• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAAutomatický trading/boti/burzy
    BPB
    BPB --- ---
    Taky jsem toho testoval víc..na Cryptotraderu...a ty dlouhodobě pracující boti na současnym trhu nic moc..spis minus... jediny, z čeho mam dobrej pocit a vydělalo reálně peníze byl bot Thanasis..někde jsem jej stahnul volně na netu a nasadil na par NMC/BTC na BTCe...ten se mi libil..reagoval každou hodinu na výkyvy..a minimálně se podle něj dalo..když člověk reagoval rychle..řídit co a jak..
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    dopadl jsem podobne, akorat jsem skoncil o trochu driv
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ja ten cryptotrader taky pomalu vzdavam... nedokazala jsem z toho udelat nic uzitecnyho a subscription je drahy. mozna zkusim znovu http://tradewave.net/ az spusti, uvidime
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KRISHNA: hmm, kašlu na to, za 24 dní udělal z 820$ 660$, to nic moc skore..
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    A nezjistili jste někdo, jakej je minimální tick time, před tim, než vás btc-e odloguje? A když to budu zkoušet třeba z pěti různejch adres stejnýho rozsahu?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Nevíte, jak zjistit 24h volume z Huobi?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    HOUMLES: nedokazu takhle rict, vyzkousej a uvidis, jestli budes mit nejakej technickej zasek, posli, a mozna budu umet poradit
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FRONEMA: myslis, ze je velka ptakovina mit bota, kterej se bude ridit ciste podle heiken-ashi svicek? ... kdyz se na to podivam v grafech tak to vypada, ze by to docela mohlo fungovat treba na 1H..
    snazim se na cryptotraderu vykrast kod z tech "mililonovych" botu kde to pouzivaj jako tridu, ale pouze jako parametr k ichimoku a trosku v tom tapu abych to nejak rozchodil a moh se sam presvedcit.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    FRONEMA: aha...mohl bych te pozadat o toho, ktery je urceny k obchodovani? v diskuzi jsi zklouzla mimo dohled
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CUBBA: precti si ten komentar nahore, tohle jsem udelala jen abych predvadla nekomu ze prodavat striktne nad nakupni cenou je pitoma strategie. kdybys jeste k tomu pridal procento navic tak uz vubec ne.
    tohle NENI bot urceny k jakemukoli pouzivani
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CUBBA: precti si ten komentar nahore, tohle jsem udelala jen abych predvadla nekomu ze prodavat striktne nad nakupni cenou je pitoma strategie. kdybys jeste k tomu pridal procento navic tak uz vubec ne.
    tohle NENI bot urceny k jakemukoli pouzivani
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CUBBA: linkni prosim ve ktere verzi to ctes, ja uz si to takhle nevybavim
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    FRONEMA:
    Tak jsem si nasel cas az ted v nedeli vecer a koukal jsem na tveho bota na btc-e...mel bych k nemu otazku

    Kdyz kupujes, tak nastavis
    context.buyprice = ema

    nemelo by tam byt spis
    context.buyprice = instrument.price * (context.difptc + 1)
    kdyz s context.buyprice pak porovnavas pri prodeji s aktualni cenu?
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    FRONEMA: ja toho bota pustil na live test a behem dvou dnu mi z 4 ghs udelal 20...alespon tak to chodilo na mail...

    pak jsem se podival primo na cryptotrader a bot nakoupit vzdy za minimalni cenu s v te svici a prodal o hodne vys nez bylo high v te same. Do realu je nepouzitelny
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    IFANDAI: ten clovek je hodne podezrelej tim co v tech diskuzich predvadi, doporucuju toho jeho bota nepoustet na vetsi castky nazivo...
    IFANDAI
    IFANDAI --- ---
    Cryptotrader
    https://cryptotrader.org/topics/448532/whalebot-cex-io-with-live-trading-example
    Tady se někdo chválí botem, který mi přijde podobný (ne-li stejný) jako ten od Fronemy :) Někdo se s ním vsadil, že bot během tří dnů prodělá :D

    Co jsem tak zkoušel a co jsem viděl v backtestech, tak ten bot hodně často prodává za míň než nakoupil, takže mně to nepřijde jako výhra.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SOONIC: Tohle zalezi na tvy osobni preferenci. Jestli jses nedockavej a nechces cekat den na trade ebo jestli ti nevadi pockat si. Take se zamysli, jakou mas chut riskovat a s jakym kapitalem do toho pujdes. Kdyz investujes 10$ muze ti byt relativne jedno, jestli je prodelas. Kdyz investujes 10k$ muzes si dovolit risknout max 2% na trade a radsi vsadit na jistotu.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    Néjaká rada na to, kterého bota si vybrat ? Sleduju u nich tři věci:

    Úspěšnost, kolik ze všech tradů budou profitové
    Skutečný výnos = profit×úspěšnost
    počet tradů v backtestu

    No a mám varianty cca,že:
    5× profit na 100%
    12x profit s jistotou 73%
    a cokoli mezi nima bych určo našel. To jenom tak na ukázku, že kde se to pohybuje.

    Kolik nejistoty by jste přijali za jakou cenu ? Nebo bych se měl na to jít jináč ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam