• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    B3DA: Diff se za posledni dve zmeny zvedla jen minimalne. Uplne bych se nebal.
    B3DA
    B3DA --- ---
    DESTROYER: jj, taky mi to tak nějak vyšlo, ale pak už toho moc neudělá.. a to jsem počítal cca 15% nárůst diff, může být víc. jak řikám, o dvě desetinky levněji pro pokrytí rizika a objednávám..
    ale nevim jak je to v reálu, třeba to tak neporoste, proč by jinak lidi kupovali třeba ty r-boxy žejo :) (60$-32GHs-50W)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    B3DA: S3 se zaplati do dvou mesicu odhadem vcetne investice za zdroj a ups (za tech 0.64), uvazuji o tom osobne celkem dost...
    B3DA
    B3DA --- ---
    [Pre-ANN]PissCoin [PISS] - UROCoin Derived - EVERYBODY Can Mine!!! PoP Algorythm
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=688577.0
    B3DA
    B3DA --- ---
    investice do furies zpět v peněžence :)
    teď už se dají sehnat po 59$, skoro 3x levněji než když jsem je bral já.
    co dál? :)
    moc se mi líbí s3 ale tak za 0.45 a hned, jiank se to těžko zaplatí..
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Zkouším experimentálně těžit X13 na wafflepool ... tak uvidíme po víkendu ...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    KRISHNA: Delam v alze, cili pokud by bylo neco od nas tak je to me teoreticky zajimave.
    MICA
    MICA --- ---
    B3DA: Hmm, tak zejtra posílám na dobírku jednu 280x taky za 3,9kkč. Teď si jen řikám, jestli si ty dvě krásný Vapor-X co mi zbejvaj nechat obě, jednu, nebo je poslat takhle pod cenou do světa obě, achjo :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    DESTROYER: co dil, to jinej shop, proc? :)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    KRISHNA: u koho mas zaruku? (shop)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    MIKE23: no tak prvni sem to chtel nabidnout tady vam, nez zevlakum na aukru :)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    KRISHNA: To prodej postupně po částech na Aukru ...
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    nechcete někdo nějakou část tohohle? Provozovat už to asi nebudu a celý prodat to jde taky blbě, tak to nějak rozeberu :) Za řeč stojí ten hliníkovej rám, ten je fakt kvalitně zpracovanej.



    MICA
    MICA --- ---
    B3DA: hmm, fakt přemejšlim, že za tu cenu si snad nechám dvě karty a střelim jen jednu :)
    JTCS
    JTCS --- ---
    Tak mi bylo porazeno řešení rozdílných hashrate na 32 a 64 bit debianu. Z nějakého důvodu se do /opt/AMDAPP/lib/x86_64 nedostali správné soubory. Je potřeba rozbalit amd-driver-installer-14.20-x86.x86_64.run --extract a někde tam najít soubory pro 86_64 a nahrát je do /opt/AMDAPP/lib/x86_64. Teda nevim, první se instaluje catalyst, a poté až AMDAPP, tak nechápu jak se tam mohli dostat nějaké staré knihovny z apt-get instalací balíčkovaných driverů.

    Toto nezkopírování se děje jak u linux-amd-catalyst-14.6-beta-v1.0-may23 tak i amd-catalyst-14.6-beta-v1.0-jul11. Chápu že to je beta driver, ale teda... pěkně odfláklé, když to na 32b šlape.
    B3DA
    B3DA --- ---
    MICA: 280x za 3.9..
    možná by to šlo i líp ale radši jsem pospíchal.. jedna mi doma stačí...
    MICA
    MICA --- ---
    Hmm, koukám, že moment kdy prodat grafiky jsem zle prokaučoval. Po 280x za 4,5kkč už nikdo neštěkne.
    To než abych je prodával za 3500kč tak si je snad nechám na paření a akceleraci After Efects.
    Podařilo se Vám někomu v poslední době prodat? a za kolik?
    B3DA
    B3DA --- ---
    XSOFT: no prekladac trochu pomuze.. :) nicmene to taha ann thready a i jiny co jsou vytvoreny nove a v prehleeny tabulce clovek vsexhny ty vetsinou launche vidi aniz by musel refreshit ann subforum a filtrovat to ocima.. docela jsem si na to zvyk. umi to i jiny veci jako sledovani uzivatele - dev watch :) a ruzny budiky ale neco chce typek taky platit pro vic fubkci.. nedavno slo prihlaseni co je vyplnene tedy vlozit jen captchu al evcera otevreli free registrace a uz to nejde.. chtelo by to fakt tu anglictinu ale i takhle jsem to shledal celken pouzitelnym a sdilenihodnym..
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    B3DA: mas k tomu nejaky vic info? Taklhe to vypada dost crypto...
    B3DA
    B3DA --- ---
    kdybyste snad někdo těžil starty, tohle neni špatnej nástroj: http://ann.ymq123.com/Default.aspx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam