• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    MICA: jeste ne, zatim jsem na nejakych 375/42, pockam do zitra az se to usadi a pak zkusim zmenit

    Jedu middlecoin.com
    MICA
    MICA --- ---
    CUBBA: Zkoušel si jiný pooly?
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    a jeste bych dodal, ze jsem nasel SMOS, coz je pripraveny image linuxu se vsim co je treba k tezeni. Velmi dobre udelany podle me. Ovlada se pres ssh, reporty jsou a jeho webovem serveru.
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    tak jsem mel konecne cas spustil tu svou hracku...2x r9 290x...

    zatim to je na 875Kh/s kazda, ale stale 10% invalid shares...resil to nekdo?
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    KRISHNA, CHILDINTIME: ale jen 'nahodou' :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    JACQUES157: nahodou, pres seriovej port se dobre pripojujou stary mobily se kteryma pak jde pekne pracovat, jasny jde to resit nejaky usb/serial prevodnikem, ale takhle ej to taky kul..psal jsem si nejakej skript co cekuje zmeny ceny btc a posila mi sms kdyz se deje neco zajimavyho..ale jde to resit jinak, tj jasny. a taky jsou nejaky watchdogy do seriovyho portu..
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    JACQUES157: náhodou tyhle porty jsou ještě furt dost cool, taky bych je spíš nepoužíval, ale nevadilo by mi, že tam jsou :)
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    KRISHNA: haha, na co tam davali COM a LPT (?) port? pro oldschool fajnsmekry na ovladani cgmineru joystickem z roku 1990? nebo tisk aktualniho hashrate na jehlickovy tiskarne?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Je tu, prosím, někdo, kdo se vyzná v té Microsoft Azure p...ovině?? Pokud ano, mohl by mi napsat do pošty? Začínám mít chuť na vraždu...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Ciwe, převoltovávám karty a musel jsem sáhnout zase po prastarým crtčku z půdy a uvědomil si, že lidé naprosto nedocenili monitory z roku 1988...taková parabola vytváří hyper3D obraz o jakém se dnešním vývojářům nesnilo. Jak koukat se do doslovné křišťálové koule (těch 60hz nicméně bolí).

    Btw, tenhle odkaz by mohl někomu přijít užitečný, třeba i mě časem, takže si ho tu prostě nechám.

    BIOS Debug Code table - hwbot.org
    http://forum.hwbot.org/showthread.php?t=16017
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Dobrá rada, to beru. :-) Začnu studovat, jak to na Cryptsy funguje... a s Captchou už mám skill, spletu tak jednu z deseti. Jinak, pobavilo mě dneska tohle: http://nextgenasic.com/ Jak jsou ti šmejdi drzí a adaptabilní - aneb, chyťte do počítače Trojana snadno a rychle. :-)
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    KUBZ: pomohlo
    "sudo aticonfig --initial -f --adapter=all"
    "sudo reboot"
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BORGDOG: Hele, podívej se na Cryptsy a výsledek těch klikaček skus spíš použít na nakupování/prodávání, když nebudeš úplné kopyto (což asi nejsi) a budeš trochu trpělivý (což asi jsi, mě by šlehlo u té capchy :D ) tak to rozmnožíš s daleko lepším výsledkem než v tom blackjacku....
    Jinak mě teda rig dělá v tuhle chvíli něco okolo 23k čoklů denně, což je něco přes 0.041 BTC, to jen tak k účinnosti prostředků. Jsem zvědavý, jak dopadneš s těmi Primecoiny.
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    CHILDINTIME: diky, vyzokusim.
    Mozna riser neni nic moc udelanej. Bez tech dummy plugu bych nejel ani ty dve karty, proste to usina.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    a dummy plugy myslim netreba
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: zkontrolovat tak ze po zapojeni riseru tam propojovaci drat fakt drzi a propojuje
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    KUBZ: zkontroval bych ten presence propojeni, pripadne se podivat jestli deska/bios nejak neblbne se sousedicim pcie 1x vedle 16x pokud treba nejakou davas do 16x, nebo to nejak po prehazet, kazdopadne pcie porty nejsou rovnocenny..pripadne pohledej presnej model desky a 3 gpu, dost mozna uz to na bitcointalk nebo jinde resil..
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Takže, první zpráva z těžby: Primecoin na Digital Ocean. :-) Protože mi na druhý pokus prošel promokód, rozjel jsem v noci všech pět serverů podle tohoto návodu: https://cryptocointalk.com/topic/1993-visual-guide-to-mining-primecoin/ - potvrzuji, že funguje. Prozatím jeden každý dává okolo 0,010 chains/d kromě posledního, který dává polovinu. Pokud se nezvedne, zruším ho a zůstanu u čtyřech, abych prodloužil dobu chodu zbylých - anebo zkusím rozjet jeden na dvě jádra. Těžbu na Windows Azure jsem zatím nedokázal rozběhnout, nejde mi vytvořit virtuální počítač, ale myslím, že to není má vina a něco se jim tam podělalo. V noci zkusím znovu.

    Co se Bitvoinu týče, přesně po měsíci "klikaček" jsem na 0,00312643 BC, ale mohlo to být víc, protože jsem občas hrál a prohrával. :-) Nic moc, no... chvilku to ještě budu zkoušet nebo hledat lepší metody. :-)
    KUBZ
    KUBZ --- ---

    mam potize pridat na zakl. desku treti kartu. Davam ji do PCI-e 1x. Mam riser a zkousel jsem
    - "presence jumper"
    - prikaz 'sudo amdconfig --adapters=all --initial' (detekuje tri polozky)
    - cgminer vidi jenom dve karty
    - catalyst ukazuje treti kartu zasedlou
    - dummy plugy mam vsude
    - ta treti karta po zapojeni do pci-e 16x funguje normalne

    co mam jeste zkusit? Zdroj?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    KRISHNA: Aha. :-) Já jen střelil od boku, u téhle karty jsem už párkrát uvažoval, jak by si na těžení vedla.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    BORGDOG: no co tak googlim, tak to vypadá, že tahle ale asi nebyla dělaná na těžení a ani nemá moc velkej výkon :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam