• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    ON_SLM: no to je nejlepsi kdyz ve svym HPP travis 99% casu v putty, tak sef co ti chodi za zadama stejne nikdy nepozna, jestli delas to co mas, nebo jestli se hrabes v konfiguraku svyho mineru doma :))
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TOXICMAN: Proklel bych tuhle dobu strojů, kdybych na ní nevydělával!
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BLOODRAT: arbitráž si spočítají a provedou roboti dřív než se rozmyslíš :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BLOODRAT: Tak prd, bohatství nebude, kurz už je jinak :oD To byl fofr...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Asi nevadí, když to posílám rovnou z burzy na burzu, ne?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Hmm....jak tak počítám, pokud teď prodám maxe na cryptorush za ltc, výsledné ltc pošlu na Btc-e a vyměním za btc a za btc nakoupím maxe na cryptorush, skončím s větší částkou než jsem začal, jen nevím kolik z toho sežerou poplatky ale pořád by to mělo být profitable...takže držte palce, začíná první kolečko s 13 vytěženými MAX...
    ON_SLM
    ON_SLM --- ---
    prave jsem objevil ameriku: doma na routru port forwarding na tezitko, v praci putty a ono se jde normalne pripojit...:o) to me budou mit v praci radi, "jo jo, pockej, hned na tu schuzku prijdu, jen si prehodim pool" :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TOXICMAN: Tak. Ten CPU Miner se automaticky snaží připojit každých 30 vteřin. Když se mu to povede, začne těžit.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já asi teď zůstanu na marxovi, dokud dává 3ltc denně tak nemám moc co řešit extra po tom husarském kousku co se mi podařil v pátek.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TOXICMAN: Myslím že na to sahá po pěti-patnácti minutách /nevím, kecal bych, každej miner to má navíc jinak/, checkuje jestli je pool alive a když vrací, spustí těžbu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BORGDOG: tzn pustíš miner a on čeká na práci jakmile je připravena z poolu?
    MICA
    MICA --- ---
    BLOODRAT: Tak regnuto na všech třech poolech a připravenej conf, to jsem zvědav jestli z toho něco kápne :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Mimochodem koukám, že pokud teď prodám maxe za ltc, tam mi 20 maxů hodí na Cryptorush 3.17 LTC a 3.17 LTC mi hodí na BTC-E 0.08 BTC, takže...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BLOODRAT: Já to zapnu ještě dřív. :-)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BORGDOG: Však to tam píšou - dneska 8:00PM UTC, tzn 9:00PM našich. Prý bude i burza za pár dní...buzz je, ale ještě nevím, večer budu mít čas, tak si o tom něco přečtu a uvidím. Prvních 500 bloků je prý stejně s odměnou 1, aby se zabránilo instantu (takže jestli to budu zkoušet, tak už hodinu před launchem).
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    B3DA: tak ohlásit start nějakého projektu na konkrétní datum a pak začít o několik dnů dřív je... dobrý trolling... uvidíme, s čím přijdou dál (mě bavil ta jejich paroide na "business speech").
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    TOXICMAN: https://max.hashfaster.com/index.php

    Mám tu poznámku, že jsem začal s těžbou na poolu včera v 22:40.
    Teď, tzn po 14 hodinách je tam...dashboard...11,5 confirmed, 0.7 unconfirmed...lehce přes 20 maxů na den mi to vychází, nástřel od oka, při kurzu co teď je (debilní) dělá cca těch 0.06btc/den.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BORGDOG: ptám se na maxe
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TOXICMAN: Já se zrovna regnul tady: http://cra.novahash.org/index.php?page=gettingstarted

    Ale nejde mi přepočet toho data - kdy se má začít?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BLOODRAT: na jakém poolu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam