• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TOXICMAN: Tak. Ten CPU Miner se automaticky snaží připojit každých 30 vteřin. Když se mu to povede, začne těžit.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já asi teď zůstanu na marxovi, dokud dává 3ltc denně tak nemám moc co řešit extra po tom husarském kousku co se mi podařil v pátek.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TOXICMAN: Myslím že na to sahá po pěti-patnácti minutách /nevím, kecal bych, každej miner to má navíc jinak/, checkuje jestli je pool alive a když vrací, spustí těžbu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BORGDOG: tzn pustíš miner a on čeká na práci jakmile je připravena z poolu?
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Tak regnuto na všech třech poolech a připravenej conf, to jsem zvědav jestli z toho něco kápne :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Mimochodem koukám, že pokud teď prodám maxe za ltc, tam mi 20 maxů hodí na Cryptorush 3.17 LTC a 3.17 LTC mi hodí na BTC-E 0.08 BTC, takže...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Já to zapnu ještě dřív. :-)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BORGDOG: Však to tam píšou - dneska 8:00PM UTC, tzn 9:00PM našich. Prý bude i burza za pár dní...buzz je, ale ještě nevím, večer budu mít čas, tak si o tom něco přečtu a uvidím. Prvních 500 bloků je prý stejně s odměnou 1, aby se zabránilo instantu (takže jestli to budu zkoušet, tak už hodinu před launchem).
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    B3DA: tak ohlásit start nějakého projektu na konkrétní datum a pak začít o několik dnů dřív je... dobrý trolling... uvidíme, s čím přijdou dál (mě bavil ta jejich paroide na "business speech").
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TOXICMAN: https://max.hashfaster.com/index.php

    Mám tu poznámku, že jsem začal s těžbou na poolu včera v 22:40.
    Teď, tzn po 14 hodinách je tam...dashboard...11,5 confirmed, 0.7 unconfirmed...lehce přes 20 maxů na den mi to vychází, nástřel od oka, při kurzu co teď je (debilní) dělá cca těch 0.06btc/den.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BORGDOG: ptám se na maxe
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TOXICMAN: Já se zrovna regnul tady: http://cra.novahash.org/index.php?page=gettingstarted

    Ale nejde mi přepočet toho data - kdy se má začít?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BLOODRAT: na jakém poolu?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    B3DA: Souhlas bez výhrad. Dvě pandy jsou ještě OK. Šest medvědů s cibulkou nikoliv.
    B3DA
    B3DA --- ---
    XCHAOS: troll jede už 3 dny.. https://bitcointalk.org/index.php?topic=452810.0
    mě se v tomhle ohledu hodně líbil nápad SmartCoinu - prvních 999 bloků s odměnou 1, pak už normálně (myslim 64). Než se začne doopravdy těžit tak je diff na nějakém normálním čísle. To libově řeší instamining (i když v tu dobu ještě neměli KGW a diff se měnila po x blocích..) Co se premine týče, pokud je v rozumném rozsahu vzhledem k maximálnímu počtu coinů, je transparentně uložen (link do blocku v OP) a jde na podporu mince v začátku (faucety, bounties, giveaways...), osobně s tím nemám problém.
    Pokud jde o novou Pandu, nějak se mi nechce investovat kwh do něčeho co je tu 3. se stejným jménem a grafikou, přestože je to scrypt a no premine a beware-of-wolong a jánevimco ještě. Minulá Panda mi udělala radost a u toho chci zůstat :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Kdy je start?

    Mimochodem, co RocketCoin? Oni to stornovali?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    [ANN]▬►►[CRA] ★★★CryptoApples★★★▬►►RE-LAUNCH 16.2. 8pm UTC◄►KGW◄►WALLET 8.5.2◄◄▬
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=457078.0

    Co si myslíte o jabkách? Skusíme rubat první hodinu? :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    B3DA: trollcoin startuje snad až 22.2., ne? já uvažuju si to nainstalovat, z legrace :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TOXICMAN:
    B3DA: mě zaujaly zmínky o "no premine". když o tom přemýšlím, tak altcoin, který by si získal mojí důvěru, by byl ten, který by na začátku měl hodně malou akumulaci preminovaných coinů.... v podstatě něco jako hodně velkou počáteční složitost a hodně pomalý nárůst mincí v oběhu... problém je, jak dosáhnout toho, aby nějaký altcoin provozovalo fakt hodně nodů už v době, kdy bude premine zanedbatelný (nebo naopak malá složitost - ale taky malá odměna za blok?)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    CHILDINTIME: Jo no, ale asi je rozumné se tím neužírat, stabilněji z toho nevyrazím víc jak říkáš a nevím, kolik bych z těch karet vyrazil navíc Mh/s, kdybych jel na obvyklých 1250W a kolik by to přihodilo Maxcoinů denně...už takhle mám při současném kurzu cca dvojnásobnou výtěžnost oproti middlecoinu (0.06BTC/den) - plus nižší spotřebu beru jako třešinku na dortu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam