• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    ROMANICAK: Mám rig se 6ti kartama a jede stabilně již přes měsíc. Teď jsem byl nucen ho vypnout jenom kvůli upgradu karet. Míchat AMD a NV mi taky přijde divný už jenom kvůli ovladačům, ale teď to bude zkoušet kolega, tak pak můžu dát nějaké info.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    TANTRAMAN:
    PIGMAN:
    NETWORK:
    S rigama s vice nez 4 kartama jsou problemy, ne vzdy, ale jsou. A uz vubec bych nemichal v jednom stroji AMD a NV. Nemam to z vlastni zkusenosti, ale co jsem ruzne za tech par mesicu prosel na netu.
    TODZO
    TODZO --- ---
    NETWORK: z nvidia karet vychází nejlíp 1070...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    NETWORK: ktera deska ti da 8 portu?
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    TANTRAMAN: v tomhle konkretnim pripadu elektrinu moc neresiim. Uvazuju ze bych to namixoval (napr. 4x vega a 4x 1080) v jednom rigu - i kdyz ty nvidie vychazi (co se tyce vyteznosti, resp. navratnosti) hure.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    NETWORK: musíš posoudit ještě wattaz.
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    MIKE23: Navážu na tohle téma s dotazem těžby pomocí GPU - je perspektivnější AMD nebo NVIDIA? Koukám na nicehash a každá grafika "podporuje" jiné algoritmy (ve smyslu finanční výhodnosti). Co doporučíte?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    IKIKI: já třeba mám miner už několik let, ale od určité doby se už prostě nevyplatí. Naopak rig z grafik má zase výhodu, že v průběhu času se objevují altcoiny a docela dobrým výnosem. Začal jsem před lety na LTC a DOGE, teď lze těžit ETH, DCR, XMR, ZEC ... a jiné. Rig na BTC prostě brzo přijde o svoji výhodu a člověk je rád, že se mu za několik měsíců vrátí jeho cena ve vytěžené kryptoměně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    IKIKI: si z tech cisel spocitej sam. tezba btc na grafikach se ti nevyplati. protoze s9 nejede mgs, ale v THs (tera).

    rig si porizujes na tezbu cehokoliv jinyho, i kdyz u tech ltc a dashu uz tedka nevim, tam jsou nejaky asic v radech stovek mghs, takze i s tim rigem ses pozadu.
    IKIKI
    IKIKI --- ---
    Prosím o technickou radu - porovnání výkonu v případě BTC minningu.
    ANTMINER S9 - 13,5 TH/s.
    Rig osazený 8x Radeon RX 580 (jedna karta má 29 MH/s, celkem tedy 8x29= 232 MH/s).
    Je S9 několika-násobně výkonnější v těžení než počítač s 8mi grafikami?
    Proč někdo radši pořizuje dražší Rig, než aby použil S9?
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    WAR_TIN: imho musis preflashovat aj bios aby to islo oc
    mne to robila 580 ked tam nebol vyladeny bios...
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    dotaz : tezim s R7 370 a RX 560 na nicehash mineru , a pokud dam oc R7 370 tak se to kladne projevi i na H/s (tezba monera - cryptonight) ale u druhe karty at udelam oc nebo dc tak je to vzdycky horsi a me zajima proc to tak je ? (to uz je ta karta na tezbu vyladena ? )
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PAPAFREDO: ano, ale stejne nemaj co k objednani, ne?
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    WAR_TIN: electroneum.com
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ta obtížnost D3 šla za poslední týden úplně do háje. teď už je z toho jen topení.
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    CUBBA: etn ?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    WAR_TIN: nevím a jsem na tom úplně stejně jako ty ;)
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    WAR_TIN: myslim ze se hodne lidi/poolu presunulo na ETN.
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    nevite proc je ted tezba monera tak vyhodny ? resp. nicehash mi vcera ukazoval zisky jako 110,- za den (bezne mam 30,-)
    2ND
    2ND --- ---
    Zcash tezici
    co koupit - ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme nebo ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB ?
    Mam zlusenost jen se Zotac 1080, netusim kolik SOL muzou davat ty vyse uvedene. U ASUSu mne lakaji mensi rozmery na delku o 2 cm a an vysku o 1cm,,,, ma ty karty v 4 U case a ZOTAC nebylo jendoduche tam dostat..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam