• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MAX Difficulty 91,644.12162595
    uff
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: a jak ho poustim si vyfiltruj tady..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    XSOFT: na tomhle jedu ja na bamt, zkompiloval jsem to v primo v bamt, binarka je source/cgminer

    http://jakubsamek.cz/cgminer-keccak.tar.gz
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Porad hledam cgminera na BAMTa a ne a ne ho najit.
    Mam uz asi 7 verzi, a bud mi nejde zkompilovat nebo spustit (ma keccaka / max coin).

    Mate nekde link na cgminer nebo sgminer binarku s timhle? (uf, nejaky 32b debian)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Jdu rychle taky vybrat! :-) A díky... však víš. :-)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jojo, pump&dump mince zdá se nebude špatný vychytávat :o)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BLOODRAT: pecka :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Tak 3btc doma. Za 30 minut těžby. Já su tak šťastné! Ale těch infarktů dneska!


    (zítra určitě bude dvojnásobný kurz, ale už se nenechám nasrat a vládnout greed. Právě se mi zaplatil rig.)
    B3DA
    B3DA --- ---
    BLOODRAT: buďme za to rádi, taky jsem to málem poslal na jinou peněženku. ještě že to qt nedovolí :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BLOODRAT: Ah so...Pandacoin - The Pandacoin.
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    TOMO_ZA: ja ted tezim na windows azure (virtualni pc cloud) quarkcoiny, z tech dalsich cpu coinu jsem uvazoval jeste o primecoinech a protoshares (ty uz jsou vic zabehly), popr. datacoin nebo memorycoin (ty jsou novejsi ale podle nekterejch zdroju o chlup vic profitable)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jen mi to teď zas nejde poslat na cryptorush...vygeneruju novou adresu, pokusím se to poslat z walletu a adresa jen zešedne, nestane se nic. Já nevím, buďto zmatkuju a něco mi zase uniká, nebo nevím...každopádně jsem tak o 80% klidnější a méně nasraný.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Mám! Šest mega pand v peněžence!!! :D
    TOMO_ZA
    TOMO_ZA --- ---
    tazite niekto CPU-friendly coiny? mam teoreticky volny vykon a rozmyslam kam to hodit... o nejaky profit asi moc nejde, skor o zabavu a ziskanie skusenosti;)
    B3DA
    B3DA --- ---
    MORPHLER: tohleto jsem přesně hledal, děkuju. zkoušel jsem v rámci čr a nic, asi teda ebay..
    B3DA
    B3DA --- ---
    otázka pro všechny co těží na desce mimo skříň: jak to zapínáte?
    resp. existuje někde takový produkt abych nemusel znásilňovat starý case o power button?
    já zatim vždycky šlusnu nožíkem příslušné piny, ale připadne mi to těžce neelegantní :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    B3DA: Čertví. Ale nemám optimistický pocit. :-(
    B3DA
    B3DA --- ---
    BORGDOG: nezasekl se tam třeba cron?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Je to čím dál lepší. Všechny ty transakce, než jsem to vypnul, jsou doteď Unconfirmed. Balance nepřibývá a ukazuje mi to hashrate, i když vůbec netěžím. Celé to vypadá jak obrovský b...l.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam