• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    BUGER: Jo je pravda, ze mi to asi jede prez getwork. Zkusim nastavit ten stratum. Dik za tip
    BUGER
    BUGER --- ---
    BLOOD_ELF: neni to tim, ze ethminer se pripojuje k poolu getwork protocolem a ten zvlast pokud jedes pres nejakou horsi linku muze zpomalovat? Ja jedu dle doporuceni na dwarfu pres stratum proxy s farm-recheck 200 a zda se mi ze pool spis ukazuje (ve statistikach) vetsi hashrate jak ethminer v konzoli
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    zdravim, poradite nejaky pool ktery podporuje cpuminer? vim ze se to nevyplati, jde jenom o test. idealne bitcoin nebo doge.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ted to teda trochu pada, za posledni den mam 3.1, hashrate a slozitost roste no ...
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: Je pravda, ze podle cisel z calkulatoru to spis sedi na to co rikas ty, jeste se ho pozeptam.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: tomu se mi fakt nechce verit, mam 110MH/s a za den dam priblizne 3.4eth. Podle kalkulatoru bych mel dat blok priblizne za 1.4 dne, coz vychazi priblizne stejne jako tezeni v poolu.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: Rikal mi to typek co ted stavil mining farmu, ale zeptam se ho az bude online jestli ma na to vic infa.

    Kolik natezis na poolu s jakym hashratem? On rikal ze zhruba 80Mh/s je na prumerny nalezeni solo bloku za den.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: nejaky link? moc se mi to nezda, nevim proc by to tak melo byt.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: Pool sice chapu, ale udajne je solo mining v tuhle chvili asi o 40% vic profitable.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: s tim solo tezenim nevim, lidi s tim maji celkem problemy, na irc nejakej typek vytezil asi 2 bloky a pak zjistil, ze je na testnetu nebo nemel synclou sit uz nevim a zase tolik casu ted na to nemam ... takze radsi pool, jak jsem psal niz, jsem na dwarfu.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: na default takty je to 20MH/s, kdyz dam 1100/1500 je to tak 22-23 MH/s, da se dostat jeste vic lepsi taktovanim a hrani si --cl-local-work a --cl-global-work ... nejvic se mi povedlo asi 25, jedna z karet (nevim ktera zatim) to nevydrzi vic nez par minut a proste neni to pak tak stabilni..ale nekterym lidem to jede ok. Tzn ja ceklove mam okolo 110-115MH/s, kdybych to tunil vic, myslim, ze bych se na 120-125 pri peti kartach dostal, ale radsi to nechavam takhle a bezi to bez problemu uz pres tyden..
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Kolik ti tak davaji ty karty hashrate?

    min/mean/max: 14767445/17525061/18350080 H/s
    inner mean: 18200416 H/s
    Phoning home to find world ranking...
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: Hele parada to --opencl-device 0 --opencl-platform 1 asi pomohlo. Ja predtim zkousel jen jedno a druhe a nezkusil sem to najednou.

    Jinak jeste da se nastavit do jaky penezenky chci tezit? Chci ject nejakou dobu solo mining a uvidim jestli neco najdu
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    To ji prave najde v pohode.

    Listing OpenCL devices.
    FORMAT: [deviceID] deviceName
    [0] Tonga
    CL_DEVICE_TYPE: GPU
    CL_DEVICE_GLOBAL_MEM_SIZE: 4294967296
    CL_DEVICE_MAX_MEM_ALLOC_SIZE: 3019087173
    CL_DEVICE_MAX_WORK_GROUP_SIZE: 256
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: nebo spis --opencl-device 0 --opencl-platform 1 ... a taky bys mel predtim pustit to setx gpu_max_alloc_percent=95 ... ale jak rikam, na windows to moc neumim, ale mel bys to dohledat.. --list-devices tu kartu vidi?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: zkus pridat --opencl-device 1 ... mozna to jako vychozi bere nejakou integrovanou kartu a tak
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Tak to jo. Stary dobry.

    Tohle mi to rika.
    No GPU device with sufficient memory was found. Can't GPU mine. Remove the -G ar
    gument
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: 7970
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    CHILDINTIME: A co mas za karty?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    BLOOD_ELF: hm, na windows vubec nevim ... konfig to myslim neumi, musis psat rovnou k prikazu. Ani to nema zadny chytry funkce na kontrolu teploty atd, podtaktovani atd, jako mel cgminer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam