• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    MICA: jeste ne, zatim jsem na nejakych 375/42, pockam do zitra az se to usadi a pak zkusim zmenit

    Jedu middlecoin.com
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    pro ty kdo tezi cpu, vcera byla spustena nova mince, je to vicemene kopie quarku, ale bez premine
    [ANN] SOMA :: CPU Mining :: RARE | No Premine //LAUNCHED!//
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=444273.0
    zkusim to par dni nez se to objevi na naky smenarne, kolik za to bude..
    MICA
    MICA --- ---
    CUBBA: Zkoušel si jiný pooly?
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    a jeste bych dodal, ze jsem nasel SMOS, coz je pripraveny image linuxu se vsim co je treba k tezeni. Velmi dobre udelany podle me. Ovlada se pres ssh, reporty jsou a jeho webovem serveru.
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    tak jsem mel konecne cas spustil tu svou hracku...2x r9 290x...

    zatim to je na 875Kh/s kazda, ale stale 10% invalid shares...resil to nekdo?
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    KRISHNA, CHILDINTIME: ale jen 'nahodou' :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    JACQUES157: nahodou, pres seriovej port se dobre pripojujou stary mobily se kteryma pak jde pekne pracovat, jasny jde to resit nejaky usb/serial prevodnikem, ale takhle ej to taky kul..psal jsem si nejakej skript co cekuje zmeny ceny btc a posila mi sms kdyz se deje neco zajimavyho..ale jde to resit jinak, tj jasny. a taky jsou nejaky watchdogy do seriovyho portu..
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    JACQUES157: náhodou tyhle porty jsou ještě furt dost cool, taky bych je spíš nepoužíval, ale nevadilo by mi, že tam jsou :)
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    KRISHNA: haha, na co tam davali COM a LPT (?) port? pro oldschool fajnsmekry na ovladani cgmineru joystickem z roku 1990? nebo tisk aktualniho hashrate na jehlickovy tiskarne?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Je tu, prosím, někdo, kdo se vyzná v té Microsoft Azure p...ovině?? Pokud ano, mohl by mi napsat do pošty? Začínám mít chuť na vraždu...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Ciwe, převoltovávám karty a musel jsem sáhnout zase po prastarým crtčku z půdy a uvědomil si, že lidé naprosto nedocenili monitory z roku 1988...taková parabola vytváří hyper3D obraz o jakém se dnešním vývojářům nesnilo. Jak koukat se do doslovné křišťálové koule (těch 60hz nicméně bolí).

    Btw, tenhle odkaz by mohl někomu přijít užitečný, třeba i mě časem, takže si ho tu prostě nechám.

    BIOS Debug Code table - hwbot.org
    http://forum.hwbot.org/showthread.php?t=16017
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Dobrá rada, to beru. :-) Začnu studovat, jak to na Cryptsy funguje... a s Captchou už mám skill, spletu tak jednu z deseti. Jinak, pobavilo mě dneska tohle: http://nextgenasic.com/ Jak jsou ti šmejdi drzí a adaptabilní - aneb, chyťte do počítače Trojana snadno a rychle. :-)
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    KUBZ: pomohlo
    "sudo aticonfig --initial -f --adapter=all"
    "sudo reboot"
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BORGDOG: Hele, podívej se na Cryptsy a výsledek těch klikaček skus spíš použít na nakupování/prodávání, když nebudeš úplné kopyto (což asi nejsi) a budeš trochu trpělivý (což asi jsi, mě by šlehlo u té capchy :D ) tak to rozmnožíš s daleko lepším výsledkem než v tom blackjacku....
    Jinak mě teda rig dělá v tuhle chvíli něco okolo 23k čoklů denně, což je něco přes 0.041 BTC, to jen tak k účinnosti prostředků. Jsem zvědavý, jak dopadneš s těmi Primecoiny.
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    CHILDINTIME: diky, vyzokusim.
    Mozna riser neni nic moc udelanej. Bez tech dummy plugu bych nejel ani ty dve karty, proste to usina.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    a dummy plugy myslim netreba
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: zkontrolovat tak ze po zapojeni riseru tam propojovaci drat fakt drzi a propojuje
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    KUBZ: zkontroval bych ten presence propojeni, pripadne se podivat jestli deska/bios nejak neblbne se sousedicim pcie 1x vedle 16x pokud treba nejakou davas do 16x, nebo to nejak po prehazet, kazdopadne pcie porty nejsou rovnocenny..pripadne pohledej presnej model desky a 3 gpu, dost mozna uz to na bitcointalk nebo jinde resil..
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Takže, první zpráva z těžby: Primecoin na Digital Ocean. :-) Protože mi na druhý pokus prošel promokód, rozjel jsem v noci všech pět serverů podle tohoto návodu: https://cryptocointalk.com/topic/1993-visual-guide-to-mining-primecoin/ - potvrzuji, že funguje. Prozatím jeden každý dává okolo 0,010 chains/d kromě posledního, který dává polovinu. Pokud se nezvedne, zruším ho a zůstanu u čtyřech, abych prodloužil dobu chodu zbylých - anebo zkusím rozjet jeden na dvě jádra. Těžbu na Windows Azure jsem zatím nedokázal rozběhnout, nejde mi vytvořit virtuální počítač, ale myslím, že to není má vina a něco se jim tam podělalo. V noci zkusím znovu.

    Co se Bitvoinu týče, přesně po měsíci "klikaček" jsem na 0,00312643 BC, ale mohlo to být víc, protože jsem občas hrál a prohrával. :-) Nic moc, no... chvilku to ještě budu zkoušet nebo hledat lepší metody. :-)
    KUBZ
    KUBZ --- ---

    mam potize pridat na zakl. desku treti kartu. Davam ji do PCI-e 1x. Mam riser a zkousel jsem
    - "presence jumper"
    - prikaz 'sudo amdconfig --adapters=all --initial' (detekuje tri polozky)
    - cgminer vidi jenom dve karty
    - catalyst ukazuje treti kartu zasedlou
    - dummy plugy mam vsude
    - ta treti karta po zapojeni do pci-e 16x funguje normalne

    co mam jeste zkusit? Zdroj?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam