• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ROCCO
    ROCCO --- ---
    pripadne v utery se stavte v brne https://www.facebook.com/events/297825120722289/
    ROCCO
    ROCCO --- ---
    budeme delat objednavku karet(vegy) na leden/unor primo z tovarny 10 000+ kusu, pokud byste nekdo se chtel pridat do objednavky, dejte vedet.. delame i takovej sranda DIY elearn, tak piste tam kdyztak www.tezenikryptomen.cz
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    MIKE23: Prosím Tě, kolik kH/s Ti dělají ty Vegy na CryptoNight?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROMANICAK: otazka je, jestli uz bezi mainnet, posledni vyjadreni na blogu trezoru je:

    https://blog.trezor.io/trezor-statement-on-bitcoin-gold-fork-78cebc0532c7
    I need access to BTG immediately, how do I do that?

    UPDATE: BTG mainnet is not live yet. There is no way to access your BTG at the moment.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    November 12, 2017 – 7:00 PM (19:00 UTC)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SOONIC:
    A nema to bejt az v nedeli?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SOONIC:
    PIGMAN:
    Zkusim jak se svoji 1080ti tak s tema 4xRX580, uvidime. Sere me, ze wallet desktop verze pro win stale neexistuje.
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    SOONIC: Teď jsem na to koukal a prý jsou na to lepší nvidie, takže nic pro mě
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    přepínáte těžbu večer na btg ?
    kdy budou adresy, wallety, až po startu v osum ?
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    NETWORK: Tak problém (asi vyřešen). Zřejmě si Nicehash načetl nějaký špatný kurzovní lístek - když se přepnu z CZK do EUR či USD, tak to ukazuje dobře (a ani na income grafech není vidět žádný pokles).
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    Taky Vám na Nicehashi po dnešní noci klesl mBTC/Day asi tak na 1/20? Zkouším různé pooly i různé alg a všude je to +- stejné. co se děje?
    B3DA
    B3DA --- ---
    NETWORK: jede mi AMD i nVidia na jedny desce v poho, jen je potřeba občas řešit minery zvlášť..
    TODZO
    TODZO --- ---
    rigy se 6ti i 8mi gpu mi jedou bez problémů... trampoty jsou trošku s rigem s 13ti gpu (8x amd rx470 a 5x nvidia 1080), ale tuším že to bylo nedostatečnýma zdrojema... dneska jsem zdroje vyměnil a po prvních hodinách to je rock solid.... omezovat se na 4 gpu jsou zbytečné náklady navíc. 3 rigy po 4 gpu = 2x-3x víc mb, ram, hdd, cpu atd.
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    PIGMAN: zatim pres nicehash a dava teda o neco mene nez maji na kalkulatoru, ale nemam to nijak poladene extra
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    NETWORK: co tezis a kolik dává H/s, MH/s?
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    MIKE23: mám jednu vegu na test a jede OK :)

    PIGMAN: určitě pak dej vědět, prosím. Možná je to hloupost míchat to - moc jsem v tomhle směru ještě negooglil
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    ROMANICAK: Mám rig se 6ti kartama a jede stabilně již přes měsíc. Teď jsem byl nucen ho vypnout jenom kvůli upgradu karet. Míchat AMD a NV mi taky přijde divný už jenom kvůli ovladačům, ale teď to bude zkoušet kolega, tak pak můžu dát nějaké info.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam