• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO - debata a komentáře
    VOLNÁ DEBATA K AUDITKU "PŘED A PO"
    [ PŘED A PO ]
    *Zde je možné rozvíjet vášnivé diskuze a postřehy k jednotlivým fotografiím ...
    (nezapomeňte prosím vždy přiložit odkaz na KONKRÉTNÍ fotografii z původního auditka "PŘED A PO", ke které se má debata vztahovat)

    *Zde si klidně i vyřizujte své osobní účty a hádejte se jako IDIOTI...:)

    *Zde je vše dovoleno....!!
    rozbalit záhlaví
    CRISSTEENKA
    CRISSTEENKA --- ---
    SA_KRA_: myslim, ze si tu kuzi musi akorat vic drzet, aby byla napnuta. Nicmene to musi to byt zahul to dat tak, aby ve vertikalni poloze vse vypadalo tak jak ma..tady jen mensi OT, ze jde vsechno :D

    FIONOR
    FIONOR --- ---
    SA_KRA_: ok, taky názor
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    CRISSTEENKA: juuu me by zajimalo, jak se tetuje na bricho "pred" :)
    FIONOR:
    TEEAK: asi se k tomu musim jeste vyjadrit. Koupila jsem si i tu jeho knizku, abych mela mezi zkouskovym co louskat. Ten chlap byl na vysoke aspirantem na olympijsky tym v plavani, ale misto toho "nasel" drogy a alkohol. To, co tedka "predvadi" je mentalne jeste o level vys, ale porad navrat ke korenum.
    Fionore, k tomu cos napsal lze dopsat jedine - lol. To co popisujes je vyziva, jak ji nastavuje fitness a potravinovy prumysl (doporucenny denni prijem bilkovin podle Americke Dietologicke Asociace je 0.8 - 1.2g-kg vahy, podle fitness prumyslu jsou to 2g na kg). Navic uplne evidentne nesportujes (a uz vubec ne vrcholove)- postava je VZDY dana jidelnickem.
    S tema vytrvalcema nicmene souhlasim.
    Se zbytkem zase ne. Podvyziva, tak jak ji tu prezentujes, je blbost. Podvyzivene jsou deti s malarii v Africe nebo kyho slaka, ne zazobany vegan z USA :) (kde je tenhle zpusob stravovani podstatne financne narocnejsi nez u nas). Btw- nejsem vegan. Pro jistotu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    CRISSTEENKA: Aha, ja myslela, ze jsi to ty.
    CRISSTEENKA
    CRISSTEENKA --- ---
    [ ATUARFIK @ PŘED A PO ] casove rozmezi jsem u fotky bohuzel nenasla. bylo tam tolik prispevku ze sem radeji sla dal;) pardon
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    FIONOR: hele víš co, nemá to smysl .. já o tom ve skutečnosti nic nevím (logicky jenom chápu, že změna životního stylu z "nedělám nic" do "běhám ultramaratony a jsem ve formě" vyžaduje změnu stravy) .. neobhajuju vegany, jen mi to zrovna v tomto případě nepřijde divný
    .. v diskuzi mě jen překvapilo, že z toho, že je někdo vegan a propadl lehce extrémnímu sporu, hned v zápětí někdo další (co vidí vypracovaný břicho) udělá "idiota, co žere kořínky a zapíjí je proteinovýma drinkama" .. to mi prostě přijde reakce dost mimo ..
    (svoji původní reakci sem smazala - ať nezasviňuju obrázkovej klub kecama, a dál o tom můžu debatovat v poště, ale radost mi to dělat nebude, tak jestli nepociťuješ potřebu změnit mi život, vykašlala bych se na to)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    [ TEEAK @ PŘED A PO ]
    ve skutečnosti je forma postavy daná spíš způsobem cvičení - objemový trénink nezajistí výdrž, kardio z tebe postavu Arnolda neudělá (což je zjednodušené, ale dostačující) - strava na to má malý vliv, pokud je dost pestrá (případně jsou doháněny věci, které právě chybí, pomocí doplňků)

    Ten zásadní rozdíl u veganů a dalších lidí na podobné dietě, alespoň podle vytrvalců se kterými jsem o tom mluvil, je hlavně v tom, že třeba mají problém se zásobami energie a udržují si výdrž hlavně přes sacharidy namísto živočišných tuků, což vyžaduje trochu jiný způsob tréninku a dodávání energie během výkonu.
    Podle mě je to jednostrannější (specificky zaměřený) trénink citlivý na rovnováhu v živinách.

    Ale je to jejich věc. Pokud to nenutí dětem v růstu, tak dospělý člověk tuhle dietu prostě nějak vydrží. Mírná podvýživa může údajně trochu prodloužit život.
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    FIONOR --- --- 10:49:30 19.3.2014 --- 00:49
    YNOR: nevím, v McD jsem nebyl - měli tam jiné (a mnohem zajímavější) podniky

    YNOR --- --- 10:44:16 19.3.2014^ (-1)
    FIONOR: a jak tam říkaj čtvrtlibráku se sejrem?

    MAR_TINA --- --- 10:22:34 19.3.2014 (+7)
    AIJA: ale prosimtě, zjevně bydlí u maminky.

    AIJA --- --- 9:38:01 19.3.2014^ (-3)
    ANTICLOVEK:
    Jak často utíráš prach? A baví tě to hodně?:-)

    FIONOR --- --- 8:54:23 19.3.2014 --- 00:491 odpověď (+1)
    MALATI: Pomahač? Respektive jeho práce?

    FIONOR --- --- 8:53:51 19.3.2014 --- 00:491 odpověď (-1)
    YNOR: i v Belgii...

    YNOR --- --- 0:04:17 19.3.2014 (+28)
    ANTICLOVEK: majonézu....na vlastní oči jsem viděl, jak to v tý sračce topěj...

    ANTICLOVEK --- --- 0:03:10 19.3.2014 --- 00:17^ (+3)
    YNOR: nevim ale něco mi řiká že ty mi to řekneš :) budu hádat... mmm potraty?

    YNOR --- --- 0:02:31 19.3.20142 odpovědi (+2)
    ANTICLOVEK: víš co dávaj v holandsku na hranolky místo kečupu...?

    ANTICLOVEK --- --- 22:16:47 18.3.2014 --- 00:17 (+45)
    FILTHY_SAD_EMO: já chtěl napsat pingl. mám brigádu v takový hospodě

    FILTHY_SAD_EMO --- --- 22:15:49 18.3.2014^ (+12)
    ANTICLOVEK: single je eufemismus pro "nemít ženskou"?

    ANTICLOVEK --- --- 22:08:30 18.3.2014 --- 00:17^ (+11)
    ANTICLOVEK: 2004/2014 a rozdíl asi 25kg. ano jsem single :D

    [ ANTICLOVEK @ PŘED A PO ]
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ECLECTICA: zaloz! .)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ARGANNAH: Je mi líto, ale i potomci, pokud touží dobře vypadat, by pro to měli něco udělat. A pokud se nesnaží, je to jejich osobní problém a ne jejich matky.
    Na tu "paseku" si tím zadělávají sami a za jejich jednání není jejich matka zodpovědná. Obzvlášť, pokud se jedná o dospělé lidi.
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    BULKA1: To musí být hrozná osobní zneuznanost, že takhle buzeruješ aspoň anonymní lidi na internetu :D
    PEPENKA
    PEPENKA --- ---
    BULKA1: Jako v téhle formě je to děs, který se mi, asi bohužel, nechce číst. A řekla bych, že nebudu jediná.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    BULKA1: fakt ne, už se s tim smiř.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MADIETTA: pořád je tu možnost založit si diskusi Před a Po, kde budou rozsáhlé diskuse povoleny. A spokojeni budou všichni :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LOL
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    Kdybyste neměli ty kecy o tom jak Vám to smažu a nezasírali tím diskuzi, tak Vám to nemažu:)
    Už se s tím prosím smiřte. Díky moc.
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    PLAGUEDIL --- --- 5:00:56 13.3.2014 (+1)
    MADIETTA: to je realna ukazka demokracie, lid si něco odhlasuje, ale vlada si pak děla co chce

    MADIETTA --- --- 2:32:15 13.3.2014^ (+2)
    77WHITE:
    ARGANNAH: jen počkejte, ona vám to paní domácí překopíruje vedle a budete mít po ftákách. :-P

    SMETI --- --- 1:02:07 13.3.2014 (+1)
    pimp my schoolbus
    7wall - Malá firmička kúpila starý školský autobus. Čo nasledovalo ma úplne ohromilo. Bomba!
    7wall - Malá firmička kúpila starý školský autobus. Čo nasledovalo ma úplne ohromilo. Bomba!
    http://7wall.sk/_eUDAA2

    ARGANNAH --- --- 0:44:11 13.3.20141 odpověď
    77WHITE: včetně mě

    77WHITE --- --- 0:39:17 13.3.20142 odpovědi (+4)
    ARGANNAH: hlavně že většina lidí byla proti

    ARGANNAH --- --- 0:38:47 13.3.2014^ (+3)
    Hlavně že se zakládal kecací klub.

    MAR_TINA --- --- 0:11:20 13.3.2014
    BALAENA: :)

    BALAENA --- --- 0:10:58 13.3.2014 --- 02:00 :: sledované diskuze^
    MAR_TINA: to nevím. pan informátor už si šel lehnout

    MAR_TINA --- --- 0:09:36 13.3.2014^
    BALAENA: byly malý světle modrý? ty kuličky

    BALAENA --- --- 23:15:36 12.3.2014 --- 02:00 :: sledované diskuze^
    HLAVNI_KAT: jiná. původně na plastový kuličky. ty antiperle byly o chloupek menší než ty plastovky.

    HLAVNI_KAT --- --- 23:14:32 12.3.2014 (+3)
    HLAVNI_KAT: http://archiv.aukro.cz/pistolka-na-antiperle-retro-hracka--i3212587768

    HLAVNI_KAT --- --- 23:12:45 12.3.2014^ (+1)
    SALVATOR: Ja mel prave jako malej takovou malou maketu asi nemeckyho waltra do kteryho se to cpalo. Strileli sme si to do krku a desne to bolelo:D

    SALVATOR --- --- 23:09:59 12.3.2014 --- 07:34 :: sledované diskuze^
    HLAVNI_KAT: Já si vybavuju, že to kamarád cpal do flusbroku. Ale moc mu to tam nedrželo, diabolky do flusbroku maj 4,5 mm a antiperle maj podle wiki 4 mm

    HLAVNI_KAT --- --- 23:01:29 12.3.20142 odpovědi
    DYSTOPIK: Antiperle miluju. Ale v hlave mam vec ktera mi neda spat. Delala antiperle takvou pistolku kterou slo ty perle strilet nebo to byla naka jina pistolka do ktery to jen pasovalo?

    DROOPI --- --- 22:35:30 12.3.2014
    DYSTOPIK: je fakt že ty krabičky jsou fakt super kde jsi je ulovil?

    DYSTOPIK --- --- 20:14:04 12.3.2014 --- 11:31 :: pošta^
    DROOPI: to jo. jen těch 9g zůstalo

    DROOPI --- --- 20:07:36 12.3.2014^
    DYSTOPIK: Kčs 1,80 :o)

    SWT --- --- 19:59:28 12.3.2014 --- 00:52 :: externí klient
    DYSTOPIK: Njn, nedrží, ale je nejezčí :)

    DYSTOPIK --- --- 19:43:17 12.3.2014 --- 11:31 :: pošta2 odpovědi
    SWT: je pěkná, ale nedrží moc pohromadě :/
    ještě mam takovou jednu mezi, ta je trochu festovnější a uplně v cajku

    http://resize.like.cz/images/213_220_250_172_12-03-14-07-42-02_1394649722IMG_1541.JPG

    SWT --- --- 19:26:30 12.3.2014 --- 00:52 :: externí klient^ (+24)
    DYSTOPIK: Ta plechová je teda must have ...

    [ DYSTOPIK @ PŘED A PO ]
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    ECLECTICA --- --- 8:30:59 10.3.2014
    MALATI: a ještě něco:
    1. vyhlášení referenda tímto způsobem nemá oporu v ukrajinské legislativě.
    2. obyvatelé Krymu volí mezi připojením k Rusku nebo větší nezávislostí na Ukrajině. Nějak mi tam chybí možnost rozhodnout se pro stav před "vznikem domobrany".
    3. tato "domobrana" vlastní výzbroj srovnatelnou s výzbrojí elitních jednotek.
    4. kdosi chodí a označuje domy krymských Tatarů.
    5. na Krymu se v souvislosti s nadcházejícím referendem objevuji billboardy, na kterých je znázorněna volba mezi Ruskem (znánorněno ruskou vlajkou) a nacismem (černý káknkrajc na červeném pozadí).

    Pokud i tváří v tvář faktům vnímáš ruskou invazi jako pomoc Krymu ze strany velkého ruského bratra, tak ti asi vážně není pomoci.

    ECLECTICA --- --- 8:15:39 10.3.2014
    AVATAR: no vždyť se už taky chystají schválit zákon, který by umožňoval připojit k Rusku území s ruskojazyčným obyvatelstvem bez souhlasu státu, na kterém se nachází.

    MADIETTA --- --- 21:53:25 9.3.2014 (+10)
    MALATI: doufám, že až si u nás v Kotěhůlkách odhlasujeme připojení k Saúdské Arábii, že nás taky podpoříš, až nám to Česko nebude chtít dovolit.

    VOZKA --- --- 21:46:37 9.3.2014 (+2)
    MALATI: Jednak by bylo něco jiného kdyby se o odtržení krymu jednalo demokraticky bez přítomnosti ruských jednotek a jednak afaik ta ruská majorita vznikla tak, že si Rusko s Ukrajinou vynutilo "přátelskou" smlouvu která mu povoluje přítomnost určitého počtu ruských jednotek na krymu (protože to je strategický bod), a následně se tam po dalších 25 let ve velkém stěhovali ruští vojáci ve službě s rodinami a zůstávali tam. Takhle "nárok" na nějakou oblast imo nefunguje.

    77WHITE --- --- 21:07:11 9.3.2014 --- 00:00 :: diskuze :: PŘED A PO - debata a komentáře (-6)
    MALATI: Ty seš kámoška s id blondyna vid?

    AVATAR: Ale vždyť to se děje - odhlasovali si přidružení k Rusku a Ukrajina jim to nechce dovolit. Rusové nikoho nevraždí - jen tam poslali vojsko, neb, jak sám říkáš - dle svobodného rouzhodnutí tamních občanů je to prostě jejich. A což se původních obyvatel týče, tak ukrajinci to rozhodně taky nebyli, takže prašť jak uhoď.

    ZCR: Diktátorům nikdo nenadržuje a nikdo nepopírá to, co dělají. Spíš je rozdíl v tom, že letadla v mrakodrapech jsou teroristický čin a vybombardování vesnice včetně žen a dětí je "oprávněný boj za svobodu". Ne. oboje je stejná hnusárna.

    Pokud si tu ale kdokoliv myslí, že z médií dostává pravdivé a nezkreslené informace a USA chrabře chrání naši svobodu, pak upřímně závidím. taky bych to chtěla umět. Život by hned byl klidnější a jednodušší.

    NAMORNICEK --- --- 19:45:53 9.3.2014 (-1)
    MALATI: možná není od věci si zjistit, kdy a jak se tam ti rusové dostali.... než vynášet rychlý soudy

    ZCR --- --- 19:31:45 9.3.2014 --- 03:06 :: diskuze :: Nyx's Reviews aneb vedci na nyxu - na ce1 odpověď (+7)
    MALATI: to je NEEXISTUJÍCÍ důvod k útoku. To je naprosto nesrovnatelná situace. Krom toho o zdůvodnění války v Iráku chemickými zbraněmi a jejich nenalezení si lze myslet ledasco, ale to, že je Saddám & Sons použili proti vlastnímu kurdskému obyvatelstvu je bohužel neoddiskutovatelné.
    Naprosto nechápu tuhletu slepou potřebu nadržovat diktátorům a různým putinům jenom proto, abychom se mohli vymezit proti fuj fuj Americe, a ještě to vydávat za měření stejným metrem.

    PATISLAV --- --- 19:30:33 9.3.2014 (-4)
    MALATI: Bež ty neexistující zbraně vysvětlit těm mrtvejm Kurdům, nebo jejich potomkům.

    AVATAR --- --- 19:24:55 9.3.2014 --- 01:07 :: sledované diskuze2 odpovědi (+13)
    MALATI: tak ono jde dost o casovou posloupnost. Je to takove pred a po ;)

    Vis, kdyby Krym rekl - chceme se oddelit od ukrajiny, chceme k rusku. A ukrajina rekla - nenene, nepudete nikam, sic na vas nasadime vojsko a kazdej kdo otevre hubu dostane kulku do cela. Kdyby to opravdu ukrajina delala, tak pak by byli rusaci osvoboditele.

    Ale oni prve rusove obsadili Krym, vime? Ze bude ted nejaky referendum je hezky, ale to melo prijit driv, nez rusove prisli a okupovali uzemi ciziho statu.

    A kdyz uz jsme u toho - myslis, ze rusove jsou puvodni obyvatele krymu? Nejsou. Ti se tam nasackovali a vyhnali puvodni obyvatelstvo. Je to to samy, jak kdyby ted prisli do karlovejch varu a rekli - taaak a ted je to mesto nase. Uz neni soucasti CR, protoze jsme si to v referendu odhlasovali. Jak by taky ne, kdyz je nas tu vic, nez puvodniho obyvatelstva.

    MEESHA --- --- 19:24:54 9.3.2014 (+2)
    Jste OT, jdete pryc, dekuji!

    MALATI --- --- 19:19:01 9.3.20142 odpovědi (+2)
    ZCR: Dobrá dobrá. A o co je to lepší/horší důvod k útoku, než "mají (neexistující) zbraně hromadného ničení/usámu/diktaturu?"

    MALATI --- --- 19:16:07 9.3.20144 odpovědi (-10)
    VOZKA: No ehm pokud na Krymu žije skoro 60% Rusů a jen 25% Ukrajinců a navíc si v parlamentu jednomyslně odhlasují připojení k Rusku, pak ta "okupace" tak černobíle nevypadá.

    ANTICLOVEK: Oficiální novinařina ano - srdceryvné příběhy a jasné stanovisko co je dobře či špatně bez jakéhkoliv prostoru na polemiku. Narozdíl od Ruska si zde ale můžou otevřít hubu i různá alternativní média.

    VOZKA: A ty znáš nějaký z historie nějaký úúúplně černobílý příklad?

    ZCR --- --- 19:15:48 9.3.2014 --- 02:56 :: diskuze :: Nyx's Reviews aneb vedci na nyxu - na ce1 odpověď (+6)
    MALATI: ono je to asi marný, ale zkus si třeba promyslet, od kterého že diktátora, používajícího proti vlastním lidem chemické zbraně, příp. udržujícího v zemi tvrdou oligarchickou cenzuru (atd.) že to Rusové obyvatele Krymu osvobozují, že k tomu potřebují zaminovaná pole, nálože u přehrad, blokované přístavy, desetitisíce vojáků, teda pardon, vlastně domobranu s nemodernější vojenskou technikou a striktní vyloučení mezinárodního dohledu... Člověk by řekl, že tam to většinové ruské obyvatelstvo někdo musel po milionech vyhlazovat...
    Pak si třeba srovnej v hlavě to, jestli Rusové na Ukrajině podpořili obyvatelstvo tak znechucené autokratickým gubernátorem Janukovyčem, který ve velkém defraudoval veřejné peníze a jehož synáček se během papínkova kralování čirou náhodou stal multimilionářem, že došlo víceméně k revoluci, nebo právě toho Janukovyče, a proč asi. Atd.
    Nebo prostě skoč do zdi ještě jednou.

    VOZKA --- --- 19:06:25 9.3.20141 odpověď (+6)
    MALATI: "Pravda je vždy někde uprostřed."

    To je hrozně nebezpečnej klam.

    PATISLAV --- --- 18:41:45 9.3.2014 (+6)
    ANTICLOVEK: Dobře, ale tak aspoň měl rád zvířátka. Nebo to taky zpochybníš, cyniku?

    ANTICLOVEK --- --- 18:39:29 9.3.20142 odpovědi
    MALATI: wow. opravdu říkáš že na západě je novinařina stejná jako v Rusku? opravdu? :) tak k tomu asi neni moc co dodat
    PATISLAV: postavil ale pokud se nepletu tak byli naprojektovaný ještě předtim než se dostal k moci

    PATISLAV --- --- 18:37:45 9.3.2014^ (+4)
    MALATI: plně souhlasím, že pravda je vždy někde uprostřed. Vždyť von ten Hitler taky postavil ty dálnice, žejo, jak dneska nezapomněl připomenout pan Moravec.
    MALATI --- --- 18:36:15 9.3.20143 odpovědi (-12)
    PATISLAV:
    ANTICLOVEK: Na ruskou TV koukat nepotřebuju, protože bude plná průhledné černobílé propagandy úplně stejně, jako tady, jen naopak. Pravda je vždy někde uprostřed. Ten příspěvek kupodivu vůbec nebyl o tom, kdo je hodný a kdo je zlý. Je právě o vlivu (úspěšné) propagandy.

    CARODEJNICE --- --- 18:14:41 9.3.2014 --- 00:22 :: diskuze :: Spolek přátel Mistra Babici aneb čvachta (-5)
    Masáž mediální propagandou zdá se úspěšná... a pak se všichni divěj, proč tolik lidí volilo Hitlera. Vy tady všichni máte taky koukám dost JASNO! :D

    SOFIJKA --- --- 18:10:21 9.3.2014 --- 03:56 :: sledované diskuze (+5)
    FIONOR: a ruských občanů, který by Putin mohl přijet zachránit, tu žije taky dost..

    ANTICLOVEK --- --- 18:10:19 9.3.20141 odpověď (+9)
    MALATI: naopak to vypadá že sis žádný ponaučení z minulosti neodnesla..

    FIONOR --- --- 18:03:27 9.3.20141 odpověď (+1)
    FORTY: a taky německu... a vlastně i Sovětskému svazu
    jako samostatná suverénní země jsme strávili poměrně málo času... takže by MALATI mohla jít vítat rudé osvoboditele šeříkem, až na to příjde...

    FORTY --- --- 17:36:48 9.3.2014^
    MALATI: My jsme taky patřili pod Rakousko-Uhersko

    PATISLAV --- --- 17:15:29 9.3.20141 odpověď (-2)
    MALATI: Chránit před čím, prosím tě? Přestaň už koukat na ruskou televizi, člověk pak vidí všude jen samé neonacisty.

    MALATI --- --- 16:31:29 9.3.20143 odpovědi (-33)
    ZCR: Napadá mě jeden - zatímco v prvních případech se jeden stát vojensky míchal do vnitřních záležitostí jiných suverénních států, většinou ležících na druhé straně zeměkoule, v posledním případě se někdo snaží chránit své vlastní občany na území, které k vlasti historicky nějakou dobu patřilo?

    ZCR --- --- 12:25:05 9.3.2014 --- 02:32 :: diskuze :: Nyx's Reviews aneb vedci na nyxu - na ce^
    MALATI: najdi deset rozdílů a skoč do zdi.
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    TAARA
    TAARA --- ---
    k te politice, nemci u nas taky chteli heim ins reich, trochu mi to pripada podobne, taky se proste odtrhli :-)
    TAARA
    TAARA --- ---
    FIONOR: byla tam jedna zakazana technoparty predloni :-D
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    BLONDYNKA: Co názor to perla a je uplně jedno z jakýho oboru:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam