• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    NETWORK: doporučil bych ti rig s 4x VEGA ... jsem s AMD docela spokojen ;)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Btw co rikate na BTG?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    TANTRAMAN:
    PIGMAN:
    NETWORK:
    S rigama s vice nez 4 kartama jsou problemy, ne vzdy, ale jsou. A uz vubec bych nemichal v jednom stroji AMD a NV. Nemam to z vlastni zkusenosti, ale co jsem ruzne za tech par mesicu prosel na netu.
    TODZO
    TODZO --- ---
    NETWORK: z nvidia karet vychází nejlíp 1070...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    NETWORK: ktera deska ti da 8 portu?
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    TANTRAMAN: v tomhle konkretnim pripadu elektrinu moc neresiim. Uvazuju ze bych to namixoval (napr. 4x vega a 4x 1080) v jednom rigu - i kdyz ty nvidie vychazi (co se tyce vyteznosti, resp. navratnosti) hure.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    NETWORK: musíš posoudit ještě wattaz.
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    MIKE23: Navážu na tohle téma s dotazem těžby pomocí GPU - je perspektivnější AMD nebo NVIDIA? Koukám na nicehash a každá grafika "podporuje" jiné algoritmy (ve smyslu finanční výhodnosti). Co doporučíte?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    IKIKI: já třeba mám miner už několik let, ale od určité doby se už prostě nevyplatí. Naopak rig z grafik má zase výhodu, že v průběhu času se objevují altcoiny a docela dobrým výnosem. Začal jsem před lety na LTC a DOGE, teď lze těžit ETH, DCR, XMR, ZEC ... a jiné. Rig na BTC prostě brzo přijde o svoji výhodu a člověk je rád, že se mu za několik měsíců vrátí jeho cena ve vytěžené kryptoměně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    IKIKI: si z tech cisel spocitej sam. tezba btc na grafikach se ti nevyplati. protoze s9 nejede mgs, ale v THs (tera).

    rig si porizujes na tezbu cehokoliv jinyho, i kdyz u tech ltc a dashu uz tedka nevim, tam jsou nejaky asic v radech stovek mghs, takze i s tim rigem ses pozadu.
    IKIKI
    IKIKI --- ---
    Prosím o technickou radu - porovnání výkonu v případě BTC minningu.
    ANTMINER S9 - 13,5 TH/s.
    Rig osazený 8x Radeon RX 580 (jedna karta má 29 MH/s, celkem tedy 8x29= 232 MH/s).
    Je S9 několika-násobně výkonnější v těžení než počítač s 8mi grafikami?
    Proč někdo radši pořizuje dražší Rig, než aby použil S9?
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    WAR_TIN: imho musis preflashovat aj bios aby to islo oc
    mne to robila 580 ked tam nebol vyladeny bios...
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    dotaz : tezim s R7 370 a RX 560 na nicehash mineru , a pokud dam oc R7 370 tak se to kladne projevi i na H/s (tezba monera - cryptonight) ale u druhe karty at udelam oc nebo dc tak je to vzdycky horsi a me zajima proc to tak je ? (to uz je ta karta na tezbu vyladena ? )
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PAPAFREDO: ano, ale stejne nemaj co k objednani, ne?
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    WAR_TIN: electroneum.com
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ta obtížnost D3 šla za poslední týden úplně do háje. teď už je z toho jen topení.
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    CUBBA: etn ?
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    WAR_TIN: nevím a jsem na tom úplně stejně jako ty ;)
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    WAR_TIN: myslim ze se hodne lidi/poolu presunulo na ETN.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam