• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: Ten eggpool se pysnil tim ze posila 2x denne kdyz prekrocis 1.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tusite nekdo kdy mi BIS z toho poolu jako poslou?

    Miner Stats - e418487ffe35e8b8012a2baf6904ad4fc1eac5a28e5cb05a9c56d305
    https://eggpool.net/...487ffe35e8b8012a2baf6904ad4fc1eac5a28e5cb05a9c56d305&action=miner&submit=Show
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: nastav si dcri, pokud pouzivas claymore tak pres + a - najdes hodnotu, ktera ti nesnizi vykon tezby ethera a pak to zapises do konfiguraku.. me bezej ty 580 na 29,7 a cca 500 na sia, spotreba se zvedla.. dneska to necham bezet a pak usoudim, jestli to necham.. ale zvazuju tezbu nejakyho druhyho coinu v dualmineru
    B3DA
    B3DA --- ---
    PEPPE_LOPEZ: jak dostat ven? si nastav min. payout na 500 treba
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ONDREJCERVINKA: já jsem toho nechal asi po 14ti dnech mám tam 1600siacoin a nevím jak to dostat ven, v dual miningu s etherem je to žrout proudu a snižuje výkon etherea, nevyplatí se.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ROMANICAK: já mám 5xRX570 na 670W ve zdi, za 7 dní dělám 0,15eth
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    KOCOURMIKES:
    Ale cenu sleduju na https://www.coingecko.com/en/price_charts/bismuth/usd a pokud bude stoupat tak jak doted, tak bude tezeni ETH prekonany o mnoho vic a jeste rychleji.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KOCOURMIKES:
    Nemam tuseni, neprodavam ho.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ROMANICAK: na jake burze se da prodat BIS Bismuth ?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    A ted porovnani BIS na NV1080ti (jinej stroj):
    Vykon je asi 3,4 BIS denne pri 350W (=8,4KWh), to je cca 357,- denne (pri cene 5USD). Po odecteni nakladu na elektriku je to zisk cca 315,- denne.

    Jenze na tomhle stroji se pracuje a tak ten skript nemuze jet porad....tak aspon v noci :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    A ted porovnani s ETH:
    Tezim ho pouze na 4xRX580, spotreba 670W(=16,08KWh), 0,1ETH mam za cca 7 dni, to dela 0,0142 ETH denne, coz je cca 300,- (pri cene 1000USD). Po odecteni nakladu na elektriku je to zisk cca 220,- denne.

    Tezeni na 4xRX580 BIS:
    Spotreba 500W(=12KWh), vytezim cca 4 BIS denne, to je cca 420,- denne (pri cene 5USD). Po odecteni nakladu na elektriku je to zisk cca 360,- denne.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ONDREJCERVINKA:
    Me ta SIA prave taky nejak nesla, tak jsem zvolil DCR a jsem za to rad. Cena mezitim stoupla masakrozne.
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    tezite nekdo na nanopoolu sia coin? zkousim to ted v dualu s etherem, ale prijde mi, ze tam jen palim elektriku.. blok najitej prumerne za 3hod cca, vyplati se to vubec?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CZARES: Tedy ano, i kdybys pripojil za deset let, postupne se ti objevi vsechny transakce.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CZARES: ve walletu mas ulozeny privatni klice k adresam.
    CZARES
    CZARES --- ---
    Ahoj,
    mám jeden teoretický dotaz. Chtěl jsem se zeptat, jestliže mám nějaký wallet jako software stažený na HDD a odpojený od internetu, jsou mince uloženy přímo v tom walletu nebo se to jen promítá do walletu ze serveru? Pokud bych popřípadě těžil a wallet měl na externím HDD bez připojení k netu, odeslali se mi z poolu mince, tak po připojení HDD s walletem k internetu a aktualizaci blockchainu se mi coiny normálně připíšou? Vím, že každý coin funguje individuálně a že to možná nebude možná říct nějak obecně.

    Děkuji za odpověď :).
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ROMANICAK: jo promin, pak kdyz sem na to koukal tak sem si vsim, ze to neni cryptonight..

    se svejma rxkama sem delal biosmod a Vcore na 940, mem 2150 a core na 1200. eth delaj 29,5-30,5MHs. Nastavil sem s tim uz takhle druhej rig a zda se to stabilni
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    ONDREJCERVINKA:
    Tak ted koukam ze spotreba na to rigu s RXkama je jen 500W, karty se flakaj. Miner fakt neni poladenej nejak.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ONDREJCERVINKA:
    Cryptonight je jako stejnej i u toho bismuth jo? Jaky mas nastaveni a jakej miner?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam