• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ROMANICAK: to by tak asi odpovidalo. mam na zec 2x 1080ti (700-750sol na kartu) a jednu starou RX280 (340sol) a dava mi to ted 0,1 cca co tri dny. vem ze to je ted 30 USD, tedy kdyz bys to mel vytezene za tyden tak na te karte mas 100 USD mesicne (-20 jsem zapocital do elektriky).. u karty za cca 1100USD tedy ROI 11 mesicu pri soucasnem stavu (samozrejme muzes spekulovat na rust ZEC a udelat na tom treba i 2x tolik... nebo pulku, ze). ale ROI 11 mesicu s investici co ma zaruku 2-3 roky a ani moc neztraci cenu je imho super.

    NOVEL: dlouho jsem je nesrovnaval a nevim jak claymore optimalizoval cuda tezbu, ale pred par mesici daval EWBF lepsi vykon.

    jak jste na tom s tim Clamorem na na 1080ti?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NOVEL:
    Zkusime to porovnat. Dej vedet za 24 hodin kolik mas a jaka je hashrate ...jaky mas karty a kolik?
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Romanicak ja nemohu soudit zacal jsem dneska ale dle vseho zatim to vypada dobre ale jedu na tom flypoolu co mi doporucili tady MORPHLER.

    Jinak MORPHLER taky mam auto a teplotu kolem 72.. Ale ktery mam client to nevim ... :) Ale mam dojem ze taky EWBF :-D Nechce se mi uz jit divat ... :-) Jaky je tam rozdil mezi tema dvema? :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Kdo tu tezite ZEC - zda se mi, ze se to tezi nejak strasne pomalu, vam ne? Bezi to uz 6 dni na 1080TI (700+sol) a mam na NanoPoolu zatim jen 0.08 ZEC. Nedelam neco blbe? Mam ewbf miner.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    NOVEL: mam na auto. ale nepouzivam claymore ale ewbf https://bitcointalk.org/index.php?topic=1707546.0
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Děkuji za odpověď v tom případě to mám správně.. :-) a začíná mi písmenem "t" :-) a děkuji za ten tip i samozřejmě ... Je to fajn ... Hele ještě na kolik maš lockle ty větračky na 1080ti? Máš auto?
    EASYWAY
    EASYWAY --- ---
    Jasná věc, jednoduché věci obvykle fungují lépe než molochy. Ale zpět k otázce....
    Další dotaz na problém, který jsem objevil - mám-li více grafických karet, jak je tomu programu vecpat?
    A proč myslíte, že mi to nefunguje ?

    C:\Usersxxx\xxx>setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
    SUCCESS: Specified value was saved.
    C:\Usersxxx\xxx>setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
    SUCCESS: Specified value was saved.
    C:\Usersxxx\xxx>setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
    SUCCESS: Specified value was saved.
    C:\Usersxxx\xxx>setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
    SUCCESS: Specified value was saved.
    C:\Usersxxx\xxx>setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
    SUCCESS: Specified value was saved.

    C:\Usersxxx\xxx>ethminer.exe --farm-recheck 200 -G -S eu1.ethermine.org:4444 -FS us1.ethermine.org:4444 -O 0x87279aB75D754acfF5eA2.Rig
    i 17:07:45|main Found suitable OpenCL device [ Intel(R) HD Graphics 4600 ] with 1494849946 bytes of GPU memory
    i 17:07:45|main Connecting to stratum server eu1.ethermine.org:4444
    i 17:07:45|stratum Connected to stratum server eu1.ethermine.org : 4444
    i 17:07:45|stratum Starting farm
    cl 17:07:45|cl-0 No work. Pause for 3 s.
    i 17:07:45|stratum Subscribed to stratum server
    i 17:07:45|stratum Authorized worker 0x87279aB75D754acfF5eA2DC.Rig
    i 17:07:45|stratum Received new job #f977f041
    m 17:07:45|main Speed 0.00 Mh/s gpu/0 0.00 [A0+0:R0+0:F0] Time: 00:00
    m 17:07:45|main Speed 0.00 Mh/s gpu/0 0.00 [A0+0:R0+0:F0] Time: 00:00
    m 17:07:45|main Speed 0.00 Mh/s gpu/0 0.00 [A0+0:R0+0:F0] Time: 00:00
    m 17:07:46|main Speed 0.00 Mh/s gpu/0 0.00 [A0+0:R0+0:F0] Time: 00:00
    m 17:07:46|main Speed 0.00 Mh/s gpu/0 0.00 [A0+0:R0+0:F0] Time: 00:00
    m 17:07:46|main Speed 0.00 Mh/s gpu/0 0.00 [A0+0:R0+0:F0] Time: 00:00
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    EASYWAY: Hledáš easy way? :D. Dobrá ikonka. Unbook.
    B3DA
    B3DA --- ---
    afaik je to hlavně z toho důvodu, že je to výpočetně náročnější pro ten pool
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    NOVEL: zec je teoreticky amonymni coin. umi 2 typy adres, jedyny zacinaji pismenem "t" a neni az tak uplne anonymizovane co se na nich deje. druhy typ je adresa zacinajici "z" a tu by protokol mel zcela anonymizovat ve smyslu co kdy kam a jestli posialala. bohuzel pokud vim, neni to "z" nijak uspesne implementovane. ta hlaska je na poolu je tam od vzniku ZEC.
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Tak jsem si nastavil ten Zcash ... diky za radu... Jinak jeste se chci zeptat je tam napsane nepouzivaz "z adresses" co to znamena??? :-) To je ktera a jakou mam kdyz tak pouzit?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HADIAK: Ruzne se to psava, ja neobdrzel z cpu nic
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    CLAUDE: to je snad 6let stara karta ne? ta asi to opencl ani nema.
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    Mam prosim lama dotaz, chtel bych zkusit tezit ETH na notasu co ma NVIDIA Quadro 1000M grafiku. Vim, ze je to financne hloupost, ale stejne bych to chtel aspon vyzkouset. Postupoval jsem dle navodu na https://ethermine.org/ , ale hlasi mi to, ze mam OpenCL verzi 1.1 a ono to potrebuje minimalne 1.2, jde to nejak obejít? Drivery s OpenCL 1.2 jsem ro WIN10 nenasel... Dekuji
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PALEONTOLOG: odkial mas take info? predvcerom mi poslali co som zaziadal.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Teď se vyplatí ZEC nebo ZEN, podle mě kvůli nízké složitosti
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    NOVEL: ja na nich tezim ZEC uz dlouhodobe.. tady: http://zcash.flypool.org
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NOVEL:
    Ja jsem nakonec skoncil u Zcash, podle propoctu mi vysel nejrentabilnejsi. Nanopool a desktop wallet a jede to.
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    o tom vim ... Jen mam problem s Lyrou, nevim netezi mi to tolik jak pisou ani zdaleka ne .. mozna neco delam spatne...

    Ohledne tohoto nejaky rady ???
    NOVEL
    NOVEL --- ---
    Poradte co tedy tezit na nvidia karta 1080ti :-) A kde :-)
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    tezite nekdo electroneum? kde?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam