• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    tak to nebylo zas tak tezky .. uz mam funkcni LTC stratum pool
    ted ten tezsi orisek, rozjet to na neco jinyho nez scrypt nebo sha256 :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: jasne no :) podle toho co jsem koukal, tak je potreba pullnout aspon 10 gitu a provazat to silene dohromady .. nehlede na to, ze pokud bych chtel tezit nejakou exotiku tak se u toho asi zapotim :)
    mno tak holt pojedu pokus omyl no
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    HOUMLES: pokouším se o to, ale zatím to nejede
    na jednotný návod rovnou zapomeň
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    zkousel jste nekdo rozjet vlastni pool?
    nejak se nemuzu dopatrat jednotnyho navodu a jsem dost zmatenej :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    QWWERTY: Kdesi jsem zahlédl návod, jak rozjet těžbu na NAS serverech QNAP. Jeden mám, ovšem vzhledem k tomu, že jsou na něm veškeré zálohy všeho, tak podobné hrátky s ním jsou tabu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    OTAVA: teamviewer s autostartem a pevnym heslem
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SKAFF:
    KRISHNA:
    tak a teď kdo přijde na to, jak maskovat těžbu za routing, aby se s tím dalo těžit? :))
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    OTAVA: ja se pripojim pres ssh, spustim si vncserver prikazem " x11vnc -display :0", pripojim se vcnviewerem a po odpojeni se vncserver sam killne
    prijde mi to bezpecne, pohodlne, funkcni
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    OTAVA: vpn do site kde je rig a tam uz ssh/rdp, podle toho co se chystam delat..casto se jenom podivam v prohlizeci na adresu rigu, kam bamt linux generuje stav, grafy o teplotach, hashratu atd..
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    SKAFF: s velikou pravdepodobnosti ne. asic je obecny nazev. vic wiki
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    SKAFF: ASIC = Application-specific integrated circuit

    čili chip vytvořenej konkrétně pro jednu určitou činnost :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    OTAVA: u vnc to jde přes otevřený port, ale nekoumal jsem ještě jak to zabezpečit.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Spravujete svoje RIGy na dalku ? Jaky pouzivate program ?
    (na dalku nemyslim v lokalni siti a ani SSH v Linuxu)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    B3DA: Gratuluju. :-) Kde vůbec čerpáte info o spuštění nových coinů? Jen na bitcointalku?
    B3DA
    B3DA --- ---
    BORGDOG: No na SOMA jsem koukal ve chvíli, když všechny CPU řešili WIKI, takže jsem se na to vysral. Docela se mi líbí CGA, taky to neni úplně copy/paste nápad. Já stihnul natěžit a prodat pár desítek tisíc leafů (teďka jde dolu), pár SMC ale tam jsem na tom ve finále stejně jako bych jel dogy, něco jsem si nechal a šli hrooozně dolu. Ta WIKI mi za cca 5 hodin udělala 0.06 BTC a ještě 3k toho mám :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    B3DA: Já zkoušel včera urvat aspoň pár SOMA, nechal jsem to běžet přes noc, ale buď jsem to špatně nastavil nebo bylo pozdě - nepadlo ani fň. A předělávat servery na Digital Ocean kvůli tomu nebudu. Jinak jsem uvažoval stejně jako ty: Vrhnout se na nový coin, dokud s tím mým exponátem něco vytěžím, pak rychle prodat. :-)
    B3DA
    B3DA --- ---
    Bude asi hodně zajímavé sledovat najednou přebytek AMD karet všude po bazarech :)
    Jako pravda, spotřeba/výkon je supr, na cenu jsem valil oči ale ta půjde imho rychle dolů.

    Jinak jsem teďka pár dní sledoval altcoiny na btctalku a pokoušel se o instamine nějakých nových zajímavých kousků a vydělat se na tom dá zajímavě, jen se obávám že na to nemám nervy. (provozujete někdo?) Takže zase psi :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    KRISHNA: Pravda. Člověk má pak dojem, že si ty prachy aspoň trochu "vydělal." :-)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Jo, hlavně krabičku na těžení si umí koupit každej.. V tomhle je mnohem víc lásky :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    KRISHNA: Přesně. "Velké" ASIC zařízení bych si nikdy nekoupil, i kdybych měl prachů sebevíc. Ale takový rig už mi přijde celkem rozumný - pojede to, dokud se bude vyplácet, pak se rozebere, nějakou grafárnu si nechám pro sebe na hraní, zbytek prodám třeba za polovinu. Mission Complete...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam