• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    NETWORK: Tak problém (asi vyřešen). Zřejmě si Nicehash načetl nějaký špatný kurzovní lístek - když se přepnu z CZK do EUR či USD, tak to ukazuje dobře (a ani na income grafech není vidět žádný pokles).
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    Taky Vám na Nicehashi po dnešní noci klesl mBTC/Day asi tak na 1/20? Zkouším různé pooly i různé alg a všude je to +- stejné. co se děje?
    B3DA
    B3DA --- ---
    NETWORK: jede mi AMD i nVidia na jedny desce v poho, jen je potřeba občas řešit minery zvlášť..
    TODZO
    TODZO --- ---
    rigy se 6ti i 8mi gpu mi jedou bez problémů... trampoty jsou trošku s rigem s 13ti gpu (8x amd rx470 a 5x nvidia 1080), ale tuším že to bylo nedostatečnýma zdrojema... dneska jsem zdroje vyměnil a po prvních hodinách to je rock solid.... omezovat se na 4 gpu jsou zbytečné náklady navíc. 3 rigy po 4 gpu = 2x-3x víc mb, ram, hdd, cpu atd.
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    PIGMAN: zatim pres nicehash a dava teda o neco mene nez maji na kalkulatoru, ale nemam to nijak poladene extra
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    NETWORK: co tezis a kolik dává H/s, MH/s?
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    MIKE23: mám jednu vegu na test a jede OK :)

    PIGMAN: určitě pak dej vědět, prosím. Možná je to hloupost míchat to - moc jsem v tomhle směru ještě negooglil
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    ROMANICAK: Mám rig se 6ti kartama a jede stabilně již přes měsíc. Teď jsem byl nucen ho vypnout jenom kvůli upgradu karet. Míchat AMD a NV mi taky přijde divný už jenom kvůli ovladačům, ale teď to bude zkoušet kolega, tak pak můžu dát nějaké info.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    NETWORK: doporučil bych ti rig s 4x VEGA ... jsem s AMD docela spokojen ;)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Btw co rikate na BTG?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    TANTRAMAN:
    PIGMAN:
    NETWORK:
    S rigama s vice nez 4 kartama jsou problemy, ne vzdy, ale jsou. A uz vubec bych nemichal v jednom stroji AMD a NV. Nemam to z vlastni zkusenosti, ale co jsem ruzne za tech par mesicu prosel na netu.
    TODZO
    TODZO --- ---
    NETWORK: z nvidia karet vychází nejlíp 1070...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    NETWORK: ktera deska ti da 8 portu?
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    TANTRAMAN: v tomhle konkretnim pripadu elektrinu moc neresiim. Uvazuju ze bych to namixoval (napr. 4x vega a 4x 1080) v jednom rigu - i kdyz ty nvidie vychazi (co se tyce vyteznosti, resp. navratnosti) hure.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    NETWORK: musíš posoudit ještě wattaz.
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    MIKE23: Navážu na tohle téma s dotazem těžby pomocí GPU - je perspektivnější AMD nebo NVIDIA? Koukám na nicehash a každá grafika "podporuje" jiné algoritmy (ve smyslu finanční výhodnosti). Co doporučíte?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    IKIKI: já třeba mám miner už několik let, ale od určité doby se už prostě nevyplatí. Naopak rig z grafik má zase výhodu, že v průběhu času se objevují altcoiny a docela dobrým výnosem. Začal jsem před lety na LTC a DOGE, teď lze těžit ETH, DCR, XMR, ZEC ... a jiné. Rig na BTC prostě brzo přijde o svoji výhodu a člověk je rád, že se mu za několik měsíců vrátí jeho cena ve vytěžené kryptoměně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    IKIKI: si z tech cisel spocitej sam. tezba btc na grafikach se ti nevyplati. protoze s9 nejede mgs, ale v THs (tera).

    rig si porizujes na tezbu cehokoliv jinyho, i kdyz u tech ltc a dashu uz tedka nevim, tam jsou nejaky asic v radech stovek mghs, takze i s tim rigem ses pozadu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam