• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    KERB
    KERB --- ---
    ONDREJCERVINKA: toho taleba bych bral ...;)
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    JOINTER: precti si knizku od taleba antifragilita, nebo cerna labut, nema smysl veset hlavu, hehe. Kdybys chtel cist, muzu nasdilet mobi do kindlu. Ja mam tezbu jako takovou srandu k obchodovani s komoditnima opcema, takze me tyhle "vykyvy" nechavaj chladnym
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    JOINTER: taky cekam,co to bude umet...vcera jsem se nudil a pocital. Elektrina sla nahoru, sumy za zelezo na bazosi jsou star trek a obtiznost (viz kluci niz v diskuzi) leti vzhuru. U Etheru jsem se v poctech nedostal pod 10 mesicu.
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    CZUKI: Presne. Ted se pise ze grafiky budou jeste drazsi. Takze 1080 Ti za 26 muze byt dobra koupe. Jenze vydelek nejak podezrele klesa. A za 2 mesice maji byt nove grafiky, takze taky muze cena starych spadnout na pulku a vydelek taky. Ale taky nemusi bejt dostupny. Porad stejny, cokoliv udelas muze bejt blbe. :)
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    JOINTER: spravne. jak tu vsichni uz psali: honis vlak. nejvic v pejci je, ze udelas A a ono je to B. udelas B a ono se to vrati k A. nandas do toho randal, prodelas kalnoty, protoze to spadne. Nenandas, 10x to stoupne :D
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    CZUKI: Njn, ted mam nekde jeden kus 1080 Ti rezervovanej, asi mesic, to stala asi 22, ale predpokladam ze pokud fakt bude, tak bude prodejce chtit tak 26 a to uz davat nechci.
    A ten GB byl tenkrat pod 20...
    Ale me uz nebavi busit tou hlavou, stejne tak jsem mel volny finance na nakup par BTC nekdy o prazdninach a nekoupil jsem... co nadelam. Nicmene je to furt dokola, jakmile se to tyka aspon trochu crypta. :)
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    ONDREJCERVINKA: Tak co se tyce Etheru, mely by ty karty vydrzet nekdy do pulky 2019,ne? A stejne prosakuje, ze tezbu Etheru zariznou uplne...takze nezbyde nic jinyho,nez kutat jiny goldy...a nevim,jestli je to s pameti treba u Monera tak kryticky na termin.

    JOINTER: jj,to jsou presne ty momenty,ktery neovlivnis a pak busis hlavou do zdi...jak jsem psal o trochu niz: mel jsem inzeraty na vykup karet, jenze mi toho chodilo tolik,ze dosly prachy...vedet to,tak jsem bezel tahat maminku za sukni:(
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    CZUKI: Se priznam ze jsem takhle vracel na konci roku po asi 12 dnech Gigabyte 1080 Ti.
    Duvodem bylo ze se na ni nedelal vodni blok. Jela krasne.
    Ale kdybych bejval vedel jaky budou ted ceny, tak jsem si ji nechal. :(
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    CZUKI: rozdil nebude zadnej, jen bude zasadni rozdil v tom, ze ti brzo dojde pamet na kartach diky DAG
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    JOHNNYCAGE: zajimava myslenka:D...po 14ti dnech bez udani duvodu...asi nekam skocim na chvilku zastavit autak:D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    TUSIL: Nejlepší je jak to označili za komerční produkt aby nemuseli dávat záruku dva roky. Moc chytrý :)) Nicméně reklamační podmínky by měly být stejné? Že bych si to doma na týden pustil a pak to vrátil :-D
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    ONDREJCERVINKA: pravda,opravuju na 10k :)... ale pokud das 170 megahasu z techhle 4gigovek, o kolik vyssi vykon nandas ze sesti 8gigovek?
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    CZUKI: jenze tohle sou 4gb karty.. ty za 12 sou 8gb karty ne?
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    TUSIL: ty kraaasko...nejvetsi prdel to cislo prave si prohlizejicich:D...za me ted 2376:D...jsem zvedavej, co budou typove na bazosi delat s "erykskama" za dvanact tacu kus:D
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Alza Mining RX580 - Počítač | Alza.cz
    https://www.alza.cz/alza-mining-rx580-d5250074.htm
    Toto zboží si právě prohlíží 1602 zákazníků
    TODZO
    TODZO --- ---
    SN0008102070570: záleží kolik jich vemeš
    TODZO
    TODZO --- ---
    prodám slevové vouchery od bitmain v hodnotě 50 usd, 100 usd, 125 usd a 200 usd
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    kazda jede na 30mh/s
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    ROMANICAK: 6*570
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak nic vam nebrani stridat - i pres vsechny nahodne elementy tezby jsou vysledky dost konzistentní.
    Osvezil jsem si stary skill evidovani a pocitani spotreby :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jen aby se nehledelo jenom na celkovy vykon, kontrolujte si taky pocet share na block (Hopping se treba deje na mining pool hub), taky se hodi divat na system vyplaceni. Paradoxne nejlepsi vynos pro ZCash jsem mel na Slush, protoze vyplata je podle skore a ne podle poctu share.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam