• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    KOUDY: Posledni cca 4 mesice jsem si topil v panelaku dvema kartama s vodnim chlazenim do 2 mistnosti, v kazde jeden radiator.
    Necely 2 mesice bezi u kamose 2x Titan X Pascal + 1080 Ti jako vyhrivani do podlahoveho topeni, viz priloha.
    Odber vcetne CPU je az cca 1280W.
    Na jare to nejspis budem montovat do vodotesneho rozvadece, pridavat dalsi 3 1080 Ti a bude to topit do bazenu.
    Jeste ale nevim co s tim v lete az budou vedra, mozna par radiatoru a stehovani ke kamosovi co ma 4.5kW solarni elektrarnu na strese rodinnyho baraku.

    Takze to chlad vodou a porid si na chatu podlahovy topeni.

    Nekdo tu psal, ze automaticky prepinani podle obtiznosti a prevod na BTC se nevyplati, je mozny to nejak srovnat s vypoctem konkretniho alcoinu a jeho promenou na BTC na burze?


    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KOCOURMIKES:
    Me bavi jak mazes svoje prispevky aniz bys vedel, ze je zalohuju:

    [ KOCOURMIKES @ Těžení kryptoměn ]
    "jedes krypto trochu tady mam "new ether" investicni ico....potrebujes na deti rok hold a mas 200nasobek zisk, x krat vykonejsi nez ICON stejny vykon scenar jako ether, vrazis do toho jen max 5000 czk a neztratis ani halir, na konec za mikese das procento na unicef.cz - to se upises neboj."
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Nechcete mu dat RO i tady? On to totiz mysli vazne, netrolluje. A je sprostej a nadava a to se nedela :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    KOCOURMIKES:
    Jj, zavolej sem, s tema uz se domluvis na cemkoliv: 284 016 111
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Tak nakonec jsem to opravdu vyresil Win10 , ale byl to jeste strasnej boj. Nakonec jediny co pomohlo - a samozrejme ze jsem precetl pulku internetu a udelal hromady operaci nez jsem na to prisel - bylo nastaveni v BIOSu MB, kde se voli PCIe GEN1, misto auto. Tim vznikne dostatek prostredku pro vsechny karty a je to. Mozna by to fungovalo i pod tema Win7, ale uz se k nim asi nebudu vracet, teda pokud nespadne aktivace Win10.

    Ale fakt strasnej boj tvl....100x pokusy s win7, ruzny drivery, update BIOSu MB, ruzny crashe v prubehu, safe mode a DDU a kombinace driveru (fake jako je v http://1stminingrig.com/run-6-rx-570-rx-580-gpus-windows-10/) , GPU mod tenhle https://bitcointalk.org/index.php?topic=712228.0 ....no proste prisernost. Pak instalace Win10, karty opet nesly (4 jo a 2 ne, err code 12) az dokud jsem nenasel https://www.reddit.com/...rMining/comments/6yg9tv/code_12_cannot_find_enough_resources_steps_to_fix/ - "You must set the speed in bios to Gen 1. Then enable 4g decoding." . A je to :-)

    6xRX580/8GB, 1020W, ETH+DCR (175 Mh/s+4400 Mh/s).



    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    E2E4: Siri se spousta malware, ja to videl jako obchazeni DevFee pro minery.
    Proto jedine a posledni meritko vykonu je hash rate a shares na pool.
    Coz je nejvetsi nevyhoda prave prepinani na Mining Pool hubu - podle fora to vypada ze s tim ani nechteji nic delat.

    Ja bych se s kupovanim piratskych 10 neotravovat, kdyz jsou pryc enterprise klice 8.1.
    Platit si za to, abych vypadal legalne pro automatizovane systemy, ktere stejne nehodlam pouzivat pro dedikovany stroj jako je miner. Miner rig ma vic spolecneho s embedded nez se serverem a uz vubec to neni desktop. Hezky odriznout veskerou komunikaci krome mining pool a VNC
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    GULAZ: standard. 50% jsem měnil. často špatná jen jedna strana. tipuji to na kontakt a přechodový odpor
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    SOONIC: ale ne, myslel jsem co si mel pripojeny na tom shorelym kabelu:)
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    GULAZ: 65cm 2 páry, do týdne doma
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    VYHULENY_UFO: pres net
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    GULAZ: a aktivoval jsem pres internet.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    no tom ebay.de to jsou vetsinou nepouzity OEM klice. Kupoval jsem jich tam uz asi 10 a vzdy bez problemu. Navic je tam protection od ebay...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    to jsou klasicky MSDN klice .. daj se sehnat jinde i za 5$ ... microsoft to ma zakazany prodavat ve svych podminkach, ale dokud ten kdo ty klice vygeneroval plati za svuj MSDN ucet nebo dokud na to M$ neprijde tak ty klice budou fungovat
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DOMINIQUE: a aktivoval si ty widle pres internet nebo telefonicky?
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    VYHULENY_UFO: tezko rict, kupoval jsem to pred mesicem a porad to bezi :)

    dostanes tohle emailem...

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DOMINIQUE: jakou mas jistotu, ze klic nesdilis s dalsimi 20 uzivateli? :D
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    ROMANICAK: 10e
    Buy Windows 10 Pro Professional CD-KEY | G2deal.com
    https://www.g2deal.com/windows-10-professional-32-64-bit.html
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    SOONIC: kolik si odebiral z toho kabelu?
    ROMANICAK: koukni na ebay.de. Ted jsem je tam kupoval za 5EUR
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam