• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CUBBA: Hm to vypada dost podobne a zda se ze tezba aspon nebezi pod rootem..
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CUBBA: Leda vycházet z tabulek.
    www.guru3d.com/articles_pages/msi_radeon_r9_290x_gaming_oc_review,9.html
    Power consumption ASUS Radeon R9-290X

    System in IDLE = 122W
    System Wattage with GPU in FULL Stress = 339W
    Difference (GPU load) = 277W
    Add average IDLE wattage ~10W
    Subjective obtained GPU power consumption = ~ 287 Watts

    Počítal bych při zátěži těch 300-350, nu...dost se to taky liší podle výrobce, taktu...i tak jsem to čekal u 290x horší, někam ke 400W...takhle to vypadá docela v pohodě.
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    E2E4: rekl bych podobny. Desktop jak pises, jen jsem zjistil IP a odpojil jsem TV (nemam monitor doma). sgminer jde doinstalovat, webovy grafu jsou, atitweak jsem nezaznamenal. Jdu se podivat.

    myslim ze to vychazi z bamt

    SMOS Linux - Scrypt Mining Operating System - Official Website
    http://www.smos-linux.org/screenshot/
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    BLOODRAT: jde to zjistit softwarove? predpokladam ze ne
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CUBBA: Muzes to porovnat s bamt? 2GB, minimalistickej desktop, ve screene sgminer (ano, sgminer ti pokracovani cgmineru, ne muj preklep :) , webovy grafy hashrate a teploty.. nainstalovanej atitweak
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CUBBA: 5000rpm? Takový ventilátor do každé hospody!
    Hashrate to má slušný, o tom žádná...a jak jsou na tom tihle drobci se spotřebou?
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    BLOODRAT:r9 290x od msi, jsem spokojen a jdu spat

    VVCap Image
    http://vvcap.net/db/uD0czSLJR85A1PheePRH.htp
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Výsledek dnešního flashování sapphire R9 280x Vapor-X s biosem 15.041 - hodinu nefunkční rig, asi sedm infarktů, přepájenej debilní čínskej riser (zacházejte s těma věcma jako by byly z pavučiny, fakt - ony skoro jsou!) o 50W menší spotřeba a o něco příjemnější hashrate.

    Před:


    Po:
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    KRISHNA: nejen ze jsou cool, ale narozdil od te blbosti jmenem usb funguji spolehlive, jsou min nachylne na ruseni a maj mnohem mensi latenci
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HOUMLES: Tak jsem to pro zajímavost taky pustil u sebe... třeba budu mít kliku.
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    BLOODRAT: nastavil jsem intenzitu na 20, 18 a invalid 0.4%, pomohl zrejme restart. zkousim 20, 19 ale dobry bylo i tech 20, 18 (880, 840Khs)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CUBBA: Většinou se na invalid podílí buďto přepálená intenzita nebo engine. Jedno už máme odfajfkovaný, co to druhý? :o)
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    BLOODRAT: jop, jednu jsem stahnul na 10 a druhou nechal na 20...ta co jsem stahnul zacala davat vic invalid

    EDIT: az na 10
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CUBBA: Zkoušel jsi stáhnout intenzitu? Ty 290x každej pere na I20...
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    MICA: jeste ne, zatim jsem na nejakych 375/42, pockam do zitra az se to usadi a pak zkusim zmenit

    Jedu middlecoin.com
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    pro ty kdo tezi cpu, vcera byla spustena nova mince, je to vicemene kopie quarku, ale bez premine
    [ANN] SOMA :: CPU Mining :: RARE | No Premine //LAUNCHED!//
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=444273.0
    zkusim to par dni nez se to objevi na naky smenarne, kolik za to bude..
    MICA
    MICA --- ---
    CUBBA: Zkoušel si jiný pooly?
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    a jeste bych dodal, ze jsem nasel SMOS, coz je pripraveny image linuxu se vsim co je treba k tezeni. Velmi dobre udelany podle me. Ovlada se pres ssh, reporty jsou a jeho webovem serveru.
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    tak jsem mel konecne cas spustil tu svou hracku...2x r9 290x...

    zatim to je na 875Kh/s kazda, ale stale 10% invalid shares...resil to nekdo?
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    KRISHNA, CHILDINTIME: ale jen 'nahodou' :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam