• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MICA: No, něco dělám asi blbě... ale vem to čert, kašlu na to. Primecoiny mi pořád jedou. :-)
    MICA
    MICA --- ---
    BORGDOG: Radši už nijak :D jinak normálně přes cgminer jako každej jinej scrypt coin
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Mohl by mi někdo napsat do pošty nějaký "návod pro pitomce," jak ty koťata těžíte? :-( Protože ať dělám co chci, nejde mi to spustit...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Hmmm...tak jsem mrknul na ten cipherpool a mě to tam zase od těch sedmi kdy byl uberluck nepřihodilo jedinou mačku, vůbec se to tváří jako bych vůbec netěžil...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    FLLIP: A na čem? Droplety jsou v Digital Ocean, tohle je Windows Azure. Co zkoušíš? Když tak napiš do pošty.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    BORGDOG: jak se ti podařilo otevřít víc než jeden Droplet? Mě napsali email, jako že mining ok, ale nepovolí mi otevřít další... :(
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: nova? kecak sha3 je uz pouzitej v nakych mincich .. celej maxcoin je vyripovanej quark s dobrou reklamou :)
    normalne se to da louskat i pres gpu ikdyz oni tvrdi, ze zatim nemaj miner..
    viz treba tohle.. https://sites.google.com/site/keccaktreegpu/
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    HOUMLES: proč myslíš? psali zero-premined, nová hash funkce
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: biggest scam ever :)))
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    HOUMLES: to vypadá na silnej tlak lidí :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    resp konkretne..

    20:08 < maxcoinproject> [46] To avoid a mad rush we will be seeding out parts of the launch gradually, starting with instructions and help/guides to ensure fair starts.
    20:09 < maxcoinproject> [47] As a stage of the launch will release password protected .rar files for important downloads, followed by passwords a time later.
    20:10 < maxcoinproject> [48] This helps everyone download the file regardless of your internet connection speed and be ready to unrar and mine at password release.
    20:28 < maxcoinproject> [4b] If BitcoinTalk keeps 502ing the launch will be delayed to make sure things remain fair, don't worry!
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: sleduj twitter, psali tam ze to posunou kvuli tomu
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    HOUMLES: no proto tam chci :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOXICMAN: je launch maxcoinu ;)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    bitcointalk.org down?
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Já zas mám dilema v jaký barvě koupim to ferrari 458 :(
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MICA: Na důchod stačí. Budu těžit dva dny a koupím si jachtu, rád rybařím.
    MICA
    MICA --- ---
    758 718 USD. Not Bad.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    yeah

    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Než se mi to rozskucká... :)) Měl bych se zjevit na 13. místě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam