• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Kdyby někdo mohl poskytnout konfigurák pro vertminer a grafárnu R9 290X, tak bych byl rád. Na n-scryptu jsem zatím vytáhl 300kH/s, ale mělo by to umět až 450 kH/s. dík
    STARF
    STARF --- ---
    MICA: jo, ja uz se karet zbavil… 3 jsem reklamoval (vadny vetraky) a ani jednu nestihli vratit do 30 dnu zpet, takze full refund a dalsi 3 jsem prodal za cca 60% ceny

    za me dobry :)
    MICA
    MICA --- ---
    Tak to vypadá, že nastala dobrá příležitost pro zabalení těžby :)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    KRISHNA: V kryptoměnách nevíme co bude zítra, natož za 3 mesíce ;)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    Za ty penize se absolutne nevyplati. Asicy primo na btc se stejnou vyteznosti vyjdou cca na 1/4 te prodavane ceny.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    MIKE23: 2-3 měsíce? To ani náhodou i kdyby zustala stejná složitost a kdo ví, kde bude kurz..
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    PSYCHOTOXIN: Má to na kšeft, jak píše ORIEN. Návratnost toho stroje je při dnešním kurzu tak 2-3 měsíce, ale nikdo ti neřekne, co bude na podzim :(
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    PSYCHOTOXIN: Protože to koupil ze zahraničí za 70k a prodává se ziskem
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    MIKE23: By mě zajímalo proč si ho ten dotyčnej nenechá:D
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    To jako fakt, jo?
    Asic A2 28nm scrypt miner 30MHash ! novinka (4296132780) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/asic-a2-28nm-scrypt-miner-30mhash-novinka-i4296132780.html
    B3DA
    B3DA --- ---
    MORPHLER: na minepitu je síť skoro 8 TH/s
    wtf? x13?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    B3DA: no maj nejaky realunch, ale abych pravdu rekl taky na to kaslu, necham to na x13 multipool a vic to neresim...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    B3DA: z 7970 dostavam 1-1,7Mh podle intenzity (mam ji stahlo, funguju na tom) a r9 290 davaji 2 a 2,6Mh (davaly kolem 800 na scrypt)
    B3DA
    B3DA --- ---
    všechna čest trademybit, ale mě to x13:scrypt ratio vychází asi tak na 2.1, ne 3.4..
    kolik dostáváš na x13 z jaký karty?
    B3DA
    B3DA --- ---
    ten coin nevypadá věru zle, taky zkusim launch...
    B3DA
    B3DA --- ---
    MORPHLER: včera DvoraKoin (scrypt verzi), než někdo vyhnal diff nahoru. Dneska jsem na zkoušku zapnul vert a merged mining mon a plx.. jinak furt monero na cpu.
    (a trošku mi ujela ruka a čekám za cca 14 dní dva gaw fury - každý po 1.3MHs :) tak pak už na kartách asi jenom ten x11)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    co ted tezite a jak to nese? Ja jsem presel na x13 na multipoolu https://pool.trademybit.com a uvazuju nad dnesnim lunchem https://bitcointalk.org/index.php?topic=597634.0
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    PSYCHOTOXIN: Tak už to celkem jede,ráno jsem překonvertoval k bfgmineru,asi hodinu a půl hledal proč a jak nejde zobrazit druhej miner,nakonec to bylo vcportem kterej byl nainstalovanej jen jednou a potom jsem si hrál s vypnutím těžení skrz grafiku (nebo procík?) což sice v nastavení bfg šlo udělat ale nějak když jsem potom dal uložit config file to nefungovalo a musel bych to řešit pokaždý znovu.Command jako takovej jsem nenašel funkční nikde,nebo jen blbě hledám,takže jsem si všimnul že tam vždycky přibejvá nějakej soubor co se jmenuje podle mý grafky a pod nim je další takovej.
    Shift+delete a problém vyřešenej.Programátor by ze mě asi nebyl ale co,poradil jsem si.
    Klidně to mázněte:D
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    Zdravim minerskou společnost:)
    Dostalo se mi nabídky dvou gridseedů za celkem asi fajn cenu,tak jsem si řekl když už u toho compu sedim,proč ne a celej den se nořil do různejch návodů a takový tý ůplně začátečnický literatůry:))
    Nainstaloval jsem VCP driver,nějakej zadig(bral jsem to hodně narychlo podle návodu takže o funkcích toho moc nevim)
    Nakonec se mi povedlo nemožný,když už jsem celkem začínal nervově labilnět-nešel mi nastavit cgminer tak,aby dělal co má a přecejen jsem to nějak zvládl rozchodit.
    Ty GS jsou voltmódový což jak jsem se dočetl je nějakej hw update co má zvýšit frekvenci,zároveň tím odpadá možnost těžit btc.Nicméně by mě zajímalo,jestli pak je větší zátěž a tím i riziko že se odpálej.
    Beru to sporotvně,nápis made in china mě uklidnil,že o nějaký to chcípání elektroniky nebude nouze:D
    Samozřejmě bych je ale nerad házel do popelnice už dneska nebo zejtra a tak kdyby mi někdo řekl,jestli jak mi jejich prodejce napsal,je zdravý je nechávat běžet na frekvenci 1175mh/s,nebo radši menší?
    Taky mi není jasný na co slouží hotplug funkce a jak v cgmineru nastavit ten druhej gridseed.
    Podařilo se mi totiž spustit jeden,pak jsem normálně za běhu cgmineru pustil druhej,ten se tam objevil a točili spolu asi tak dvě hodky.Pak najednou přestali acceptovat ale jen se objevilo že nový bloky byly detekovaný,rychlost na cgmineru zůstala ale na wemineltc spadla a celý to vypadalo tak nějak mrtvě.
    To je normální?Pak jsem zkoušel vypnout cgm a zkusit těžit jinde ale pro změnu mi začal psát že devices nejsou k nalezení.To už jsem si říkal že jsem je určitě odpálil.
    Taky musím pokaždý když vypnu cgm vypnout i usb hub aby je pak našel.Takže jsem ho vypnul zapnul a zkusil zapojit jen jeden jako na začátku a zas ho našel,když je chci připojit oba,píše nenalezeno.
    Co s tím?:)
    Díky za všechny rady a odpovědi a omlouvám se za můj neodbornej projev a vyjadřování.
    Je to fakt první den a celkem moře věcí mi neni jasnejch a už nemám sílu to hledat někde na fórech,tak se na to hlavní co bych rád věděl zeptám tady..
    Keep minning:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam