• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    ONDREJCERVINKA: a jak vysoko tě to pustí s frekvencí paměti aby to běželo stabilně? a hashrate ? díki za info
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    SOONIC: pouzivam u 8gb a ok
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    SOONIC: mám 4GB, musel bys vyzkoušet
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    ROMANICAK: ta připájená věc je 12V 100A, vstup to má normálně euro kabel
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    TUSIL:
    Dobry! Akorat pro me naprd, mam rig doma na skrince a skrinky jsou standard 60cm siroky. Proto jsem si delal sam.

    KRISHNA:
    Nerikej mi, ze ta pripajena vec je privod 220. Jako fakt? A zem vede nikam???

    SOONIC:
    Nejak chytre jsou, tentypek na tom webu pise, ze to testoval na 12 kartach snad. Kez bych umel ty strapy sam vytvaret a mel dost casu na hrani. Treba bych si pro kazdou kartu udelal vlastni, kterej by byl uplne nejvic :-)
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    PEPPE_LOPEZ: 1500 strapy i u 8gb pamětí ?
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    ROMANICAK: ty biosy, co jsi postahoval jsou asi největši plus. Ty poslední použité strapsy jsou nějak chytře customizované, viď ? Nevíme ale přesně jak na to ? škoda, že mám jiné gpu..
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    WADER23: zkusils NiceHash?
    WADER23
    WADER23 --- ---
    Poradite co ma smysl tezit na 4 jadrovem xeonu, bez graficke karty? Je mi jasny ze to nebude zadna bomba, ale elektrinu neplatim a muzu to nechat jen tak bezet tri roky...
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Dostaly se ke mě zase nějaký 1200W zdroje, kdyby někdo chtěl.. Cena 1500,- / ks



    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TUSIL: To jsem zkousel, nemelo to zadny vliv na posilane difficulty ze serveru.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MCKIDNEY: koukam na tu difficulty a narazil jsem na https://bitcointalk.org/index.php?topic=472510.msg10596890#msg10596890 - muzes si tu starting difficulty nastavit
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    SN0008102070570: jsou tam dva zdroje, 3 karty na 1000w, to by melo byt s rezervou?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Po dvou dnech si myslim ze mining pool funkcionalita pro auto exhange a coin switching je scam.
    - "Normalizovane vydelky" co pouzivaji k prepinani coins nepocitaji se ztratou v auto-exchange.
    - Ztraci se tam 80-100 H/s pro equihash na kartu, nevim zda je to problemem s difficulty MCKIDNEY, nebo zda si to proste nechavaji pro sebe.
    Celkove uz po 2 dnech mam nizsi zisky nez tezenim ZCASH primo na slush poolu. Necham to bezet jste tyden, ale pokud se to projevi na systemu sjednou kartou, tak se 4x1070 TI bych si na to daval bacha.
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    TUSIL: mam ten samej, taky z hornbachu :D akorat pod grafikama mam jeste napric hlinikovou listu
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Jeste k tomu racku nebo alternative, puvodne jsem chtel delat vlastni z kovovejch profilu nebo dreva, ale nakonec jsem v hornbachu narazil na tenhle regal, kterej se da skladat, ma drevotriskovy police a da se k nemu prikoupit nosnik, na kterej se daj dat grafarny (ale ja stavel treba jen pulku toho regalu, takze jsem ho prikupovat nemusel). Na jeden rig se 4 grafarnama je to mozna trochu overkill, ale vsichni vsude rikaj, ze nikdo neskonci jen u jednoho rigu, tak mam prostor pro skalovani :) Da se to tak postavit bez rezani a s minimem vrtani (prakticky jen diry na desku a zdroj)

    Nosník regálu Kovona Futur pozink 750 mm v Eshopu HORNBACH.cz
    https://www.hornbach.cz/shop/Nosnik-regalu-Kovona-Futur-pozink-750-mm/5952459/artikl.html
    Regál Kovona Futur 1800x750x350 mm 5 polic pozink v Eshopu HORNBACH.cz
    https://www.hornbach.cz/shop/Regal-Kovona-Futur-1800x750x350-mm-5-polic-pozink/8869337/artikl.html

    vysledek vypada takhle
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ROMANICAK: pro me setup od kteryho se pdrazim je 1200mhz core a 2100mhz pameti
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    PEPPE_LOPEZ:
    ONDREJCERVINKA:
    Aha, tak jeste zkusim strapy 1500 dat vejs ale netaktovat tolik, aby to nepadalo.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ROMANICAK: mělo to větší vliv na výkon než zvedání frekvence
    1750 strapy při 2100 MHz 26MHS +-
    1500 strapy při 1900 HMz 27,5MHs +-
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    ROMANICAK: nejaka posledni verze toho polarisu to dela sama. automaticky ti to da strapy z 1500 do vsech co sou vejs
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam