak jsem ho stopnul. Po chvili se cena vratila nad ema, spustil jsem ho a on uz by zase nakupoval...

    myslim ze ho zastavim a poradne ho nejprve pochopim pres vikend

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam